טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השקת דגמי SHERCO 2020


   21-08-2019, רז הימן   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן

השקת דגמי 2020 נערכה אתמול באולם התצוגה שבמתחם גרנות

השקת דגמי 2020 נערכה אתמול באולם התצוגה שבמתחם גרנות. את ההשקה פתח מנהל השיווק החדש, מוטי (ינוקא) גלברט בהצגת השינויים והעדכונים. בגדול אפשר לומר שזו לא שנה שנראה בה מהפכות מהותיות בליין אופנועי האנדורו של החברה אלא שיפורים קטנים שנולדו כתוצאה מהניסיון עם דגמי 2019 או כתוצאה מהעבודה המשותפת של מחלקת הפיתוח עם קבוצת המרוצים. על כל אותם חידושים אפשר לקרוא בכתבה שעלתה לאחר ההשקה בה השתתפתי באיטליה לפני כחודשיים, כמו גם על הרשמים מהרכיבה על כל הכלים. ינוקא סקר גם תחומים ופרויקטים נוספים בהם החברה עוסקת - ליין אופנועי סופרמוטו 2 ו 4 פעימות הנשען על דגמי האנדורו, אופנועי סופרמוטו ואנדורו בנפח 50 סמ"ק לשימוש יומיומי של בני נוער באירופה, אופנועי קרוס קאנטרי המשווקים בארה"ב בלבד והציג את ה PR3, אופנוע כביש ייעודי למרוצי מסלול בעל מנוע סינגל 4 פעימות בנפח 250 סמ"ק המשתתף באליפות צרפת.

ליאור, מנהל המכירות של החברה, הציג את המחירון של הדגמים החדשים, על פיו מה שהיה ב 2019 הוא שיהיה ב 2020. התמחור הגיוני בהתחשב בעובדה שמטבע האירו איבד מערכו כ 10 אחוז השנה ומגדיל את הפער ממחירי הדגמים המקבילים של KTM שחלקם התייקרו השנה. ליאור הגדיר יעד של מכירת 80 כלים השנה, עלייה בהשוואה ל 65 שנמכרו במהלך 2018 ונמוך מהיעד של 100 כלים עליו דובר בהשקה הרכובה בפברואר השנה. מכירות אופנועי האנדורו בישראל (כל המותגים) ירדו ב 20% בחצי הראשון של 2019 לעומת 2018, כך שאם בה.מ. מוטורס יצליחו למכור יותר שרקו מאשר בשנה שעברה זו כבר תהיה עבורם הצלחה.

תומר לויתן, מנ"כל החברה, חתם את ההשקה דיבר על התרחבות הדרגתית של מערך המוסכים ונקודות המכירה בדגש על איכות הסוכנויות ולא הכמות. הוא סיפר על הדגש שהיצרן הצרפתי שם על משפחתיות בהתנהלות ובהתייחסות ללקוחות ושחלק גדול מ 34 המפיצים של שרקו בעולם הן חברות משפחתיות קטנות. זה יהיה גם הדגש בארץ ובהתאמה יתקיימו אירועים כשהלקוח הוא המרכז, כמו טיולי מועדון שבחלקם יתארחו רוכבי קבוצת המרוצים של היצרן שגם יעבירו הדרכות רכיבה.

למחירון-המחירים כוללים אגרת רישוי

תודה ל-FOXHEAD, יבואנית אביזרים לאופנועים על ציוד השטח .
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:19-24.