טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סנדרה גומז, האישה הראשונה שסיימה את מסלול הרומניאקס, תתארח בישראל.


   21-08-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:Mihai Birca

אלופת העולם לשעבר בסגנון טריאל, סנדרה גומז, תגיע לישראל בתחילת ספטמבר ותעמוד במרכז אירוע ספורט מוטורי והעצמה נשית.

סנדרה גומז, אלופת העולם לשעבר ברכיבה על אופנועי שטח בסגנון טריאל, תגיע לישראל בחודש הבא ותוביל טיול בן יומיים של אקסטרים ואחווה נשית, שיתקיים בסוף השבוע הראשון של ספטמבר ה-6-7.09.19 ובמרכזו העצמה נשית ברכיבה. גומז תעמוד בראש קבוצת רכיבה של 25 רוכבות שיזם ארגון Riders For Riders המפיק אירועים לרוכבי הפרו בישראל ובשיתוף עופר אבניר, יבואנית מותג הוסקוורנה בישראל.

סנדרה גומז, לא רק אחותו של אלוף העולם לשעבר אלפרדו גומז, היא גם רוכבת סופר אנדורו ואלופת העולם לשעבר ברכיבת טריאל, סגנון רכיבת שטח מבוסס טכניקה ומכשולים. גומז נחשבת לאחת מבכירות הרוכבות בעולם הספורט המוטורי, ואף הייתה לאישה היחידה שסיימה את מסלול הרומניאקס, מרוץ השטח האתגרי שנחשב לקשה בעולם, בקטגוריית הגולד.

Riders for Riders הוא ארגון רכיבה וחברת הפקות שהוקם ב-2017 ע"י איתמר ציפורי, דור שוורץ ופרדי עומר. הארגון מארח בישראל את ענקי הרכיבה המוטורית בעולם לסבבי רכיבה, בהם גדולי הרוכבים הבינלאומיים מדריכים את המשתתפים הישראלים, ממתחרים מקצועיים, חובבי ספורט מוטורי וכן ילדים רוכבים. שיתוף הפעולה עם עופר אבניר נולד כתוצאה מפעילות החברות לקידום הספורט המוטורי בישראל וקידום נשים רוכבות בכלל.

גומז תגיע לישראל לטיול רכיבה עם רוכבות ישראליות בתאריכים 06-07.09.2019. האירוע יכלול שני ימי רכיבה, לינה, ארוחות טובות והמון הפתעות. המחיר לרוכבת מסובסד ע"י הוסקוורנה ישראל ויעמוד על 490 שקלים בלבד. ההרשמה לכלים ברישוי צהוב בלבד, הרכיבה עם מיגון מלא וביטוח.

קובי גילון, סמנכ"ל השיווק בעופר אבניר, יבואנית מותג הוסקוורנה לישראל: "עופר אבניר שמה לה למטרה את קידום הספורט המוטורי בישראל, אנו שמחים לקחת חלק באירוע משמעותי לקהילת הרוכבים והרוכבות בישראל. אין מתאימה מסנדרה גומז, אחת הרוכבות הטובות בעולם להוביל אירוע העצמה לנשים רוכבות".

איתמר ציפורי, מנכ"ל ארגון Riders for Riders: "כשהקמנו את Riders for Riders חלמנו להנגיש את הספורט שהפך לדרך חיים בצורה שונה ומיוחדת. בשנים האחרונות אירחנו בישראל את מיטב הרוכבים הבינלאומיים ב-16 אירועי ענק וזכינו להכיר להם קהילה ישראלית גדולה ומיוחדת. אנו גאים לארח בישראל אלופה אמיתית לסופ"ש שכולו העצמה נשית, ספורט ולמידה ולהעביר מסר של שוויון ועוצמה".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:40-24.