טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ אופנועי אנדורו לישראלים ופלסטינאים


   25-12-2019, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: טים נודלמן

בסוף השבוע הקרוב מרוץ אופנועי אנדורו משותף לרוכבים ישראליים ועשרות רוכבים מהרשות הפלסטינית

הספורט המוטורי ממשיך לעבות את הגשר בן שני העמים – אחרי מירוץ אספלט מוצלח בסוף השבוע הקודם, ביום שישי ה-27 בדצמבר תערוך ההתאחדות לספורט מוטורי בישראל, בשיתוף עם ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית KTM וקרוס קאונטרי, מרוץ אופנועי אנדורו משותף לרוכבים ישראליים ועשרות רוכבים מהרשות הפלסטינית. המירוץ יערך בחסות משרד התרבות והספורט ולראשונה גם בסיוע המשרד לשיתוף פעולה אזורי בזכות חיבור שנעשה על ידי נאוה מנדלסון.

מרוץ האנדורו אשר ישלב רוכבים ישראליים ורוכבים תושבי שטחי הרשות הפלסטינית, יערך ביום שישי ה-27 בדצמבר, במסלול אנדורו ייעודי בסמוך למסלול המרוצים של פצאל והוא מרוץ האנדורו האחרון בסדרת אליפות ישראל 2019. למרוץ זה נרשמו עשרות רבות של מתחרים, כאשר כ-30 מהם יהיו רוכבים תושבי הרשות הפלסטינית.

המרוץ יהיה מסוג 'ספיישל טסט', על מסלול תחרותי מהיר באורך של כ-5 ק"מ ואחריו מגיע קטע 'התשה' מורכב, של כ-10 ק"מ, אשר אינו מדוד אלא תחום בזמן-גג. את שני המקטעים ידרשו הרוכבים לבצע 4-6 פעמים בהתאם לקטגוריה. השילוב יוצר מרוץ מעניין המשלב רמות רכיבה וכושר גופני גבוהות, כמו גם יכולות תכנון ואסטרטגיה. מרוץ האנדורו יורכב מ-11 קטגוריות שונות, מתוכן 4 קטגוריות בהן ישתתפו עשרות ילדים בגילאים החל מ-7 ומעלה.יום המרוץ יחל בשעה 07:00 עם רישום ובדיקות טכניות, והמתחרים יוזנקו למרוצי הקטגוריות החל מהשעה 08:15. טקסי הפודיום למנצחים יערכו בשעה 10:30 לילדים ובשעה 14:30 לבוגרים.

ריקה צמח, מנכ"ל ההתאחדות לספורט מוטורי:
"ההתאחדות, בסיוע של משרדי הממשלה והמועצה האזורית, ממשיכה להוביל למימוש גדולתו של הספורט המוטורי, מהבודדים אשר אינו מבדיל בין דת, מין, צבע ולאום, לסלול את הדרך לשיתוף האהבה לרכיבה, גם מעבר לגבולות המדיניים. אנחנו גאים ושמחים בהזדמנות להזמין את כל רוכבי האזור, להצטרף לחגיגה המוטורית ולפתיחת עידן חדש וחוצה גבולות של שיתופי פעולה ספורטיביים".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:40-24.