טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב מס' 2 בליגת פיג'ו 2020 מגיע


   04-03-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: רביע באשא – בי"ס לצילום

הסבב השני בליגת פיג'ו יתקיים בסופ"ש הקרוב.

שבועיים בלבד אחרי מירוץ פתיחת העונה יגיע הסופ"ש השני של ליגת מרוצי פיג'ו והפעם הסבב הראשון של אליפות ישראל רייסינג קאפ 208, אליפות הטורינג הפתוחה, סבב שני של הקרוסקארט צ'אלנג' והסבב הראשון של ליגת ה-MDC – ליגת זמן מטרה המיועדת לכלים עממיים.

אליפות ישראל 208 רייסינג קאפ
זו השנה השלישית ברציפות לקיום אליפות ישראל בפיג'ו 208 רייסניג, מכונית המירוץ המקצועית של פיג'ו, אחותה התאומה של המכונית המשמשת את הליגות האירופאיות. השנה נרשמו מתחרים ותיקים כמו גם חדשים, אלוף ישראל 2019, אייל דוראון, יתחרה ראש בראש מול אלוף ישראל 2018, זוהר שמשי. ביניהם ישתחל טל שריג, נהג מהיר כמו שד ובנוסף נפגוש עוד מספר נהגים ותיקים וחדשים: שגיא נוי, איתי כהן, גיל אליקים ודוד ברוסקין. שני מירוצים יתרחשו ביום שישי ה-6/3/2020.

אליפות מרוצי הטורינג
מרוצי מכוניות במספר קטגוריות, שם פוגשים מכוניות מכל הגדלים והמינים, מהפיג'ו ה"קטנות" ועד למיצובישי וסובארו 4X4 טורבו.
12 מתחרים רשומים למרוצי הטורינג ביום שבת הקרובה. נחמה בוגין, עם ה-208 טורבו שלה בכוננות להכאיב לגדולים.

אליפות הקרוס קארט
אירוע שני השנה עם שבעה מתחרים שמספקים ים של אקשן, רעש, החלקות ועוד בכלים התחרותיים המטורפים הללו, תהיה גם היא חלק מסופ"ש העמוס
הזה.

כבר בקרתם בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו ?

צוות SHAFT

ליגת MDC
יוצאת לדרך עם עשרות מתחרים במספר קטגוריות. להזכירכם: בליגה זו ניתן להשתתף בכל מכונית סדרתית או משופרת, החלוקה לקטגוריות יוצרת סוג של שוויון והמירוץ הוא "נגד השעון" בלבד. המהיר יותר בקטגוריה - מנצח.

זה גם הזמן להזכיר לכל אילו שחולמים על מרוצי מכוניות שבישראל אפשר בקלות לקחת חלק בחגיגה על ידי הצטרפות לאחד מימי האימונים בו כל אדם (החל מגיל 14, גם ללא רישיון נהיגה) יכול לנהוג בצורה חוקית על המסלול מלווה בצוות המאמנים שלPRODRIVE המפיקה המלווה את נהגי המירוץ בליגת פיג'ו בעונת 2020.

המטרה היא להמשיך ולהגדיל את כמות המשתתפים וחווים את הספורט המוטורי, החל מימי כיף לעובדים או חברים, מתנות יום הולדת בסגנון חווייתי במיוחד של נהיגה במכוניות מירוץ שונות או אימוני וקורסי נהיגת מרוצים ברמה הגבוהה ביותר בעולם.

למי שמחפש טעימה המדמה השתתפות במירוץ, אפשרי להגיע ולהשתתף בסימולצית מירוץ שמדמה את כל האקשן של מירוץ אמיתי בתנאים מבוקרים ובטוחים.

לסופ"ש המרוצים של ה 6-7, הכולל את מרוצי הפתיחה של אליפות ישראל 208 רייסינג CUP ואת מרוצי הטורינג המרהיבים, ניתן להגיע ולצפות בכל המרוצים ללא עלות כניסה. יש מתחם לצופים אשר ממוקם מעל המסלול וניתן לראות את רוב חלקי המסלול ואת אזור רחבת הטיפולים.

צוות 39 של PITSTOP בקטג' 208 CUPתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:42-24.