טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תגובת עופר כוכבא, חבר ועד ושופט מירוץ 7.


   19-03-2009, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תגובותו של עופר כוכבא, חבר ועד העמותה ושופט המירוץ בסבב השביעי של ליגת הטרקטורונים.

להלן ההודעה כלשונה:אפתח בזה שאני כואב את החלטתי במרוץ וצר לי על שגרמתי למה שהובילו דברי. אנו חושבים על מתן ניר רק דברים טובים ואין לנו דבר וחצי דבר נגדו, אנו מכבדים אותו מקרב לב. אבל לכל אחד יש את האמת שלו והפעם האמת כמו שהוחלטה ברוב קולות דמוקרטי הייתה נגד מה שעשה המתחרה ועל כך נענש.
אני חוזר ואומר שאת ההחלטות צריך לקבל לטוב ולרע. זה הוועד הנבחר שנבחר לא ע"י יבואן כזה או אחר אלא ע"י הרוכבים עצמם בבחירות דמוקרטיות לחלוטין.
בהחלטות קשות לפעמים אתה נופל על הטוב ולפעמים על הרע. ככה זה בחיים ואין דרך לבן אנוש בשיקולים שהם הרי גורל והפרמטרים להחלטה הם עומדים ומתנדנדים על חוט השערה לחיוב ולשלילה להיות בטוח כי דעתו היא האמת האבסולוטית ואין זולתה.
אני לא פעם טעמתי את טעמה המר של החלטה שלא לשביעות רצוני ואני יודע שלא קל לקבל דעה של אחר כשזו פוגעת בך במקומות הכי כואבים. אבל החיים הבוגרים מלאים אכזבות ושיקולים לא ברורים.
צריך רק לפקוח עיניים ולראות בקרוב לנו כמה החלטות יכולות לשנות חיים או להמית חיים ואם נחקור לעומק ונשמע את שני הצדדים בקשב וברצון ולהבין אין אנו יודעים לומר בוודאות מי צודק. ראו מקרה גלעד שליט שכולנו מוכנים להחזיר בעד שובו מאות רוצחים נתעבים ויש משפחות שכולות שמתנגדות בתוקף. ויש שיאמרו הכיצד הן לא מוכנות לוותר כדי להחזיר נפש שעדיין חיה ! והאומנם צריכים הם לוותר לרוצחי ילדיהם ?!! ככה נופלות החלטות הרות גורל הרבה יותר מגביע או עונת אליפות חשובה ככול שתהיה. וכל צד בכל מקרה חושב שההחלטה מוטעית ונובעת משיקולים לא טהורים וכו'.
אם ישנם אלו שצועקים כמוני שצריך לעשות סדר בבלגן ושהדברים צריכים לנבוע מהרצון לספורט טהור. הם צריכים לגנות התנהגות בזויה ולא משנה מצד מי היא באה. כשהיינו צריכים להעניש את הבן של שהינו או את קסנטיני זה לבטח לא היה קל, לא בדרך ההחלטה ועוד יותר קשה הייתה קבלת העונש בצד הנענש. אבל בסופו של דבר ולאחר שעברנו רגעים קשים שלא פה המקום להזכירם, נרגעו הרוחות הצדדים הפגועים קיבלו את ההחלטה גם אם לדעתם היא מוטעית מאלף ואחת סיבות אבל זו ההחלטה.
עכשיו הכדור עבר לצד השני והפעם פוגעת ההחלטה בבחור שמסמל יותר מכל את רוח הספורט והנחישות ועוד הרבה מאוד תכונות שהייתי מתגאה לו היו בי. אבל זו ההחלטה של הרוב ואם רוצים לשנות אותה פועלים בדרך המסודרת ולא בדרך הפשע וההכפשה וטריקת דלתות והשמצה אין סופית על גבי אתרי האינטרנט של אנשים וגופים שלפעמים לא רצו ולא תמכו ולא התענגו על מה שקרה כלל וכלל. ובטח שלא יפתרו דבר בעזרת המנגנון שפיתחנו בשנותינו הראשונות בגן והיא – אני נעלבתי לי ודי.תגובות לכתבה
1.R P M 19-03-09
אתה בסדר גמור ושופט מעולה
2.יוסי פלד 19-03-09
עפר יקר
רק שכחתה שני דברים חשובים
1.שלא רק שהחלטתה אלא גם נתת את הדרך אולי אחרת מתן ניר היה גורר את הטרקטורון את כל
המסלול ראה מקרה אלי אוחיון ויובל שרון בבאחה שזכה לשבחים.
2.להשוות למקרה שהינו אלימות להזכירכך מבישת אותך ואת מתן ניר
עמוד שידרה עופר זה דבר חשוב בגילך

3.שי 19-03-09
מה אתה מערב בכלל את נושא גלעד שליט אתה פשוט אפס מושחט שהולך בדרך של אוחנה ואבניר המושחטים
4.לבר כוכבא ידידי.. 19-03-09
אני מאוד מקווה בשבילך שאתה שלם עם שכתבת. האמת היא אמת שלך וטוב שכך. אך לא כך הם פני הדברים ואתה יודע זאת. לולא היה מעורב בקבלת ההחלטות אביו של אחד מהטוענים לכתר האליפות, לא היינו מגיעים למצב העגום הזה מהסיבה שאף אחד לא היה מעז לחלוק על החלטת השופט ואף לכופף את חוקי התקנון. מכיוון שאין כל סיכוי לזכות באליפות, בוחר אדון אוחנה בדרך לא דרך להפוך את הקערה על פיה. מתן היה ויישאר האלוף הבלתי מעורער גם אם אליקו יזכה בה בדרך הכי מכובדת שיש. אין ולא יהיה ספורטאי דגול, עטוף ביושרה והגינות, מחונן ואינטילגנט, לוחם בצבא, משרת במילואים, איש אשכולות של ממש..אם היה אפשר לשבט אנשים הוא היה מהווה מודל לשיבוט. לאבניר נשבר כבר מכל הכסף שהם זורקים על אליקו שלא מספק את הסחורה. כולם ציפו שכשה450 יגיע הוא יהווה איום ממשי על מתן. כל מירוץ היינו שומעים את התירוצים הפאטתיים שלו.אני מאמין שאם אליקו היה מסיים שוב ללא אליפות, אבא דני היה נאלץ לממן את המשך ניסיונותיו של הבן אליקו להתברג לפני מתן, מכספו שלו. אז יופי לך דני ויופי לך אליקו.הנזק התדמיתי שגרמתם לעצמכם הוא עצום, אבל מה זה משנה..ממילא זה כבר לא מעניין אף אחד, כבר לא תהיה ליגה. לעולם לא תזכה להכרה כי זכית באליפות. מתן הוכיח בפעם החמישית ברציפות כי הוא רמה אחת מעליך..אתה צעיר ובטח תשתפר, חבל שלא תהיה ליגה שבה תוכל להוכיח כי אתה ראוי לכתר. נכון לרגע זה, אין לך זכות לגיטימית לטעון לכתר שאין ספק שלא מגיע לך.

לקבוצת המירוצים של קאן אם: חיזקו ואימצו..העם יאמר את דברו..אם נראה לכם שאלו דברים שנעלמו מעינינו אתם טועים.
טל חביב יקירי..אני לא מצפה לרגע שתצא כנגד הספונסרים שלך, אבל תראה את התנהלותם ואז תקבל תמונה עם איזה אנשים אתה עושה עסקים. אני קורא לכולם להחרים את המירוץ האחרון כהזדהות עם חוסר הצדק והשוויון וכאקט מחאתי נגד תופעת השחיתות המלווה את הליגה הזו ואת משפחת אוחנה.
5.לעופר 19-03-09
אתה צריך לקחת אחריות על המעשים שלך ולא היית צריך להיות שותף לחבורת ליצנים אבל הצטרפת למועדן הליצנות ביום שני ..
חשבת לרגע שאתה אחראי לכל זה.?
מתן ניר פנה אליך ושאל אותך מה לעשות ואתה פתחת את התקנון וקראת אותו לפני כולם
ואמרת " זה לא כתוב בתקנון אתה יכול לדחוף את הכלי לסיום, אבל תקבל עונש על נסיעה כנגד כיוון הנסיעה"

אז בוא תסביר לכולם מה אשם הרוכב במקרה הזה?


6.היש שופטים בישראל? 20-03-09
בר כוכבא. כך לא מתנהג ומדבר שופט בישראל.קח אחריות ותעמוד אחרי החלטה שקבלת בזמן אמת .החלטה בזמן אמת בשטח יש לה משקל כבד ומכריע מכיוון שהיא התייחסה לדברים האמיתיים שקרו בשטח, ההחלטות מסוג זה נקיות ונכונות וללא שיקולים זרים .עליך לעמוד זקוף אחרי ההחלטות שקבלת ולא להתכופף לפני גורמים שמטרתם היא לשרת את האינטרסים הכלכליים שלהם.
אל תפיל את ההחלטה על וועד העמותה ובזה תנקה את עצמך מלקיחת אחריות אישית.אם כך הדבר עליך לפנות את המקום ולפסול עצמך מלהיות שופט שמסוגל לבצע את תפקידו כראוי .
השימוש שלך במקרה של גלעד שליט הכעיס אותי באופן אישי אין לך זכות להשתמש בטרגדיה כואבת זו על מנת להסביר לנו על קבלת החלטות של חיים ומוות.זה ממש לא המקרה ולא המקום.
לדעתי עליך להתנצל ולמחוק שורות אילו מתגובתך.
שם:רמי
משפחה:חנדלי
7.סמרטוט ריצפה 20-03-09
פשוט לא יאומן כמה טיפש האדם הזה אני קורא את דבריו ואני חושב שלא הייתי נותן לו למכור סיגריות בפיצוציה השכונתית
8.דיייייייייי כבר 20-03-09
דיי כבר ליהיות מרוחים בכל מיני סיפורים ....

מתן קיבל בסיום המירוץ 300 שניות על נסיעה נגד כיוון הנסיעה....מה זה העונש הזה ...??

גם ככה היה רק 4 רוכבים אז מה זה העונש הטיפשי הזה??

אבניר ערערה על זה שהעונש לא רלונטי כלל וכלל ...

ועל זה הועד הסכים ... ושינה את העונש .

לכל אלה שמיתחבאים אחרי כינויים אתם בעצמכם סמרטוטים , כי אתם לא מספיק גברים לקום ולהגיד בפנים
9.tn, 20-03-09
האמת , סגנון הכתיבה מעיד על הכל !!!!!
10.דניאל שופל 20-03-09
מה אתה מבלבל את המוח עם כל הטקסט הזה?!
אתה הוא זה שאמר למתן ניר לגרור את הטרקטורון לסיום ואתה צריך לשלם על הטעות שנעשתה,אם בכלל.

אין שום מצב בעולם שספורטאי איכותי ומקצועי כמו מתן ניר יעשה זאת על דעת עצמו,אם מישהו אשם וצריך לחטוף זה אתה ולא הוא,אז על תבלבל תמוח ותשחק אותה חכם כי אתה ממש לא,
אתה מנסה להסתיר את זה שאתה מפחד מוועד העמותה( על המשכורת שלך,התפקיד או לא יודע מה),עדיף שלא היית מגיב בכלל -יצאת סתם בובה על חוט.
11.כמה פאטתי.. 20-03-09
אתה האדם הכי פאטתי בעולם..אה לא יש גם את אייל שטיינר.
איפה אלי אוחיון כשצריך אותו..
12.לכל המגיבים / אנשי ד.ל.ב 21-03-09
די לבכיינות ! אנשים קטנים
אפשרות הוספת תגובות נחסמה ע"י המערכת

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:09-24.