טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אופנועי RIEJU - עולים כיתה


   04-10-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן

המותג הוותיק רכש את ליין האופנועים הדו פעימתי של GAS GAS, עשה התאמות ועכשיו הכלי הראשון MR 300 RACING מגיע לישראל.

קבוצת HM מוטורס, יבואנית אופנועי AJP, שרקו,MV אוגוסטה ומותגים נוספים, מחזיקה גם בזיכיון היבוא - RIEJU.
ריאחו, יצרן אופנועים וותיק במיוחד הפועל באירופה מזה 76 שנים עם קו של אופנועי כביש ואופנועי אנדורו בהתמחות בדגמי 50 ו-125 סמ"ק, אופנועים חשמליים ואפילו אופניים. החברה מייצרת כ- 12,000 אופנועים מדי שנה, מתוכם כ-85% מהתוצרת משווקת ל-40 מדינות מתוך מפעל בעל שושלת משפחתית ענפה בסמוך לברצלונה בספרד.
לפני כשנה, בספטמבר 2019, רכשה חברת KTM את חברת GAS GAS. חצי שנה לאחר מכן, במרץ 2020, מכרה KTM את כל פלטפורמת קו הייצור של אופנועי האנדורו הדו פעימתיים של GAS GAS, לרבות הטכנולוגיה, חלקי הייצור וקו הייצור עצמו, לחברת RIEJU הוותיקה. כך שהאחרונה זכתה להרחיב את הליין אפ שלה באופנועים בעלי דיפלומה מוכחת ולהרחיב את פעילותה למגרש המקצועי והקרבי יותר בתחום השטח.
אם זה לא היה מספיק ברור - אז מעתה אופנועי גאס גאס הדו פעמתיים זוכים לשם חדש תחת המותג ריאחו.

את הליין המורחב מקטלגת ריאחו בשתי קטגוריות שונות,
הראשונה, MR RACING, סדרת אופנועי קצה המיודעת לרוכבי הארד אנדורו ורוכבים תחרותיים.
השנייה, RANGER, סדרת אופנועי דו"פ, בגרסאות 200 ו-300 סמ"ק, שעברו התאמה לרוכבי פנאי שמעדיפים את הכלי מותאם לטיולים רגועים ולא בנויים לקרבות קצה, על ידי מספר שינויים מהותיים כגון הספק מנוע מתון ולינארי, מהלך מתלים וגובה המושב. דגמים אלו זולים משמעותית ומהווים את דגמים אלו כאופנועי כניסה לתחום בשטח הדו פעימתי.

הכלי הראשון מהסדרה המקצועית המגיע לישראל הוא MR 300 RACING 2021.
דגם המצויד במנוע שתי פעימות, צילינדר יחיד מקורר מים בנפח 300 סמ"ק, מערכת התנעה חשמלית ורגלית, מאייד KEIHIN, הצתה אלקטרונית, שתי מפות קידום הצתה, שסתום עלים V-FORCE 4, מצבר ליטיום, תיבת הילוכים בעלת 6 הילוכים, מצמד הידראולי של MAGURA, מערכת פליטה מלאה של FMF, שלדה ראשית עשויה מפלדת כרומולי ושלדת זנב מאלומיניום, זרוע אחורית מאלומיניום עם מערכת לינקים.
מתלה קדמי ואחורי מתוצרת חברת KAYABA הכוללים כיוונים מלאים. מערכת בלימה של NISSIN ובלמי דיסק של NG, חישוקים של EXCEL וצמיגי MICHELIN ENDURO MEDIUM, משולשים מכורסמים, כידון של NEKEN, כיסוי מושב מונע החלקה, מגן גחון ומגיני שלדה מפלסטיק קשיח.

למפרט המלא

ה MR 300 מתומחר במחיר אטרקטיבי מאוד בזמן השקתו של 55,900 ש"ח בלבד כולל מע"מ, אגרות והוצאות רישוי, על הכביש.
בנוסף, עד לסוף שנת 2020 תינתן הנחה נוספת של 3,000 ש"ח ומחיר האופנוע יעמוד על 52,900 ש"ח. לאחר מכן המחיר יחזור למחיר המחירון הרשמי 55,900 ש"ח.
המחירים מתייחסים לעסקת מזומן בלבד, ללא טרייד אין!
מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:20-24.