טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הוסקוורנה 2021 - דגמי אנדורו ומוטוקרוס


   14-10-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן / אסף רחמים

רז הימן רוכב על המקלדת ומפנטז על ימים בהם היה אפשר לתת בגז בהשקה וירטואלית של הוסקוורנה עם דגמי האנדורו והמטוקרוס לשנת 2021 עם חבילות אבזור פרמיום כסטנדרט כלול במחיר האופנוע.

איטליה, מסלול המוטוקרוס של FAENZA, כל ליין דגמי המוטוקרוס והאנדורו החדשים של הוסקוורנה ניצבים מבריקים ומצוחצחים תחת האוהלים, מוכנים לטבילת הבוץ הראשונה בהשקה. המסלול מתפתל על הגבעה הצמודה והשיפועים הרבה יותר תלולים ומרשימים מכפי שראינו בסיקור ה MXGP ביורוספורט לפני שבועיים.
טוב, לא בדיוק.... ככה זה בעידן הסגר בקורונה, יש יותר מידי זמן פנוי והמציאות והעבר קצת מתערבבים. בהשקה באיטליה הייתי בכלל לפני 10 שנים. הוסקוורנה האדומה חשפו שם את הכוכב החדש, ה TE250 עם מנוע 4 פעימות חדשני וקומפקטי והיום אני בכלל רוכב על המקלדת בהשקה הוירטואלית של ליין האנדורו והמוטוקרוס של הוסקוורנה ל 2021...
אז עד לרשמים מרכיבת מבחן שתבוא עלינו במהרה, קבלו את המידע והמחירים ששחררו בעופר אבניר:

קבוצת עופר אבניר, יבואנית מותג Husqvarna לישראל, משיקה את דגמי האנדורו והמוטוקרוס לשנת 2021.
החידוש המרכזי - חבילת מוצרי פרימיום שנמכרים כסטנדרט. חבילות האבזור יהיו בנוסף לרמת האבזור הגבוהה שמציע כבר היצרן בדגמים אלו ויכללו בין היתר – דוד FMF, מגני זרועות, מגן לינק ועוד. בנוסף לכך, דגמי הוסקוורנה 2021 ממשיכים לקבוע סטנדרט חזק מבחינה טכנולוגית וביצועים בזכות שלדה מאוזנת, בולמים איכותיים, גובה מושב נמוך, פלסטיקה איכותית, אבזור עשיר ועוד.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק דו גלגלי בעופר אבניר:

"עופר אבניר תפנה השנה לכל לקוחות השטח עם דגמי הוסקוורנה וגאסגאס החדשים, כשבעוד חודשיים יתווספו דגמי גאסגאס לדגמי הוסקוורנה המושקים כעת. בעונה הקרובה אנו נציע לראשונה דגמי שטח בכל רמות המחיר לאופנועי איכות. בראייה זו אנו משיקים את דגמי האנדורו 2021 של הוסקוורנה עם חידוש משמעותי עבור לקוחות הפרמיום של רוכבי השטח – חבילות אבזור ברמה הגבוהה ביותר הכלולות כבר במחיר האופנוע. כחלק מתפיסה זו אנו נציע ללקוחות הוסקוורנה חידושים נוספים כבר במהלך החודשים הקרובים".

דגמי האנדורו לשנת 2021 מקבלים עיצוב מחודש לשנת הדגם. ביחד עם שיפורי דגם 2020, עיצוב שלדה חדש, בולמים קדמיים XPLOR משודרגים, בולם אחורי XCAT משודרג, לינק בולם אחורי חדש המציע נוחות משופרת וגובה מושב נמוך יותר, מערכות פליטה חדשות לשיפור הביצועים, מושב חדש המאפשר גובה מושב נמוך ב-1 ס"מ, מערכת רדיאטורים חדשה לייעול מערכת הקירור, עיצוב פלסטיקה חדשה לשיפור ארגונומית הרכיבה ומנועי 4 פעימות מעודכנים לשיפור בביצועים, ראש מנוע חדש וקומפקטי לFE 450/501 ושדרוג למנועי ה350/250 וכן שינוי מיקום מנוע השתי פעימות לשיפור אחיזה ועדכון צילינדר במנועי ה-i250/i300. דגמי האנדורו 2021 זוכים לחבילות אבזור, בנוסף לאבזור המקורי הקיים בהם: חבילת אבזור TE וחבילת אבזור FE הכוללות: דוד FMF, מגני זרועות, מגן לינק, מתאם מגני ידיים סגורים, מגן דיסק אחורי ועוד.

כבר בקרתם בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו ?

דגמי המוטוקרוס לשנת 2021 מאובזרים באפליקציה חדשה לניהול המידע באופנוע, מאפשרת להתאים את מיפויי המנוע ומעניקה המלצות לכיווני מתלים בכל דגמי ה-FC. כמו כן דגמים אלו מאובזרים במערכת בולמים WP XACT בטכנולוגיית AER, בולם אחורי WP XACT , עיצוב כיסוי מושב חדש, גרפיקה חדשה בצבעי צהוב וכחול כהה, גוף האופנוע בעל ארגונומיה אופטימלית, שלדת פלדה כרום-מוליבדן עם מאפייני גמישות מהונדסים במדויק, מערכת מצמד MAGURA המציעה פעולה מושלמת בכל מצב, קליפרים שלBrembo ודיסקים בעלי ביצועים גבוהים המשלבים כוח עצירה עם שליטה וביטחון. כמו כן דגמים אלה מציעים בקרת אחיזה וזינוק עם הגדרות מתקדמות, מתנע חשמלי להנעה קלה, סוללת ליתיום-יון קלה 2.0 Ah, כידון ProTaper, גלגלי D.I.D ועוד.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:39-24.