טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דגמים חדשים בהוסקוורנה


   23-12-2020, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עופר אבניר משיקה שני דגמי אנדורו חדשים במהדורת RockStar עם שידרוגים מיוחדים ועיצוב תואם לקבוצת המירוצים. בנוסף אופנוע כביש Svartpilen 401 חדש. ידיעה פרסומית.

קבוצת עופר אבניר, יבואנית מותג Husqvarna בישראל, משיקה שלושה דגמים חדשים: שני דגמי אנדורו Husqvarna RockStar Edition – FE 350 ו-TE300i ודגם הכביש הפופולארי Husqvarna Svartpilen 401. שני דגמי האנדורו מציעים עיצוב זהה לזה של קבוצת המרוצים של הוסקוורנה RockStar Energy Husqvarna Factory Racing. ה-TE 300i RockStar ו-FE 350 RockStar Edition הם מהדורה מוגבלת עם שדרוגים: שלדת פלדת כרום מוליבדן עם ציפוי שחור פרימיום למראה קשוח, כיסוי מושב שחור ומחוספס, לאחיזה מוגברת. הדגמים בעלי מגן דיסק קדמי, מוליך שרשרת אחורי עמיד, גלגל שיניים אחורי של Supersprox ועוד.

Husqvarna FE 350 Rockstar

Husqvarna FE 350 Rockstar
דגם זה מציע מתלי WP פרימיום ואלקטרוניקה חדשנית הכוללת בקרת אחיזה ומפות ניהול מנוע. הדגם מבטיח את האיזון המושלם בין משקל וכוח בזכות מנוע DOHC הקומפקטי בנפח 350 סמ"ק, ארגונומיה נוחה והיגוי זריז. גם דגם זה מציע גרפיקה בעיצוב קבוצת המירוצים של הוסקוורנה, שלדה שחורה, משולשים מכורסמים CNC כחולים, כיסוי מושב שחור, מגן דיסק קדמי, גלגל שיניים אחורי של Supesprox כחול, גריפים ODI אפורים וצמיגי מישלין אנדורו.
דגם FE 350 Rockstar נשען על ה- FE 350 המוכר והאהוב, הוא מספק יכולות מגוונות ורב תכליתיות ויכול לשלוט בכל שטח תובעני כאשר הוא בידיו של כל רוכב.
מחירו של דגם ה- Husqvarna FE 350 RockStar עומד על 79,990 ש"ח (כולל מע"מ ואגרות רישוי).

Husqvarna TE 300i RockStar

Husqvarna TE 300i RockStar
דגם זה מספק ביצועים חזקים בזכות מנוע 300 סמ"ק המתקדם ובעל המומנט האדיר. הוא בעל מערכת הזרקת דלק אלקטרונית המונעת את הצורך גם בשינויי כיוון וגם בערבוב שמן ודלק. הדגם מציע כאמור גרפיקה בעיצוב קבוצת מירוצים המירוצים של הוסקוורנה, שלדה שחורה, משולשים מכורסמים CNC כחולים, כיסוי מושב שחור, מגן דיסק קדמי, גלגל שיניים אחורי של Supesprox כחול, גריפים ODI אפורים וצמיגי מישלין אנדורו.
מחירו של דגם ה- Husqvarna TE 300i RockStarעומד על 76,900 ש"ח (כולל מע"מ ואגרות רישוי).

Husqvrana Svartpilen 401

Husqvrana Svartpilen 401
ה-Svartpilen 401 הוא כלי פונקציונאלי עיצוב ייחודי ומספק הנאת רכיבה בעיר ומחוצה לה. הוא בעל מנוע עם צילינדר יחיד (סינגל) בנפח 373 סמ"ק המפיק כ-44 כ"ס. ה-Svartpilen כולל טכנולוגיה רבה מתחת למעטפת העיצוב הגסה, הוא בעל מצערת Ride By Wire מדויקת, מערכת ניהול מנוע ומערכת ABS מדגם 9.1MB של Bosch וכן מערכת Slipper Clutch. כעת ה-Svartpilen מציע שיפור בנוחות המורכב בזכות שלדת זנב ארוכה יותר, צביעה חדשה המדגישה את הקווים בעיצובים המיוחדים, תאורת LED קדמית ואחורית, התנהגות כביש קלה וזריזה בזכות המשקל הקל (152 ק"ג, ללא דלק), גובה המושב נמוך יותר, צריכת דלק נמוכה ומרווחי טיפולים נוחים.
מחירו של דגם ה-401 Svartpilen עומד על 34,990 ש"ח (כולל מע"מ ואגרות רישוי)

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:47-24.