טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רכבי השטח של ODES


   15-10-2022, מיקו שלו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חברת AGM-MOTORS השיקה שישה רכבי שטח של מותג ODES בישראל, ביניהם שלושה טרקטורונים ושלושה רכבי שטח

חברת AGM-MOTORS משיקה שישה דגמי רכבי שטח חדשים שישווקו לשוק הישראלי. ליין הרכבים כולל שלושה דגמי טרקטורונים ושלושה דגמים של רכבי שטח, כאשר לדברי היבואן בהמשך צפויים להגיע דגמים מעניינים נוספים.

השם AGM-MOTORS אינו זר לאלו מבינכם העוקבים אחר השינויים וההתפתחויות בשוק המוטורי המקומי. בשנתיים וחצי האחרונות החלה החברה את פעילותה עם ייבוא האופנועים והקטנועים של המותגים TARO ו-ARIIC. היבואנית הטרייה שהחלה לבסס עצמה בביצה המקומית התמקמה עם אולם תצוגה עצמאי בלב השוק הדו-גלגלי, ברחוב שוקן בתל אביב ובנוסף הציבה את מגוון האופנועים והקטנועים האמורים בכמה סוכנויות נוספות ברחבי הארץ. סוכנויות אלה משמשות עבור AGM כנקודות שירות ומכירה. לאחר תקופת ההרצה בה שווקו המותגים הדו-גלגליים של החברה ולאחר שרכשו ניסיון בכל הקשור לפריסה, שירות וארגון לוגיסטי, פנתה החברה להשקת המותג הבא שתוכנן להיות מופץ על ידה – רכבי שטח וטרקטורונים של מותג ODES.

אלדד גפנר, מנכ"ל ובעל החברה הרחיב על מותג ODES, לדבריו חברה זו מתבססת על שני נדבכים עיקריים – מצד אחד פיתוח אמריקני הנותן דגש על רמת גימור גבוהה ובעל אבזור שופע ומצד שני ייצור הרכבים הנעשה בסין ובמפעלים היכולים לענות על דרישות אלו. לדברי גפנר במהלך 15 שנות הייצור והפיתוח המשיכה החברה לשפר את מוצריה והיא ממשיכה לעשות זאת גם היום. בהתאם לשוק האמריקני ה"מפונק" והתאמת המותג לדרישותיו, מגיעים הרכבים כולם עם תוספות כגון מערכת בלם יד, שפע ארגזים ומשטחי אחסון, כננות אלסטיות הנשלטות מאזור הנהג, ארבעה בלמי דיסק, מיגונים מלאים, גישה קלה לאזורי המצבר, היגויים מתוגברים חשמלית, ווי גרירה כסטנדרט ועוד. בדגמי הטרקטורונים בולט מאוד מרחב הישיבה המכובד וברכב השטח בעל ארבע המקומות היה נחמד לגלות שישנה אפשרות לכוון את כל ארבעת המושבים.

רשימת הדגמים ומחיריהם:

* רכב שטח קטן 180 סמ"ק בשם SAVANA CROSS המיועד לצעירים בצעדיהם הראשונים בשטח. מחיר 38,900 ₪
* רכב שטח 800 סמ"ק בעל 4 מקומות ישיבה בשם Junglecross
המיועד לשמש כרכב טיולים. מחיר 90,000 ₪
* רכב שטח 1,000 סמ"ק SIDE BY SIDE קרבי בשם REVENGER SPORTCROSS (או בשמו העברי - "הנוקם 1,000") שהדגש בו הוא כמובן על הספורטיביות. מחיר: 88,900 ₪
* טרקטורון 650 סמ"ק לרוכב יחיד בשם Pathcross 650 MAX PRO singel מחיר 51,900 ₪
* טרקטורון 650 סמ"ק דו-מושבי בשם Pathcross 650 MAX PRO. מחיר 53,900 ₪
* טרקטורון 1000 סמ"ק דו מושבי בשם Pathcross 1000 MAX PRO. מחיר 79,900 ₪

* כל המחירים כוללים מע"מ והוצאות רישוי
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:45-24.