טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תחילת שיווק ומכירה של דגם אנדורו AJP SPR 240


   20-10-2022, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:יצרן

קבוצת HM מוטורס, יבואנית אופנועי AJP, שמחה לבשר על הגעתו ארצה של דגם חדש ומרתק מבית היצרן הפורטוגלי: SPR 240 ENDURO.

זהו אופנוע שטח חדש לחלוטין המחליף את דגמי PR4 / PR3 המוצלחים, הוא שומר על אותם יתרונות ותכונות המאפיינים את היצרן, קל לשליטה, ידידותי לרוכב עם מבנה ארגונומי נוח לשימוש, ותחזוקה קלה.

ה-SPR 240 תוכנן לביצועי שטח מעולים על מנת שיענה למרבית דרישות הרוכבים. המנוע המוכר עם קירור שמן/אוויר חד-צילינדר בעל ארבע פעימות שכבר הוכיח את עצמו בשימוש חברת AJP ואחרות, עבר שינויים קלים. בזכות השימוש בקרבורטור, האופנוע מספק לרוכב כוח זמין ושליטה לינארית כבר בסל"ד נמוך ובינוני. מיכל הדלק ממוקם מתחת למושב הרוכב בחלקו האחורי, מה שמאפשר חלוקת משקל טובה יותר, גובה מושב הרוכב עומד על 890 מ"מ דבר המקל על השליטה ברכיבת שטח. בנוסף, האופנוע מצויד בבולמים משובחים ומתכווננים, מה שמביא לנוחות, עמידות והתמודדות ברוב תנאי השטח ובהנאה של הרוכב. בעקבות דברים אלו, האופנוע מוצג כפתרון מושלם לרוכבי פנאי ומתחילים המחפשים אופנוע "אנדורו" קל ונמוך מהממוצע היודע לעשות כמעט הכל בשטח. משקלו הכולל של האופנוע עומד על 115 ק"ג בלבד – מה שמקנה יתרון לרוכב חדש בתפעול האופנוע והמשקל הקל יהפוך כל רכיבה לחווייתית ומהנה.
דגם ה-SPR 240 מצויד בתיבת העברה עם חלוקה יעילה בין ההילוכים; מערך מתלים מתקדם עם כוונון מלא הכולל בולם אחורי תוצרת SACHS עם מהלך של 300 מ"מ , ובולמים קדמיים של AJP עם מהלך של 280 מ"מ מה שתורם מאוד ליכולות שטח גבוהות ומתקדמות.

> מותאם לתקינה יורו 5
* תוכנן לרוכבים מנוסים/מתחילים ברכיבת שטח
* האופנוע הוגדר במבחנים שעבר בחו"ל כאופנוע השטח האולטימטיבי למתחילים
* מחיר מחירון להשקה: 31,900 ₪ על הכביש. (לעסקאות מזומן בלבד)
* ניתן לבצע עסקאות טרייד ומימון בתנאים טובים (פרטים מול נציג המכירות)מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:48-24.