טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
החלום האמריקאי בגדול!


   08-04-2009, ערן שלמה, אטלנטה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יומן מסע המתאר את החוויה האישית שעברה על מתן ניר ופמלייתו, בתחרות הטרקטורונים בליגה הגדולה ביותר בעולם. אמריקה בגדול, יותר ממה שחשבנו. בונוס לחג - ארבע גלריות תמונות עודכנו בגוף הכתבה.

הבוקר, ערב ליל הסדר, נחת מתן ניר בנמל התעופה בן גוריון לאחר חוויה אישית מדהימה שעבר בעשרת הימים האחרונים, השתתפות בליגת הטרקטורונים הבכירה בעולם. המבצע שהחל בזריקה לאוויר, קרם עור וגידים והגיע לכדי מימוש בתוצאה איכותית מבטיחה יותר מאשר יכולנו לשער. מקום 16 בקטגוריה הבכירה ביותר בעולם לצד הרוכבים המוכשרים והטובים ביותר. מעבר להישג המשמעותי, החוויה האישית של המתניר וצוות הליווי הייתה לא פחות חשובה ומהנה.

יום ראשון, 30/03/2009, נתב"ג/ ישראל
כל ההכנות המקדימות הסתיימו, הקצוות סגורים ולוח הזמנים קבוע מראש. הצוות המלא נפגש בנמל התעופה בן גוריון:
1. מתן ניר – אלוף ישראל בליגת הטרקטורונים מזה ארבע שנים ברציפות.
2. רונית ניר - אמא של מתן, דואגת, תומכת ומלווה מקרוב בכל שלב.
3. צחי אשרי – השותף, המכונאי ומעל הכל – חבר קרוב.
4. הדר וינברגר – רוכב בקבוצת המירוצים ,ה"גוניור טים"
5. בן צ'רניחובסקי – כתב נזימה לענייני ליגת ה-GNCC
6. ערן שלמה – עורך אתר naZZima וצלם הבית.

קריאה אחרונה לנוסעים בטיסה מישראל לניו יורק, אורזים את מוצרי הקניות מהדיוטי פרי ועולים למטוס. 12 שעות לאחר מכן אוספים את המזוודות ומגיעים למלון במרכז מנהטן, צמוד לטיים סקוור. החברים מחליטים שלא לבזבז את הזמן ויוצאים לסיבוב קצרצר בתפוח הגדול.
יענקלה וינברגר, אביו של הדר וחבר קרוב של הקבוצה כולה, דאג מבעוד מועד לכל סידורי השינה והזמנת המלונות. הכל מסודר ומתוקתק לפי הספר. וזה המקום להודות ליענקלה על פעולתו שהנעימה לכולנו את המסע כולו.

יום שני, 31/03/2009, ניו יורק/ניו יורק
הבוקר החופשי הוגדר מראש לבילוים וסידורים. הקבוצה צבאה על רחובות הדאון-טאון
ופקדה את כל החנויות הנחשבות בלב ה"סוהו" מרכז הקניות הפופלרי בניו יורק. אחרי שעות ארוכות, עמוסי שקיות מלאות מותגים והצטיידות משלימה לפעילות הסיקור, חזרו החברים למלון, שם נפגשנו עם אוהד אסולין, חבר קרוב של מתן, והאח של עמית אסולין ז"ל. לצלולי הזיכרון וחדי העין שביניכם, שמו של עמית מוכר מחולצת הטריקו שמתן לובש תחת חליפת הרכיבה בכל מירוץ. לאחר ארוחת ערב טובה ברחוב איטליה הקטנה, שבנו למלון עייפים ומרוצים.

יום שלישי, 01/04/2009, אטלנטה/ג'ורג'יה
לאחר טיסה בת ארבע שעות מניו יורק לאטלנטה, מזג אוויר אפרורי קידם את פנינו בעיר הדרומית. בנמל התעופה חברנו לרכב שישרת אותנו במהלך הימים הבאים עד להשלמת המשימה. שברלוט סברבן מפלצתית למי שתוהה איזה רכב יכול לשאת בקרבו שישה אנשים, שדם מירוצים זורם בעורקיהם.
את ארוחת הערב העברנו בהארד רוק קפה, יחד עם קרובי משפחה של מתן ורונית.
הבירה זורמת והאווירה בקבוצה מתגבשת מרגע לרגע.
התכנון הראשוני היה לנסוע ליעד הבא כבר באותו הערב, מאחר ויום האימון המתוכנן נדחה ליום חמישי, בחרנו להשאר בעיר הגדולה ולעבור את הנסיעה רק למחרת.

יום רביעי, 02/04/2009, ג'ורג'יה - צפון קרוליינה
כפי שאפשר להבין מתת הכותרת, היום הזה היה בעיקר סביב נסיעות. זה לא שמשך הנסיעה גדול מחמש שעות בהגזמה, אך כשעל כביש 85 לכיוון צפון, פזורים מרבית הסוכנויות של הרכבים, אופנועים וטרקטורונים, אי אפשר להתעלם. כמעט בכל מקום שהיה אפשר לעצור, עשינו כך. בין אם למתרות קניות חוזרות ונשנות, עצירות אוכל או ביקורים ממושכים בסוכנויות השונות. וגר זאב עם כבש אומרת הקלישאה, ובניגוד גמור למה שאנחנו מכירים בארץ, לא אחת נתקלנו בסוכנויות המייצגות חברות שונות זו מזו תחת קורת גג אחת. חשבתם פעם שתראו את טרקטורוני פולריס וקאן אם באותו אולם תצוגה? אולמות התצוגה ענקיים במידותיהם ומציגים מבחר ענק של כלים, עשרות רבות של טרקטורונים, אופנועים ורכבי side by side.
בכל המקומות תהו מי החבורה הגדולה הנכנסת בשערי הסוכנות ונפעמת כאילו ביקרו במוזיאון תיירותי מן המניין. הגודל עצום ואפשר בהחלט להכניס את הביקור בסוכנויות כחוויה בפני עצמה למכורים לדבר.

"המשאית הצמודה של KTM, מצוידת בכל טוב ונושאת בתוכה שני טרקטורוני KTM450XC, מדוגמים לחלוטין"

יום חמישי, 03/04/2009, סטייטסוויל/צפון קרוליינה
הבוקר בו המסע נכנס להילוך גבוהה, כשפגשנו את ג'ון מאלי, בוחן הכלים של KTM.
מאלי, יחד עם אשתו ג'ני ובנו הצעיר טרוור, חברו במהרה לקבוצה והכימיה בין הנפשות הפועלות עבדה בצורה נפלאה כבר מרגע ההיכרות. המשאית הצמודה של KTM, מצוידת בכל טוב ונושאת בתוכה שני טרקטורוני KTM450XC, מדוגמים לחלוטין.
לאחר שלב ההתאמות המכניות, הגענו לפארק המוטורי Brown Mountain.
הפארק, כמו פארקים מוטורים רבים הפזורים ברחבי ארצות הברית, מיועד לרוכבי השטח השונים על אופנועיהם, טרקטורוניהם ורכבי השטח השונים. כעשרה מסלולים שונים מתפרשים על שטח עצום, כשהמסלול הארוך ביותר משתרך ביערות הצפופים לאורך 26 מייל. חבורות של רוכבים פוקדות את המקום בעיקר בסופי השבוע, החל מילדים ועד לזקנים שרוח הרכיבה זורמת בעורקיהם. כל הסוגים, כל המינים, חובבים מושבעים, ציידים, ספורטאים ומקצוענים, הכל קביל בפארקים המוטורים המציעים תשתית נוחה של שירותים וברזי מים.
יערות צפופים זה שם המשחק. מסתבר כי תרבות הרכיבה האמריקאית עוברת בסבך צפוף של עצים ביערות ענקיים. צפופים יותר מכל תוואי שטח שחשבנו שאנו מכירים. תחילה נראה ספק גדול אם הכלי יכול בכלל לעבור דרך הסבך, לאחר מכן תהינו אם אפשר לעבור את הילוך ראשון בתוואי הקיצוני. לא היה בידנו כל רמז לגבי התוואי הכל-כך צפוף. גם שקראנו סיקורים נרחבים על מירוצים ביערות, התמונות מבחוץ אף פעם לא נראו כל כך מאיימות. למעשה מתברר כי הצלמים האמריקאים, מעדיפים להישאר מחוץ ליער בכדי להשיג כמה שיותר נקודות צילום, כך לפי הסבריו של "פאפי", אחד הצלמים הבכירים באתר ATV Riders.
המצמד מחליק והגשם השוטף ביום האפור לא מועיל לאווירה הכללית שהולכת ודועכת.
מתן נראה מוטרד מאוד מהיערות הצפופים וחולפות כמעט שעתיים עד שהוא חוזר למסלול, הפעם יחד עם מאלי, שהוא רוכב איכותי בפני עצמו.
חולפת מחצית השעה וחיוך גדול עולה על פני, מתן מגיע בגז פתוח ומתעופף על פני הקפיצות. הוא הבין איך ניגשים לרכיבה הצפופה מצפייה במאלי והמטרד הרציני ירד מהפרק. לפחות בשלב זה.
השלב הבא היה שטיפה יסודית של הכלי מכל הבוץ שאסף במהלך הרכיבה. יסודית במלוא מובן המילה, עד היסוד. מאלי לא ויתר והסיר מהכלי כל חלק שרק אפשר. מנוע ושילדה נותרו עירומים כביום היוולדם תחת הגרניק בשעת לילה מאוחרת.

גלריה - אימון, צפון קרולינה


יום שישי, 04/04/2009, יוניין/ דרום קרוליינה
חוות big buck במחוז יוניין בדרום קרוליינה היא מארחת הסבב הרביעי של ליגת ה-GNCC. בכניסה לחווה, אוהל קטן מקדם את פני הבאים, תשלום סמלי של 15$ ומקבלים צמיד ליד, כנהוג בכל פסטיבל גדול, וחוברת מידע על ליגת ה-GNCC ודף הנושא את שמות ומספרי מתחרי הקטגוריות המקצועיות באופנועים ובטרקטורונים.
לאורך השביל הראשי של החווה פזורים מאות טריילרים וקרונות. המתחרים, חברים, בני המשפחה וקהל רב התפרשו על פני השטח העצום. אווירה של חגיגה באוויר. הכל מסודר מא' ועד ת'. כולל שירותים כימיים ודוכני מכירה של ציוד, ביגוד, תמונות ועוד.
בקו הפיטס של הקטגוריה המקצועית עומדים בקו ישר המשאיות הענקיות של הקבוצות הרשמיות. באופן טבעי חברנו לצוות של KTM, אדם מקגייל בכבודו ובעצמו היה הראשון בין עשרות הרוכבים שפגשנו. כשהבין שמתן מתחרה בקטגוריה שלו, הוא סינן בחיוך "אני צועק לעקיפה רק פעם אחת". ג'וש קריקלן, מוביל הטבלה בקטגוריה המקצועית השנייה, XC2 PRO, התחבר במהרה למתן ועזר לו בכל שלבי ההרשמה.

בעוד אשרי ומאלי עבדו על הרכבת הכלי לאחר השטיפה, יצאנו לסיבוב רגלי על המסלול, מקגייל, קירקלן, מתן ושאר חברים. לא המסלול כולו, רק חמשת המיילים הראשונים מתוך 16. המסלול צפוף, צפוף מאוד. נראה לעיתים כלא מציאותי בשל הגזעים הפזורים והרוחב המזערי בין עץ לעץ. "הקריק ג'אמפ" – הקפיצה מעל הנחל, היא האטרקציה הראשית של המסלול. החברים נראים מודאגים ליד הקפיצה בעוד מתן מעלה חיוך ולא מבין על מה המהומה, החניך הצעיר ביותר שלו בקבוצה קופץ מרחקים כאלו מבלי להניד עפעף.

קירקלן ומקגייל הביעו התעניינות רבה לגבי ישראל ושאלו, בין השאר, האם מסתובבים גמלים בארצנו ואם הם יבואו לארץ יוכלו לרכב על אחד שכזה. בשלב ההרשמה, קירקלן ליווה את מתן מקרוב, למי מכם שתהה מדוע מתן רשום באתר הGNCC על כתובת במערב וירג'ניה, התשובה תמונה בשלב זה שקירקלן מילא את הכתובת שלו.
כל אנשי ההפקה התרגשו לראות ולפגוש את מתן, שכן השמועה על האלוף הישראלי שבא להתחרות פרשה כנפיים ועוררה סקרנות רבה במהלך השבוע האחרון. בניגוד לאופנוענים המתחרים בליגה, בענף הטרקטורונים, נציגות מחוץ לתחומי ארצות הברית היא לא דבר שכיח במיוחד.

גלריה - יום שישי


יום שבת, 05/05/2009, ביג באק/ דרום קרוליינה
בוקר התחרות, הכנות אחרונות. המתניר נכנס למוד מתוח, בזמן שאשרי ומאלי דואגים להכנת הכלי ורחבת הפיטס. במקביל, בשעה שמונה בוקר נשמע ההמנון האמריקאי לקראת פתיחת מירוצי הילדים. חוויה לא מבוטלת לראות ילדים בגילאי 6-11 נותנים בגז על טרקטורונים קטני נפח. תפעול טכני במיומנות גבוהה בפיתולים הצפופים ובלי פחד.
בשעה עשר בבוקר, קטגוריית העבודה, הנשים והנוער עמדו על קו הזינוק. ראשונים לזנק הם הטרקטורונים מרובעי ההנעה וגודלי הנפח. תאונת שרשרת בפתיחה של יותר משישה טרקטורונים השאירה את הקהל בפה פעור. שניים מהרוכבים נאלצו לפרוש ואלו שעלו וחזרו לרכב, קיבלו את מחיאות הכפיים מאלפי הצופים שבקהל.
בקטגוריית הנשים, הופתענו לגלות שלמרות הדימוי הגברי שיש לנו לגבי רוכבי טרקטורונים, הרוכבות לא שוכחות לשים פס רימל על הריסים, למקרה שיעבור איזה צלם ויתפוס אותן לא מוכנות. פחד מהזעה וטיפטוף האיפור לעיניים בזמן המירוץ? הצחקתם אותן. הבחורות רוכבות כאילו אין מחר ובסיום אנג'ל אטוול וטרייסי סקו, שנלחמו גלגל בגלגל, נראו כאילו יצאו מספא ולא ממירוץ מטורף בן שעתיים. לכו תבינו...

השעה אחת בצהריים הגיעה, מתן נמצא על קו הזינוק לצד הרוכבים הבכירים בעולם. בלי קשר לשייכות, ההמנון האמריקאי במעמד הזה, יגרום גם לך להתרגשות שאין כמוה. השופט אומר תפילה ואלפי הצופים בקהל עונים "אמן". חייב להודות, גם אני הנהנתי בראשי נוכח ה"תפילה" המדברת על הספורט היקר לליבנו, ועל כך שהרוכבים יחזרו בריאים ושלמים. על כל שאר הדברים על אלוהים ובנו יהושע אפשר לדלג, לפחות מבחינתנו.
השורה האחרונה של ההמנון עוד לא מסתיימת ומאות הרכובים מניעים את הכלים, צמרמורת של התרגשות עוברת בכל הגוף והדגל מונף. עשרות רוכבים דוהרים בכל הזנקה, יותר מעשר הזנקות שונות בהפרש של חצי דקה זה מזה.

מתן ניר על המסלול!!!
כולנו חווים את ההרגשה הפטריוטית כאילו אנחנו נמצאים שם על המסלול. לא משנה מה, העיקר לסיים. התוצאה כבר ידועה לכם, מתן עבר תלאות רבות בשעתיים וחצי שחלפו מאז הונף הדגל. ידית המצמד ניתקה ממקומה כשפגש בעץ בטעות, לאחר מכן גם הכידון התעקם לאחר מפגש נוסף עם עץ. בסך הכל חמש פעמים מתן מצא עצמו נזרק מהכלי בגלל שפגש עץ שרצה אותו קרוב אליו. התמרון בין העצים הוא קשה מרגע לרגע כשהשורשים הופכים את המסלול למלכודת בורות עמוקה. אפילו נסיעה בקו ישר הופכת קשה מהרגיל.
אך מתן ניר, כמו שרק הוא יודע, לא מוותר וממשיך למרות הקשיים. הוא פותח בגז במקומות שאפשר ושומר על ראש פתוח וזהיר. סיום המירוץ – המטרה העומדת בפניו, והוא מתכוון לעשות את זה ויהי מה. ואכן כך היה, לא רק שהמתניר סיים את המירוץ, הוא הצליח להשלים ארבע הקפות, כמו החולייה המובילה. בנוסף, מקום 16 בקטגוריה הבכירה בעולם. למרות העייפות החיוך עולה על פניו והוא יודע – המשימה הושלמה בהצלחה!

גלריה - הקטגוריות המקצועיות
גלריה - קטגוריות הנשים והארבע על ארבע
"מתן נראה מוטרד מאוד מהיערות הצפופים וחולפות כמעט שעתיים עד שהוא חוזר למסלול, הפעם יחד עם מאלי, שהוא רוכב איכותי בפני עצמו."

יום ראשון 06/04/2009, ביג באק/ דרום קרוליינה
המשימה הושלמה, כולם מרוצים מהתוצאה האיכותית. מאלי מרוצה במיוחד. בימים שחלפו, הקשר בינו לבין מתן התהדק במיוחד ונראה שהוא לקח את המירוץ הזה כפרוייקט יחודי. המבצע השיג את מטרותיו!
ביום הזה מתחרים כל רוכבי האופנועים, באותו הסדר כמו בטרקטורונים, ילדים בשמונה בבוקר, נוער וסניורים בעשר והמקצוענים באחת הצהריים. החברים מצטיידים בבירות קרות ויורדים אל ה"קריק ג'אמפ" ליהנות ממירוץ איכותי.

יום שני 07/04/2009, אטלנטה/ ג'ורג'יה
המסע הגיע לסיומו, מתן, וינברגר ואשרי מנצלים את ההזדמנות לביקור בעוד כמה סוכנויות, רונית יוצאת למסע קניות, צוות נזימה נשאר לעבוד על החומרים הרבים.
בערב, מיני מסיבת סיום ב"פוגו דה ברזיל" עם בירות ובשר משובח. החברים נפרדים לשלום...
מעניין מתי תגיע הפעם הבאה.מערכת נזימה מודה לניצן שקל וחברת טלאפרמה על הסיוע לצוות הסיקור!תגובות לכתבה
1.למתן ניר 08-04-09
מתן ניר עושה חיים אבל שווה וטוב מאוד שהוא מייצג את הארץ במרוצי טרקטורונים !!

כל הכבוד מתן ניר ובהצלחה !!!!!!!!
2.ליאור כץ 08-04-09
נענע..
כמו שאמרתי מפתיע מתמיד !
bow bow bow

חוזר בי על מה שאמרתי
אוהב אותך
3.נתי 08-04-09
זה נשמע חוויה לא נורמלית!!
באמת מגיע למתן הוא רוכב מאוד מוכשר ורואים את זה תמיד עליו!
הוא חוזר להתחרות שם או שרק תחרות אחד הוא השתטף וזהו?
4.בוריס.א 08-04-09
אחלה סקירה,חוויה והיישג.
כל הכבוד למתן ולחברים שליוו אותו.
האמת כחלק מהחוויה והחיבור האפשרי שנוצר בין מתן ואחד מבכירי הרוכבים בארה"ב, זה בלתי נמנע מלהזמין אותו לארה"ק כדי שייתן קצת תורה ברוכבים כאן.
חג שמייח לכולם...
5.יהיה מעניין להעביר את הליגה לשם.. 08-04-09
מה שמצחיק שמתן ממשיך לתת בראש לרוכבי קאן אם בכל העולם.
גם במירוץ הזה כמו ברוב המירוצים הוא נותן לבחור מקאן אם להריח את האגזוזים.

איזה רוכב אתה.
6.שלומי 08-04-09
כל הכבוד על הסקירה תמשיכו ככה צוות נזימה אולי יום יבוא וגם אנחנו נתחרה שם.......
7.לערן שלמה היקר 08-04-09
עשית את כל הדרך הארוכה הזו וליווית את את מתן בכל צעד ושעל, עכשיו אתה גם דואג להגיש לנו את הכל בצורה כל כך מושלמת ויפה.
אתה חלק מההישג של כל הקמפיין הזה ועוד ידברו עליך על כל מה שאתה עושה למען הספורט המוטורי וללא שום תמורה חומרית מאף אחד.

מה היינו עושים בלעדיך
8.מתן ניר 08-04-09
עושה חיים נהנה לך אה ;] אבל כל הכבוד לפחות יש מישהו מישראל שמייצג אותו בטרקטורונים !

בהצלחה
9.רועי מכלוף 08-04-09
כל הכבוד על האומץ ...

כל הכבוד.
10.ל7 מאסף ארצי.. 08-04-09
אני מלא שמחה שיש מי שמעריך את הבחור המדהים הזה שעושה עבודת קודש ומתוך אהבה עזה ואמיתית.
ערן ניחן ביכולות שמעטים ניחנו בהן ואני מלא גאווה שהוא חלק בלתי נפרד מהצלחתו של האתר.
ערן אנחנו אוהבים אותך ומאחלים לך חג שמח וכשר!

נשארתי פשוט מרותק לטקסט..גדול!!!
מתן אחי היקר..מילאת אותנו בתחושת גאווה לאומית..מעט מאוד אנשים יכולים להבין את גודל ההישג ועצמת החוויה המלווה את המעמד שהיית בו.
אירוע זה, המאגד אגדות ספורט כמו מקגיל, באלאנס, בוריץ ואחרים, הוא בפרוש חלום רטוב של כל רוכב באשר הוא.

מאחלים חג שמח וכשר לכולנו.
11.yehudah f 09-04-09
very nice
12.נדב 09-04-09
יא אלללה תענוג !!
בן,שיחקת אותה,ורואים שאתה חולה על הליגה הזאת ...
13.polaris all the way!!! 09-04-09
מתן אתה תותח!!!!

הייתי מת להיות שם במקומך וכל כך כיף לך!!...למה נסעתה על ה-KTM ולא על ה-OUTLAW???

לא משנה אתה תותח!!
14.GNCC-TRACK editor 09-04-09
איי.אייי..איייייי............
לא האמנתי שרוכב ישראלי מסוגל לרכב במסלול כל כך סבוך ומלא עצים
במהירות הנ"ל יישר כוח ישראל!..........מעניין איך באלאנס ובוריץ' ירכבו בפלמחים{אין ספק שמתן נותן להם שם בראש :)}

חחח...יאללה ערן מה התמונות?!...... אני משתוקק
15.לא הבנתי 10-04-09
לא הבנתי ממה כל ההתלהבות סך הכל מקום 16 זה לא איזה מקום 1 שכולם צריכים להתלהב,בסדר אז הוא התחרה ומגיע לו ח''ח ענקי אבל תאמת כרוכב הטוב בארץ הוא לא ייצג אותנו כמו שצריך,אם הוא היה טס לשם שבוע לפני ומתאמן התוצאות היו אחרות...
16.ל15 10-04-09

אתה אפילו לא מבין מה זה הליגה הזאתי הכי קשה בעולם לא קראת?!.
לצערנו אין תמיכה בספורט המוטורי בארץ ומתן לא יכל להתכונן כראוי.
יחסית לפרק זמן שהו אהתאמן שם (יום בודד של אימון) הוא ייצג אותנו ברמה!..

אז אל תרשום דברים סתם!..


*~ימותו הקנאים~*
17.גם אני לא מבין 10-04-09
חוץ מחויה אישית של הרוכב גם אני לא רואה איזה הישג יוצא דופן,ואפילו פחות מזה העיקר החויה
18.ל15 10-04-09
מה אתה ככה זה קשה להגיע שם למקום טוב הוא עקף שם חצי מהרוכבים הכי טובים בעולם למה אתה מזלזל בו..כל הכבוד תגיד ויש לו הישגים גם להגיע לראשון
19.15 10-04-09
אתם לא מבינים שמקום 15 זה עדיין לא הישג טוב?!
אם ישראלי הולך לאולימיאדה(וכן אני משווה)ומביא מקום 6 מתוך 50 זאת עדיין אכזבה!
מתן היה צריך לעבוד יותר קשה על הסוג רכיבה הזה והוא היה מניב תוצאות הרבה יותר גבוהות!
אבל עדיין יפה שהוא בכלל הלך להתחרותת שם.....
20.על מה אתה מדבר אדון 15 (19) 10-04-09
איפה הוא היה מתאמן על הסוג רכיבה הזה? במסלול ג'וליס???
אני מסכים שעם אימון ותרגול ביערות הוא היה מגיע לתוצאות טובות יותר אבל הוא הלך עם מה שיש ואם תקרא טוב אז תבין שכל מה שעמד לרשותו זה כמה שעות אימון ורק אז הוא הבין לקראת מה הוא הולך.
אני בטוח שבמסלול פתוח הוא לא יורד מהם ברמה אבל ביערות זה הבית שלהם והמומחיות שלהם וזה לא פשוט לעמוד איתם שם.
21.ל15 10-04-09
כנראה שאתה יכולת להביא תוצאה הרבה יותר טובה, להשיג מימון יותר גדול, להתאמן שם יותר זמן ובתוואי שטח מתאים, להשיג טרקטורון שמתאים לשטח הזה עם אנשי צוות שיטפלו בתקלות ובטח גם היית מצליח לתעל הרבה יותר טוב ממתן את כל הלחץ וההתרגשות. אני בטוח שאתה מקום 2 היית לוקח בהליכה. שאפו!
22.ל15 10-04-09
נכון זה עדיין לא טוב הרבה יותר טוב מקום 14 10 2 1
אבל בשהיל פעם ראשונה לבחור שרק טעם מהליגה הזאת ואפילו סיים את כל המירוץ אני מוריד בםניו את הכובע וגם אם הוא היה מסיים במקום האחרון עדיין הייתי מצדיע לו
אתם כניראה עדיין לא מעקלים באיזה ליגה הוא מתחרה חלום של כל רוכב לצפות בתחריות האלה שלא לדבר על להשתתף בהם
נ.ב. 15 גם אם הייתה משתתף בתחרות הזאת עם עוד 1000 מתחרים לא הייתה מגיע למקום מס999 אז תפסיק לז.. תסכל!!!
23.לא מתייחס ל15 10-04-09
ערן הגלריה מדהימה..הילד על הטריאל מדהים!!!
עצוב לראות שהאלוף מתקלח בחוץ בקור המקפיא הזה וכולנו גאים שהאלוף שלנו נתן בראש לכמה רוכבים שנחשבים לטובים בעולם..
24.יוני 11-04-09
בזכות מתן יודעים עכשיו שאנחנו לא רוכבים רק על גמלים ויש לנו נציגים מישראל לספורט המוטורי.
ולמתן אחי אתה האלוף האמיתי שיחקת אותה ביג טיים .
25.דן 11-04-09
אני לא מכיר אותך אבל ממש התרגשתי מהכתבה תמשיך להצליח מחזיק לך אצבעות
26.בר חסן 14-04-09
פי מתן ניר אחי איזה KTN
27.רוכב הונדה אי אקס בן 10 14-04-09
מתן ניר אוהב אותך אני רואה מרוצים שלך ואז מה שאני רואה שאת עושה אנ עושה אחרייך אוהב אותך אחי
28.המגיד 13-04-09
במציאות,המצב קצת שונה.102 MATAN NIR PROCTOR, WV XC1 Pro 555 KTM 4 02:33:11.515
מתן סיים במקום ה102,מעל חצי שעה אחרי הראשון.
כ80 רוכבים מקטגוריות נמוכות ממנו,עקפו אותו.
29.ויסאם 14-04-09
כול הכבוד מתן אני מאחל לכה הצלחה תמשיך בדרך הזות
30.משהו 14-04-09
פשוט סוף
31.31 14-04-09
15 תקשיב טוב! קודם מתן ניר לא מייצג את ישראל ... הוא מייצג את עצמו זה שהוא הלך להתחרות זה לא אומר שהוא הבטיח לכל המדינה שהוא הולך לסיים בין המקומות הראשונים .. תאמין לי שמתן ניר ידע שהוא לא הולך לנצח שם מהתחלה. הבחור הלך להתנסות ואני מתערב שבמרוץ הבא בע"ה הוא יסיים במקום הרבה יותר טוב... ואם כבר אתה מדבר שטויות אני יזרום איתך ויגיד לך שאני מעדיף שהוא "ייצג את ישראל" ולא אף אחד אחר.. אם הוא סיים מקום 16 רוכבים אחרים היו סיימם מקום אחרון... לסיכום: נזימה כתבה פצצה !! באמת נהנתי ממש לקרוא ולצפות בתמונות ומתן ניר נמבר וואן אתה אני מאמין עוד כמה מרוצים אתה מקפיץ לכולם את הגרביון שם בע"ה.
32.יקנאים!!! 17-04-09
ימגעילים הייתם מתים לרכב ורבע מהרמה שהוא רוכב פשוט מגעיל לראות אותכם ילדים קנאים ושעדיין גלגל לא למדו להרים מדברים ככה על הרוכב מספר אחת בארץ אל תשכחו שהוא עדין מקום ראשון !!! בארץ מתן אחינו כל הכבוד גבר!!!!!
33.איתי חזן 18-04-09
ל7 ו-10 , מצטרף לכל מילה, כולי גאווה.
נענע- מן 1 עליי כשתחזור! :)
34.הראל 18-04-09
יצג אותנו בכבוד רב

מקום 16 זה מעולה למישהו שעשה יום אימונים אחד ושפעם ראשונה שמה

מעולה מתן המשך כך

35.למתן ניר 21-04-09
מתן שחק אותה ובהצלחה במירוצים
36.שבי 21-05-09
מתן ללא ספק הרוכב הכי טוב בארץ ומוכשר ברמות, אבל לא צריך לשקר ולומר שהוא סיים 16 מתוך 250, כי הוא סיים מקום 102, עקפו אותו ילדים בני 15 , מבוגרים מעל 40 ועוד ועוד, אז שוב, הוא אלוף שלנו, אבל באמריקה זה ליגה אחרת לגמרי...
37.כל הכבוד לך על ההשקעה 16-06-09
כל הכבוד לך על ההשקעה
38.מוסא הייב 17-06-09
איך אוטלו רק אוטלו איך אני נוהג ?????????? ביי מוסא הייב
39.7 19-07-09
ללא הרבה הבנה.... אך בטוח עם הרבה גאווה!!!!!!!!!!!!!!!
40.נח שלמה 29-11-10
ערן כל הכבוד !!!

לא ידעתי על קיומו של האתר הזה...יפה מרשים ומקצועי !!!

ואתה מקצוען אמיתי.
41.vip 22-12-11
ואללה ממז מסודר, כל הקטע עם השירותים ניידים, יפה!
http://www.vipure.co.il/
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:19-24.