טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מילאנו 2007


   23-11-2007, עמית קארו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עמית קארו כבר טיפס על הקירות בבית בזמן השביתה, עד שאבא אמר: "תארוז ת'מזוודה, אנחנו נוסעים למילאנו שבאיטליה לתערוכה הכי נחשבת בעולם המוטורי." עמית חזר נרגש. שבוע ימים אחרי, הוא נותן לנו טיפה קטנה לטעום ... (סיקור ותמונות בלעדיות לנזימה)

אספר לכם בקצרה על האווירה בתערוכה:
מקום ענק 6 ביתנים ענקיים מפוצצים בכל מה שקשור לאופנועים טרקטורונים וים ים דוגמניות שבשקט יכולות לפאר את שערי המגזינים הכי יוקרתיי שיש.
יום ראשון בתערוכה לא הצלחתי לדבר רצתי מביתן לביתן כמו מטורף... רציתי להספיק לראות הכל כאילו אין מחר, הייתי עסוק בלצלם כל הזמן ולהביא לכם אחל'ה של תמונות, הייתה פאדיחהקטנה ונמחקו לי מלא תמונות אבל עדיין נשארו לא מעט בכדי שתוכלו קצת לטעום מהוואו הגדול שהיה שם.
בעודי מקפץ מביתן לביתן, אני מגלה להפתעתי שגם ברחבות הענקיות בחוץ יש לא מעט אקשן. כמה בתי ספר למוטוקרוס לילדים של חברת הונדה, מתחם לאופנועי טרייל (האופנועים בלי המושבים שמטפסים כל דבר), מתחם של חברת רד בול שזה מתחם עם ים של ...סיות וכל האופנוענים שמספונסרים על ידי החברה, מתחם לפרי סטייל מתחם של מסלול אינדורו הכי מטורף שראיתי בחיים, מתחם של ק.ט.מ סופר מוטו לנסיעות מבחן והיו מלא חברות שהציעו נסיעות מבחן, הגדילה לעשות, חברת דוקאטי שהציעו נסיעות מבחן לנשים בלבד ולשוביניסטים שבנינו - כן... אחת מהן זרקה קלאצ' ולמזלם של הסובבים, היא התרסקה רק על קוביות בטיחות העשויות ספוג, לא לפני שהאופנוע עלה לווילי עצבני... לא קרה כלום לאופנוע למי שמתעניין.
בתערוכה היו המון יצרניות סיניות שהציגו חיקויים מצחיקים של טרקטורונים, יצרנים שהציגו אופנועים לילדים ועוד...
זו הייתה עבורי ועבור אבי, חוויה מטריפה ומלאה באקשן מוטורי טהור.
תמונות מהגלריה


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:20-24.