טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פתיחת ליגת הטרקטורונים הישראלית 2009-2010


   28-08-2009, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עמותת הטרקטורונים הישראלית פותחת את עונת המרוצים השישית של ליגת הטרקטורונים בישראל. רוכבים ותיקים מפנים את השורות ורוכבים חדשים נכנסים לתמונה. ערן שלמה עם התחזית לעונה הבאה.

בכל שנה, כשמתקרבים לחודש ספטמבר, סימן השנה החדשה כבר נמצא בפתח ומבשר על העתיד הקרוב.
אולי זה בגלל שכל החברות כבר הסירו את הכיסויים ומתחילים לשווק את דגמי העונה הבאה ואולי זה בגלל חודש תשרי העברי, שמקדים את לוח הזמנים המקובל בעולם. בכל שנה ההתרגשות מחלחלת, אך כשמחליפים מספר עגול – זה כבר משהו מיוחד. אומנם לא היסטרי כמו בהחלפת המילניום, לפני עשור שנים, אבל תודו שיש בזה משהו מרגש. לאחר ארבעה חודשי פגרה, ליגת הטרקטורונים הישראלית יוצאת לעונה חדשה, 2009-2010.

עונת 2008-2009, הייתה בסימן מפנה עבור עמותת הטרקטורונים הישראלית, המארגנת את הליגה. למרות הקשיים בפתיחת הליגה, לאחר מרוץ הזוגות החותם את עונת 2007-2008, הליגה נפתחה בקול תרועה גדול עם צוות הפקה חדש בהנהגת ירון גולדשטיין ותומר דרזנר, שהכניסו רוח חיים חדשה ושינו סדרי עולם בכל מה שהיה מוכר עד כה בתחום; מסלולים חדשים ומגוונים, גיוס ספונסרים, רחבת פיטס צבעונית במיוחד והגדלת מספר הרוכבים. למרבה הצער כמות הרוכבים הידלדלה מאירוע לאירוע למרות ההפקה המוצלחת ובהעדר סיבה הנראית לעין. מאחורי הקלעים רחשו שמועות על קצרים בוועד ולאחר אין ספור סאגות מיותרות, רגע לפני הפיצוץ הגדול, לקח עופר כוכבא את המושכות והצליח להעמיד את הליגה על הרגליים להדרן הסיום בצורה נפלאה.

אליקו אוחנה, הטוען לכתר במהלך חמשת העונות הקודמות, יגשים את מבוקשו ויזכה באליפות הקטגוריה הבכירה במידה ולא יהיו הפתעות מיוחדות. רמת הרכיבה והניסיון הרב שלו בעולם המרוצים המוטורי מציב אותו כפייבוריט מול שאר רוכבי הקטגוריה.

אז מה באמת מצפה לנו בעונה הקרובה?
על פני השטח אין התרגשות מיוחדת. לאור מצבת הרוכבים, נראה כי הדרמות והמאבקים ימשכו רגליהם מהקטגוריה הבכירה ויועתקו לקטגוריות B, מתחילים ורכבי השטח הקלים, שאלו האחרונים נכנסים לראשונה למסלול האנדורו במסגרת ליגה. מספר לא מועט של "כוכבי הליגה" לא ישתתפו העונה באופן סדיר, אולם רוכבים חדשים נכנסים לתמונה ובשילוב הרוכבים הוותיקים שעלו קטגוריות במהלך העונה הקודמת, משאירים לנו לא מעט עניין וכנראה שנזכה להפתעות רבות במהלך העונה.

ישנם לא מעט שינויים מאחורי הקלעים שאמורים למשוך את הליגה קדימה. הוועד המכהן בראשות עמותת הטרקטורונים הישראלית הוחלף כמעט במלואו ואנשים רעננים תפסו את השורות במטרה להביא את השינוי המיוחל. גם חברי הוועד הנוכחי נתקלים במעט בעיות מוטיבציה, אך אלו שעדיין בתמונה מושכים חזק ככל האפשר ומחפשים את טובת הליגה. זה המקום לציין כי התפנו מספר מקומות בוועד וחברי העמותה מוזמנים להגיש מועמדות להצטרף לוועד ולהשפיע על הליגה ועל העמותה.
חברת "באחה ישראל", בראשות נועם היימן, תפיק את ששת המרוצים במהלך העונה הקרובה. באחה ישראל הינה החברה המקצועית הגדולה בארץ העוסקת בתחום הפקת המרוצים ומפיקה במקביל שלוש ליגות פעילות: "באחה ישראל" – ליגת מסעות הניווט הגדולה בארץ, ליגת האנדורו לרוכבי אופנועים וכעת גם את ליגת הטרקטורונים. כולי סמוך ובטוח כי היימן ימשיך את דרכם של גולדשטיין ודרזנר בצורה הטובה ביותר, כמו שהוא יודע לעשות. רונן ברמן ימשיך בניהול מערכת מדידת הזמנים.

שני מקצים נוספים נכנסים באורח קבע לליגה וצפויים למשוך לא מעט עניין, מקצה הילדים – עד גיל 14 ופתיחת הקטגוריה החדשה של רכבי השטח הכלים. דני פרל ואדמונד עמית מונו לאחראים על התחום השיפוטי.
הקבוצות התומכות במרוצי העמותה לא עומדות בתור למעט קבוצת עופר אבניר, שתגיע לליגה במלוא הדרה. ד.ל.ב מוטוספורט מדירה רגליה בשלב זה מהליגה, אם כי עדיין תומכת ברוכבים כמו הדר וינברגר ומור אלמגור. ייתכן מאוד כי הפופלריות שמושכת קטגורית רכבי השטח הקלים, תעמיד מחדש את האוהלים הכחולים של החברה. גם חברת קשר ימי לא נכנסת בשלב זה לליגה בשל העדר רוכבים.
חברת גאס גאס העתידה להיכנס לשוק הישראלי בימים הקרובים טרם גייסה רוכב למותג וגם היא נשארת מחוץ לתמונה נכון להיום.

הדר וינברגר, הזוכה במקום השני בקטגוריית המתחילים אשתקד, מועמד טבעי לאליפות מבין העולים החדשים לקטגוריה. וינברגר הנציג היחיד בקטגוריה מקבוצת הג'וניור טים,

קטגוריה A
בקטגוריה הבכירה של הליגה ישנם שינויים רבים ונראה כי דרכו של אליקו אוחנה סלולה אל האליפות.
רוכבים רבים פרשו מהתמודדות ונזכה לראות רוכבים חדשים בקטגוריה:

מתן ניר, אלוף הארץ מזה חמש שנים ברציפות, מוותר על כתר האליפות ללא מאבק. הרוכב הכישרוני מיצה את הליגה והחליט כי עליו לפנות את הבמה לרוכבים אחרים. אל דאגה, המתניר לא יעלם מהשטח, הוא מתרכז השנה בליגת האנדורו לרוכבי אופנועים ועוד ישוב ויבקר במספר מרוצים במהלך העונה, במיוחד במרוצי החולות, כשהוא חמוש בטרקטורון מסוג ארקטיק- קאט DVX 400, בחסות רד-בול, Z-M Racing, אביזריון וא.ד. מוצרי תעבורה.
אליקו אוחנה, הטוען לכתר במהלך חמשת העונות הקודמות, יגשים את מבוקשו ויזכה באליפות הקטגוריה הבכירה במידה ולא יהיו הפתעות מיוחדות. רמת הרכיבה והניסיון הרב שלו בעולם המרוצים המוטורי מציב אותו כפייבוריט מול שאר רוכבי הקטגוריה. במהלך חודשי הפגרה אוחנה התחדש בטרקטורון מסוג קאן אם DS450 MX וירכב בחסות עופר אבניר.
טל חביב, רוכב הבית שלנו, פורש זמנית מסצנת המרוצים ולא יקח חלק במאבק על האליפות לה יחל במהלך דרכו הקצרה יחסית בליגה, שהחלה בכיבוש קטגוריה B, אותה סיים במקום השני עם מרוץ חסר בעונת 2007. בעונת 2008 עמד כעצם בגרון על זנבם של המתניר ואוחנה וסיים במקום השלישי. כולנו תקווה כי "מיצי" תחזור לליגה בהקדם האפשרי.
גל בן עמי, שחזר במהלך העונה מפציעה ממושכת וזכה לעמוד מספר פעמים על מדרגות הפודיום, פרש מעולם הטרקטורונים ועבר לרכב על אופנוע.
רועי דרי, שזכה באליפות קטגוריית המתחילים בעונת 2007, והחל את עונת 2008 ברגל שמאל בקטגוריה B ומאוחר יותר עבר לקטגוריה הראשית בכדי להכין את עצמו לעונה הנוכחית, נטש גם הוא את עולם הטרקטורונים ועבר לדו גלגלי.
חיים אוחנה, יו"ר ועד עמותת הטרקטורונים, לקח את האליפות קטגוריה B בעונת 2008 והודיע כי השנה לא יתחרה מתוקף תפקידו.
יניב אבשלום, סיים במקום השלישי בשתי העונות האחרונות בקטגוריה B, עולה לקטגוריה הבכירה, העונה התחדש בטרקטורון סוזוקי LTR450 וירכב בחסות R&B.
אדם לסרי, מהרוכבים הבולטים של קטגוריה B בעונה הקודמת, עולה גם הוא ומכוון לכתר האליפות הליגה עם ה-DS450X המשופר שלו, בחסות אבא אלי.
מור אלמגור הצעיר, שנכנס בסערה לעולם המרוצים בעונה הקודמת בה זכה במקום השני המכובד בקטגוריה B. בחר לעלות לקטגוריה הראשית למרות שיכל לבחור בהטבה שתקנון העמותה מציע לרוכבים צעירים בגילם. אף על פי גילו הצעיר (15) וחוסר הניסיון היחסי, אלמגור מסתכל אל מדרגת הפודיום הגבוהה כשהוא רוכב על KTM 525 בחסות נירב מתכות וד.ל.ב מוטוספורט.

עמרי שהינו חוזר לאחר הרחקה ובוחר להשאר שוב בקטגוריה בה זכה לפני כשנתיים. שהינו, הצעיר בגילו, בעל רזומה מכובד מאוד בתחום הספורט המוטורי וצפוי לקחת את העונה בהילוך ראשון כל הדרך אל האליפות.

קטגוריה B
הקטגוריה המשנית מקבלת את אור הזרקורים במלוא העוצמה. בעוד הקטגוריה דשדשה משהו במהלך העונה הקודמת, בעונה הזו נקבל פיצוי מהוגן. כמות גדולה של רוכבים רציניים שהחלו דרכם בקטגוריית המתחילים בעונה הקודמת עולים לשלב הבא ויתמודדו העונה בקטגוריה B.
אומנם מדובר ברוכבים צעירים מאוד, אך אל תחשבו שמדובר על רוכבים זוטרים שמנסים לבדוק את השטח, מדובר כאן על דור העתיד שלנו, כאלו שלוקחים את כל העניין ברצינות הראויה ומחלקים את כל זמנם בין מבחני הבגרות לאימונים בשטח. המכנה המשותף לכולם הוא הרצון לעמוד על אחת משלושת מדרגות הפודיום בסיכום הכללי של הליגה.

רז אשרי, אלוף עונת 2008 בקטגורית המתחילים, יעדר מעונת המרוצים הנוכחית ויתרכז בלימודים.
אשרי הצעיר יהיה חסר מאוד בקטגוריה הלוהטת.
הדר וינברגר, הזוכה במקום השני בקטגוריית המתחילים אשתקד, מועמד טבעי לאליפות מבין העולים החדשים לקטגוריה. וינברגר, הנציג היחיד בקטגוריה מקבוצת הג'וניור טים, רוכב על גבי טרקטורון KTM450 בחסות אנרמית וד.ל.ב מוטוספורט.
ניסים בוסקילה, הזוכה במקום השלישי בקטגוריית המתחילים, התגייס לשב"ס, אך לא מתכוון לוותר על הקריירה. בוסקילה רוכב על גבי טרקטורון DS450 בחסות ממתקי ניצן, סוכנות אוחנה ונזימה.
ניל פלד, הנער הישראלי – אמריקאי מסביון מקווה שאלת המזל הרע תפסח עליו השנה ותאפשר לו לרכב כמו שהוא יודע. פלד רוכב על גבי DS450 בחסות סוכנות אוחנה.
אושר ראובני, שהציג גרף שיפור ראוי לציון במהלך העונה הקודמת, מתכוון להכנס בכל הכוח ולהראות לחבריו שהוא חזק בעניינים. ראובני רוכב על גבי DS450 בחסות סוכנות אוחנה.
בני לקן מראשון לציון לוקח העונה את העניינים ברצינות, הוא לא מדבר רק על המקום הראשון בקטגוריה, אלא מכווין עצמו למרוצים בחו"ל לאחר העונה הזו. לקן רוכב על גבי DS450 בחסות סוכנות אוחנה.
כפיר בזרנו ולירון חמו תמיד מגיעים כצמד, כל אחד מתחרה בפני עצמו, אך באימונים הם פשוט עובדים כצוות ומדרבנים אחד את השני. בזרנו מתאושש ממחלה וטרקטורוני הפולריס אווטלו 525 של שניהם לא במצב הכי תקין. ספק אם נראה אותם במרוץ הראשון של העונה אך השניים יכנסו במרוצים הבאים.

אלי אוחיון הותיק, שוכח שפעם דיבר על פרישה מסצנת האנדורו, בכל פעם שמרוץ קרב ובא, אוחיון עולה על מדי הקרב ומשאיר אבק לכולם.

קטגוריית מתחילים
הקטגוריה הצעירה מביאה לנו רוכבים שטרם נצפו על אדמת המרוצים החרוכה. ירוקים וטריים הם מגיעים מהשטח, כל אחד וניסיונו האישי הדל. כאן אין מקום להימורים, מי מהרוכבים שיתמיד להופיע ויקפיד על מערך אימונים נאות, ימצא עצמו נשכר על מדרגות הפודיום בסיום העונה ובמרוצים עצמם.

עמרי שהינו (14) חוזר לאחר הרחקה ובוחר להשאר שוב בקטגוריה בה זכה לפני כשנתיים. שהינו, הצעיר בגילו, בעל רזומה מכובד מאוד בתחום הספורט המוטורי וצפוי לקחת את העונה בהילוך ראשון כל הדרך אל האליפות. שהינו רוכב על גבי טרקטורון DS450X בחסות סוכנות אוחנה.
דין קופל (16) רוכב על טרקטורון שנה שלמה ומכוון גבוה. לצורך הגשמת המטרה הוא נכנס לקבוצת הג'וניור טים. קופל רוכב על גבי DS450 X.
אופיר דהן (16) רוכב בהרי ירושלים כמעט שנה. עולם המרוצים קורץ לו וגם הוא מתחבר לקבוצת הג'וניור טים. דהן רוכב על טרקטורון פולריס פרדטור.
גל אזולאי (22) ממגדל העמק החליט שדי לו ברכיבת סרק עם החברים כפי שעשה בחמש השנים האחרונות, הוא עולה על מדי קרב ומכוון למדרגה השלישית בקטגוריה. אזולאי רוכב על גבי טרקטורון פולריס אווטלו 525.

קטגוריית סניורים
החבר'ה ה"זקנים" על המסלול הוכיחו שמוקדם מדי להספידם ובמהלך העונה הקודמת סיפקו לא מעט עניין.
אלי אוחיון הותיק, שוכח שפעם דיבר על פרישה מסצנת האנדורו, בכל פעם שמרוץ קרב ובא, אוחיון עולה על מדי הקרב ומשאיר אבק לכולם. אוחיון רוכב על DS450 בחסות עופר אבניר.
אייל שטיינר, שהציג גרף שיפור, עשוי לאיים על זכייה נוספת של אוחיון באליפות. שטיינר החליף את ה-DS650 וירכב מעתה על DS450.
דודי צמח, מכוכבי העונה הקודמת, מצהיר כי הוא בא לתת עונה מוצלחת ולא מוותר בקלות על המדרגות הגבוהות של הפודיום. צמח רוכב על טרקטורון סוזוקי LTR 450 בחסות משפחתון רביד וסוכנות אוחנה.
ליאור אברהמי, ניצח בעונה הקודמת את שני המרוצים בהם הופיע. במידה ויגיע לכל מרוצי הליגה יהיה קשה למשוך ממנו את תואר האליפות. אברהמי רוכב על KTM 525 בחסות אברהמי ביטוחים.
אדיב סביחי מגיע כל הדרך מהצפון ומתכוון להשתתף העונה בכל המרוצים ולקחת חלק נכבד בקטגוריה.
סביחי רוכב על גבי טרקטורון מסוג הונדה TRX 450.

עידן אלמגור זכה במרוץ הילדים הקודם בפער גדול על פני המתחרים ומקווה לעשות זאת שוב גם במהלך העונה כולה.

קטגוריית ילדים
היינו כחולמים, ליגת מרוצי טרקטורונים לילדים. הספקנו לקבל טעימה באירוע החותם את עונת 2008, ומעתה החבר'ה הצעירים הללו יופיעו לאורך העונה כולה.
עידן אלמגור (11) זכה במרוץ הקודם בפער גדול ומקווה לעשות זאת שוב גם במהלך העונה כולה. אלמגור רוכב על גבי טרקטורון KTM 450 בחסות ד.ל.ב מוטוספורט, ג'וניור טים ונירב מתכות.
עומר אלמגור (11) אחיו התאום של עידן, זכה במקום השלישי במרוץ הקודם, רוכב על גבי KTM 450 בחסות ד.ל.ב מוטוספורט, ג'וניור טים ונירב מתכות
מושיקו גוטמן (11) קטן המימדים, הוא הרוכב השלישי בקבוצת הג'וניור טים, גוטמן רוכב על גבי טרקטורון ארקיטיק- קאט DVX 450 בחסות ג'וניור טים ואגם שינוע.
תמיר אברהמי (13) הולך בעקבות אביו ליאור, הבחור הצעיר חוזר מחופשה בטורקיה הישיר לתחרות על ראשות הקטגוריה. אברהמי רוכב על KTM525 בחסות אברהמי ביטוחים.

רכבי שטח קלים
מאז כניסתו של ה-RZR לשטח הישראלי, החלה התעניינות רבה בקטגוריה החדשה.
מלבד כלי הרכב חברת פולריס ישנם כלים נוספים בשטח שנכנסים לאותה קטגוריה קרבית.
יובל שרון, אלוף הראלים בקטגוריית הטרקטורונים ומנהל מועדון הרייזרים, כבר הוכיח את יכולתו ויעמוד בראש קטגוריי הרש"קים (רכבי שטח קלים).
יוני רווה, הזכור לטובה מימים עברו בליגת הטרקטורונים, יתפוס את מקומו על הרייזר והוא לא מתכוון לעשות למתחרים חיים קלים.
עמרי ארבל, המוכר מליגת האנדורו לרוכבים אופנועים, כבר כיכב במספר מרוצים בקטגוריית הרש"ק
וניצב כאחד מהשלושה המועמדים לאליפות.
ניר דהן ממושב שקף, הוא דמות מעניינת במיוחד. הבחור משותק בחלק גופו התחתון והתאים את הרייזר שלו לצרכיו המיוחדים. דהן נכנס לעולם המרוצים בראלי האחרון של מסע מעולם אחר והוא מתכוון להיכנס לסצנה בכל הכוח, בחסות "שירותים ברמה" וד.ל.ב מוטוספורט.
ליאור טובול, שמח להתחרות בכל הזדמנות שרק תתנו לו, ראלי או אנדורו – הבחור מתייצב עם הרייזר שלו. טובול רוכב בחסות ש.י.א. אשקלון, י. שגיא וקייטרינג מוסקט.
בר אלמגור, האח הבכור במשפחה הספורטיבית, דואג שלפמלייה תהיה נציגות בכל המקצים, הוא עומד ניצב מול גוב האריות בקרב על ראשות הקטגוריה. אלמגור מתחרה בחסות נירב מתכות.
אסף ארצי, מחברי מערכת האתר, התחדש ברייזר לאחרונה ויחליט ברגע האחרון האם הוא נכנס לליגה או לא. כולנו תקווה כי ארצי יעשה את ההחלטה הנכונה ויעשיר את מניין הרוכבים.

יובל שרון, אלוף הראלים בקטגוריית הטרקטורונים ומנהל מועדון הרייזרים, כבר הוכיח את יכולתו על גבי הרייזר ויעמוד בראש קטגוריית הרש"קים (רכבי שטח קלים)

סיכום
למרות חוסר התמיכה הצורמת מצד היבואנים, למעט עופר אבניר, וכמות הרוכבים הגדולה שתעדר העונה מהשתתפותם, יש עדיין מקום לאופטימיות חיובית. כפי שראיתם בכל קטגוריה יש לא מעט רוכבים שממלאים את השורות בדם חדש וצעיר, שיכנס במהרה לתודעה.
מחר הליגה יוצאת לדרך ואנו בנזימה נלווה אותה מקרוב ככל האפשר ומאחלים לוועד, לצוות ההפקה, לרוכבים ולכל העוסקים במלאכה, בהצלחה בעונה הבאה!
תגובות לכתבה
1.שחף 28-08-09
למה רשום DVX 450?
2.ds 28-08-09
כל הכבוד לפירגון של נזימה פול גז תלמדו כניראה השטן עלה לכם לראש
3.ds 28-08-09
כל הכבוד לפירגון של נזימה פול גז תלמדו כניראה השטן עלה לכם לראש
4.מתן שביט 28-08-09
מקווה שהיבואנים ישכילו להשתתף.
5.לערן שלמה 28-08-09
ערן בסיקורים אתה מקום ראשון לפני כולם
כל הכבוד
סיקור מושקע מעמיק וממצה
כבוד לליגת הטרקטורונים שאתה הוא זה שמפרגן ותומך
מי יתן והשקעתך תישא פרי
6.תסלחו לי אבל... 28-08-09
בלי טל חביב הליגה הזו משעממת
לא מבין למה הוא לא ממשיך
7....... 28-08-09
הייתי רוצה לראות את המתניר מעניק לאליקו את הגביע האליפות בסוף העונה......כי זה מה שהוא עושה כבר בתחילתה....
המון בהצלחה, אך הליגה לא תראה כשהיתה.
8.ערן חסרים לך שתי רוכבים 28-08-09
ערן שחכתה את האחים עידן שהשנה הם יפתיעו ובגדול

9.מתן ניר 28-08-09
וואלה אתה תותח , מישתתף מלא זמן אבל עכשיו לא ליראות אותך מיתחרה זה שונה ! יהיה בהצלחה לכולם ואליקו אתה גם תותח גדול , בהצלחה מחר במירוץ !
10.אמיתי 28-08-09
צריך לדעת לפרוש בשיא!
11.MaTaN_DvX 28-08-09
מושיקו גוטמן (11) קטן המימדים, הוא הרוכב השלישי בקבוצת הג'וניור טים, גוטמן רוכב על גבי טרקטורון ארקיטיק- קאט DVX 450 בחסות ג'וניור טים ואגם שינוע.

ואני מדגיש DVX 450!! העונה הולכת להיות מלאת הפתעות..
12.בר 28-08-09
טוב אז ככה זה:
מתן ניר לקח חמש אליפיות ברציפות מאז שהתחיל את הליגה ועד שסיים
מי שיערער על זה שלא מגיע לו פשוט משוחד!
מתן לקח אותם כמו חיה רעה אבל מבוייתת בלי התלוננויות והתאוננויות מיותרות

אליקו תמיד היה לו על הזנב וגם יידע לנצח שצריך או שלא אבל יידע גם לנצח
כי אין ספק שהוא כישרון, מתן לא יורד מפרק הספורט המוטורי עם תצאו מהבועה של טרקטורונים תראו את מתן בקטגוריית E2 מקצועית בליגת אנדורו לאופנועים נלחם בכל השועלים הוותיקים והצעירים......


מתן?......
אין מילים אתה פשוט נתת לקהל את מה שהוא רצה והוא נתן לך תמיכה בחזרה


רק לקרוא את הטוקבקים איך כל א***** שמתלכלך עלייך ישר חמש מטקבקים אליו ומגנים על שמך...


את האלוף של כולנו

"השף בשטח"

מספר 5 לנצח!....................
13.האחים עידן 28-08-09
מה עם האחים עידן באיזה קטגוריה הם מתחרים?
14.חשבתי שהולכת להיות עונה מחורבנת אבל.. 29-08-09
ערן,גרמתה לי לבוא מחר להיות חלק מהצופים.
עם כל אלה שעזבו ואלה שנשארו,יהיה מעניין.
עם כל הכבוד לפולריס ואין כבוד,שלא יבואו יותר טוב.
נמאס לראות שחצנים ובכיינים.
15.מה עם טל חביב? 29-08-09
למה הוא לא מתחרה?
מה עם כל המעריצים של מיצי??!!
:(
16.ל 15 29-08-09
באבניר אומרים שטל חביב פרש מסיבות אישיות
זו האבידה הכי גדולה לליגה הזו, במיוחד כאשר הוא היה המתחרה היחידי לאליקו אוחנה
אני "שמעתי" שהוא פרש רק לתקופה קצרה והוא יחזור לקראת סוף הליגה, אינשאלה!
17.מכורה לאדרנלין 29-08-09
בהצלחה בעונה החדשה 2009-2010 - בליגת הטרקטורונים..
לכל המתחרים בהצלחה!!
מי יתן ונצליח לראות העונה ליגת אמיתית. ללא אלימות.
18.שחר 30-08-09
אין תמונות ...??
19.מיצי מת !!! 30-08-09
מיצי מת , איזה כתבה עשו לו ---חתם לשלוש שנים בעופר אבניר , חחחח פחדן , הוא עובד אצל מתן ניר וכנראה הוא קיבל פיק ברכיים , למה הוא יכול לנצח את אליקו ? תגובה גם ל-6 אתה רושם שבלי טל חביב הליגה לא שווה , אתה הצחקת אותי למה מה הוא עשה חוץ מללכת מכות ולעשות קומבינות בתחריות .תפנים בגללו יצא שם רע לרוכבים בענף הטרקטורונים .
20.525 04-09-09
מושיקו גוטמן (11) קטן המימדים, הוא הרוכב השלישי בקבוצת הג'וניור טים, גוטמן רוכב על גבי ((טרקטורון ארקיטיק- קאט DVX 450)))
.....................................

באמת למה רשום DVX 450?!?!?
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:51-24.