טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
באחה צאלים – הסבב השישי בליגת באחה ישראל


   01-11-2009, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המסורת הצבעונית של ראלי הקפות בצאלים במסגרת ליגת באחה ישראל, תמיד נחשבת לחגיגה. 53 צוותים, מסלול של גזים והפתעה קטנה שגבתה לא מעט קורבנות.

כמידי שנה ליגת באחה ישראל מארגנת אירוע קצת שונה מהסבבים הרגילים - ראלי הקפות.
מכשירי הניווט יוצאים לחופשה ורוכבים רבים וטובים קופצים על המציאה ובאים להשתעשע בחולות צאלים, על מסלול מסומן בן 30 קילומטרים אותו צריך להקיף ארבע פעמים.
החגיגה הזו מקבלת טלטלה חיובית בעקבות ממטרי מזג האוויר שפקד את ארצנו וגדש כל חלקה במילימטרים מעוקבים רבים של מים, בצאלים – הדקו היטב את החולות. בבוקר יום שבת העננים המשיכו מזרחה ובשילוב טמפרטורת החדר נוצר יום אידיאלי, כבהזמנה אישית, למרוץ משובח.

25 רוכבים על אופנועים, מקוטלגים לארבע קטגוריות (מקצועי, עד 250, סניורים וכללי)
אופנועים מקצועי
ערן וולנברג יוצא לדרך ראשון ואחריו יוני לוי, עפרי שטראוס, אלמוג מנגד ואמיר אדיר.
לא חולפות 20 דקות, או ליתר דיוק חולפות 00:18:36 דקות, ויוני לוי מגיח מהסיבוב ומשלים הקפה ראשונה. כבר נמאס לכתוב שהבחור מוכשר ועוד אי אלו תשבחות אודות לוי הפנומן, אך הנחישות ראויה לציון מאחר שהחולות אף פעם לא היו השטח החביב עליו. חביב או לא – לוי דוהר חזק אל המקום הראשון ועל הדרך קוטף שוב את גביע אלוף האלופים של הראלי. שטראוס ממשיך במגמה של רוכב מוביל ואף על פי המפרק הכואב ממרוץ האנדורו, הוא מצליח לסיים שני. זה לא היום של וולנברג וגם לא תוואי הקרקע הביתי שלו, בהעדר הצורך בכישרון הניווט הקלף החזק שלו לא משחק תפקיד היום. על המדרגה השלישית בפודיום עולה אורח מפתיע – אלמוג מנגד. הבחור שנכנס לאחרונה לעולם האנדורו רכוב על הונדה CR450F, נותן בגז על החולות כאילו אין מחר ונראה כחלק בלתי נפרד מהקטגוריה המקצועית – כבוד.

"כבר נמאס לכתוב שהבחור מוכשר ועוד אי אלו תשבחות אודות לוי הפנומן, אך הנחישות ראויה לציון מאחר שהחולות אף פעם לא היו השטח החביב עליו. חביב או לא – לוי דוהר חזק אל המקום הראשון ועל הדרך קוטף שוב את גביע אלוף האלופים של הראלי."

אופנועים סניורים
שגיא הימן רגיל להיות כחלק מגוב האריות, הרצועה הקרועה ושנתון היצור גורמים לו להוריד פרופיל ולעבור לקטגוריה חדשה – סניורים, אותה הוא מנצח בלי בעיות מיוחדת. יוסי גוטמן מוביל בהקפה הראשונה אך העייפות משחקת תפקיד והבחור מסיים במקום השני. שאול צוק סוגר את הרשימה על המדרגה השלישית בפודיום.

אופנועים כללי
מכירים את השם גיא גרשון? לקראת סיום ההקפה הרביעית הבחור נופל ומעקם את הג'אנט. גרשון החסון לא נשבר בקלות וחוזר במהרה למסלול, למרות ארבע דקות תמימות שאיבד, גרשון חוגג פעמיים. הוא מנצח את הקטגוריה ומשלים את האליפות כבר בשלב זה.
ליאור שוורץ מגיע לראלים בכדי להנות – אם יש גביע על הדרך פעמיים כי טוב. שוורץ מסיים במקום השני לפני נמרוד כפיר שזוכה לאחר תקופה ארוכה להניף גביע.

אופנועים עד 250הקטגוריה של ברל'ה הומה תשעה רוכבים. מתן ניר לא מפספס הזדמנות לשחק בחול, הוא מסובב את המצערת עד תום ומצטער על כך שנפח המנוע מהווה לו מגבלה להתמודד על המיקום הכללי, רוח הלוחם לא מסתפקת רק במקום הראשון של הקטגוריה ובצדק, למרות נחיתות נפח בעובי הצילינדר, הוא מסיים במקום הרביעי הכללי. לירז הימלפרב, התלמיד של מתן, מבין עניין או שניים על הדיונות ומקדים את ערן סטאריק שמסיים שלישי. במקום הרביעי נמצא חן שליו שנותן הצגה משובחת ובר נוב במקום החמישי. "בעל הבית" ברל'ה, נדהם לגלות שהקטגוריה כה עמוסה, ומאחר שלא רכב מזה חודשיים – אפשר להבין מדוע סיים רק במקום השישי.

"מתן ניר לא מפספס הזדמנות לשחק בחול, הוא מסובב את המצערת עד תום ומצטער על כך שנפח המנוע מהווה לו מגבלה להתמודד על המיקום הכללי' והוא מסיים רק במקום הראשון של הקטגוריה שלו"

טרקטורונים
יד עלומה שינתה את החיצים המצביעים על כיוון המסלול ויצרה ערבוביה מעניינית.
אליקו אוחנה חוזר עם מלוא המרץ מהניצחון בבולגריה, הוא מזנק ראשון ויוצא בטיסה נמוכה, הקלאץ' לא עובד חלק ובכל זאת אליקו עומד במשימה ומסיים במקום הראשון. טל חביב והדר וינברגר משלימים ראשונים את ההקפה כשהם צמודים. עד שחבורת הרוכבים מבינים כי דרכם לא נכונה ושבים על עקבותיהם, זמן יקר מתבזבז ואוחנה מתחיל לצמצם את הפער, בו בזמן וינברגר טועה גם הוא בדרך ומאבד את המקום הראשון. ה- DVX400 עליו רוכב חביב אוסף שכבה עבה של חול מסביב למסנן האויר עד שהכלי מתנייד בקושי עם תסמיני אסטמה קיצוניים. הפער שפתח עד כה הבטיח לו את המקום השני, אחרי אוחנה. בן רובינשטיין חוזר לזירה לאחר תקופת היעדרות ארוכה והוא מסיים במקום השלישי. אלי אוחיון הוותיק מרגיש כילד ומקפץ על החולות כאילו מדובר במסלול מוטוקרוס, הוא מסיים רביעי ווינברגר חמישי.
מורן רגב מנצח את הקטגוריה הכללית, אחריו דורון אוחיון שנתקע עם פנצ'ר ושלישי מסיים עודד גיטמול שנתקל בשלושה פנצ'רים על המסלול.

"מכירים את השם גיא גרשון? לקראת סיום ההקפה הרביעית הבחור נופל ומעקם את הג'אנט. גרשון החסון לא נשבר בקלות וחוזר במהרה למסלול, למרות ארבע דקות תמימות שאיבד, גרשון חוגג פעמיים. הוא מנצח את הקטגוריה ומשלים את האליפות כבר בשלב זה."

רכבי שטח כלים
שבעה כלים יוצאים לדרך כשליאור טובול הראשון לזנק, והראשון ברשימת הקורבנות של הדיץ' הקטלני, עליו התיישבנו בכדי לצלם את קפיצות הטרקטורוניסטים. הדיץ' משתלב היטב כרמפה חביבה על רוכבי הטרקטורונים והאופנועים אך לנוהגים על ארבע, מכין "זוגייה" רצינית.
טובול מגיע לגזרה עם גז פתוח, מקבל את הזוגייה בהפתעה גמורה ויוצא בסדרת גלגולים שלא מביישת את נדיה קומנצי, שלוש סדרות של פליק-פלאק לפנים והבחור בחוץ. ניר שוקרון הוא הקורבן השני ומתעופף גם הוא אל מחוץ למרוץ. חיים אוחנה לוקח את ההובלה ורץ קדימה עד שבהקפה השלישית נורת "בדיקת מנוע" מהבהבת והוא משלים את המרוץ עם באגי מקרטעת במהירות הליכה במקום הרביעי. יובל שרון הופך את הכלי החדש מהניילון שתי דקות לפני הפתיחה. בעזרתו של אסף ארצי וצוות הסיוע בראשות שי גפני, מבצעים העברה מהירה של נאבה סוררת מהכלי וצ'ופלה עולה למסלול באיחור של 14 דקות. איחור או לא, הבחור סוחט מהכלי כל קמ"ש אפשרי ונהנה על המסלול כל הדרך אל המקום השני. ובמקום הראשון – ניר דהן. אותו בחור ממושב שקף אותו ראינו לראשונה בראלי מסע מעולם אחר. דהן, שהתאים את הכלי לצרכיו האישים, רכב בצורה חלקה ונקייה ללא כל בעיות מיוחדות. הישג מכובד בהחלט! במקום השליש אודי ודודי הרוכבים בחסות אופנועי סרוסי.

"אליקו אוחנה חוזר עם מלוא המרץ מהניצחון בבולגריה, הוא מזנק ראשון ויוצא בטיסה נמוכה, הקלאץ' לא עובד חלק ובכל זאת אליקו עומד במשימה ומסיים במקום הראשון."

ג'יפים/באגי
אותה נקודה שהפכה את נהגי ה-RZR-ים לא פסחה על הג'יפאים. עידו כהן יוצא ראשון ואחרי מספר קילומטרים שובר חלק בגל ההינע וממשיך על המסלול בצליעה עד לפרישה בשלב מאוחר יותר. איציק מיני מוציא את רכב העבירות לשטח ומסתבר שהכלי לא יודע לעבוד על שטחים ישרים ומיני פורש בעקבות תקלה טכנית. ניר זהבי לוקח את קטגוריית הטרופי טרק ונואם על גבי הפודיום על כך שהוא שמח לדעת שהוא זוכר איך נוהגים בשטח. גל שחם ובן לאוטבך על ה-T1 יוצאים במהירות מסחררת וקורעים את החולות. כשהם מגיעים לנקודה הבוגדנית הרגל לא יורדת מהגז, השברלוט מקבלת זוגייה כהלכה, השניים מבצעים פרונט פליפ ונוחתים על הגלגלים, מבט לימין, הכל כשורה והם ממשיכים בדרכם לקבוע את התוצאה המהירה ביותר בקטגוריה. כשהם משלימים את ההקפה, הם מבצעים בדיקת נזקים ומחליטים לפרוש בכדי לא להסב נזק לכלי. רועי שפירא בדרך לאליפות הליגה ובהעדר מתחרים יש לו את כל הזמן שבעולם להראות למצלה איך צולחים את הדיץ' בצורה נכונה.
הפאג'רו של הלל סגל עדיין ברוסיה, והוא מוציא את הבאגי הישנה ויוצא לטיול בשטח יחד עם הבן עמרי, טיול או לא, השניים במקום הראשון. אייל לביא על גבי הבאגי הקטנה לא זוכה להשלים מרוצים רבים, הפעם אתם יכולים לראות את הסיבה בגלריית התמונות, כשהבחור נכנס לסדרת גלגולים שהוציאה אותו מחוץ לתמונה – לביא יצא בשלום. בראש קטגוריית רכבי השטח הסטנדרטיים עומדים סביון עזר ודרור ברלי עם הסופה. עופר קוקס ונועם שמיר בתצוגה יפה מסיימים במקום השני וצוות טרמודן, רוני פישמן ומאירי מנור במקום השלישי.

"מורן רגב מנצח את קטגוריית טרקטורונים כללית "

תוצאות:
אופנועים מקצועי
1. יוני לוי - עופר אבניר, אביזריון
2. עפרי שטראוס -עופר אבניר, אביזריון
3. אלמוג מנגד

אופנועים סניורים
1. שגיא הימן
2. יוסי גוטמן
3. שאול צוק

אופנועים כללי
1. גיא גרשון
2. ליאור שוורץ
3. נמרוד כפיר

אופנועים עד 250
1. מתן ניר - ZM Racing, רד בול, אביזריון, הוסקוורנה
2. לירז הימלפרב - ZM Racing
3. ערן סטאריק - סטאריק אנגינריינג

"ובמקום הראשון – ניר דהן. אותו בחור ממושב שקף אותו ראינו לראשונה בראלי מסע מעולם אחר. דהן, שהתאים את הכלי לצרכיו האישים, רכב בצורה חלקה ונקייה ללא כל בעיות מיוחדות."

טרקטורונים מקצועי
1. אליקו אוחנה - עופר אבניר, סוכנות אוחנה
2. טל חביב - ZM Racing
3. בן רובינשטיין

טרקטורונים כללי
1. מורן רגב
2. דורון אוחיון
3. עודד גיטמול

רכבי שטח קלים
1. ניר דהאן
2. יובל שרון - ד.ל.ב מוטוספורט
3. אודי ודודי עמר - אופנועי סרוסי

"רועי שפירא בדרך לאליפות הליגה ובהעדר מתחרים יש לו את כל הזמן שבעולם להראות למצלה איך צולחים את הדיץ' בצורה נכונה. "

TROPHY TRUCKS
1. ניר זהבי

באגי
1. הלל סגל ועמרי סגל

ג'יפים T2
1. רועי שפירא וגדי שטייף

ג'יפים T2-S
1. סביון עזר ודרור ברלי
2. עופר קוקוס
3. רוני פישמן

"הפאג'רו של הלל סגל עדיין ברוסיה, והוא מוציא את הבאגי הישנה ויוצא לטיול בשטח יחד עם הבן עמרי, טיול או לא, השניים במקום הראשון"
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.babbylon 01-11-09
סיקור סוף הדרך...
2.נדב 01-11-09
סיקור מצויין אבל גם למי שלא יודע לקרוא הגלריה פשוט מדהימה תמונות מעולות ערן שלמה אתה משתבח עם הזמן תמשיך ככה.
3.ניב ישראל 01-11-09
אלמוג מנגד פשוט תותח!!
4.עמיר קטום 450 01-11-09
אלמוג אתה אלוף
5.איתי חזן -itay69 01-11-09
כבוד לנענע!
אתה מלך! איזה סיקור..
היה שווה לחכות!
כמעט כאילו הייתי שם.. ;)
6.???????????????????? 01-11-09
מה עם המירוצי אינדרו של הטרקטורונים ???
7.אין לנו מקור להשוואה 01-11-09
אמנם היה יום נפלא, ארגון משובח והפנינג מושלם סביב הארוע. הכל היה טוב עד שראיתי את המסלול, למרות ערן שלמה הצליח כרגיל להוציא כמה תמונות מטורפות מקטע נבחר היחיד שהיה על המסלול, כל שאר המסלול היה שבילי גזים ללא שום אתגר לנהג/רוכב והפועל היוצא הוא שמרמת נהיגה/רכיבה מסויימת מה שמכריע את המרוץ באופן ברור הוא כוח המנוע, לא מתלים, לא בולמים ולא כישרון. הימן אתה אמנם שולט ביד רמה בכל הקשור להפקת מרוצים אך הגיע הזמן שתשקיע קצת יותר אחרת לא נתקדם לשום מקום :(
8.אני 01-11-09
אלמוג מנגד תותח תמשיך ככה
אמיר אדיר החלמה מהירה
9.צ'ופלה 01-11-09
מקווה שנמשיך ברמה גבוהה ולא נביא את הליגה למצב העגום של האינדורו טרקטורונים! אז נדייק בפרטים!!. יובל שרון שמזנק 14 ד' אחרי כולם בעקבות שבר בנבה האחורית. באישור מפורש של נועם היימן, עוקף את כולם ומסיים ראשון, ובפער של 13 ד' מכולם, אאה.ממ.ה חיים אוחנה לא יודע להפסיד בכבוד הוא מגיש ערעור למרות שהוא הרחק מאחור, יובל עובר למקום ה-2. היות והגביע עבר לניר דהן הוא בכבוד מעביר אליו את הגביע מגיע לו. זו ספורטיביות מצידו, אבל להבא חייבים שופט רציני כמו דני פרל כחלק בלתי נפרד אחרת אין מרוצים ואין ספורט. (נועם לא מתאים לשיפוט!). אבל כמארגן מירוצים הוא אחד ויחיד. ובתקוה שכל מי שמגיע פעם בשנה יגיע לכל האירועים! ניפגש בבאחה מכסיקו ב- 19/11/09 עם הונדה TRX700XX
10.איפה טלפארמה ונפתלי?! 01-11-09
מישהו שכח אותם בקזחסטאן ?
11.ג'יימס סניידר 02-11-09
גלרייה משובחת!
מי אלו הבנות בתמונות 28 ו- 76?
צריך לראותיותר תמונות שכאלו.
12.יש חוקים 02-11-09
ל-9 יש תקנון מי שלא מגיע לקו הזינוק בדקה שאמרו לו אז השעון מתחיל לרוץ אז זה היה שיפוט מצויין וזה רק גביע תאמין לי שיובל יודע שהוא מקום ראשון וגם בניקוד הליגה שלו
13.ל- 12 02-11-09
אל תכתוב דברי שטויות מפני ששאלתי את נועם מספר פעמים עם זה יחשב לעונש ליובל והוא אמר שלא במפורש . אז למה אף אחד אחר לא הגיש ערער . הראלים הם ליגה אחרת כאן אנשים רצניים ולא ילדים , אפשר לחשב שהפרסים בתחריות פה הם כסף ,שצריך את העירעורים הללו . אז בואו ונעלה רמה ונהנה מהימים המוטוריים המשובחים הללו . שי גפני
14.לא מאמין 02-11-09
אין תמונות כאלה בעולם. נענע וגבאי אתם פשוט מלכים.
הסיקור פשוט מדהים.
כרגיל אליקו עשה את העבודה ונתן לכולם בראש שם ואח שלו ואבא שלו רצים להתבכיין שיפסלו את יובל שרון בגלל שהתהפך רגע לפני ההזנקה ומתקנים לו את הטרקטורון. מה קרה? יאללה תפרגנו קצת.גם פה אתם רוצים להביא מלחמות.
15.נענע לראשות הממשלה! 02-11-09
תמונה 120 עד 139 - ללקק את האצבעות. מה קרה שם בסוף לבאגי, היא לא התפרקה מהסלטות?
16.החסה 02-11-09
אין בעיה נענע.. אין בעיה. שום תמונה למזכרת? כאילו לא היינו שם :-(
17.אחד שמבין ל13 02-11-09
אדון גפני היקר עם אתה לא מגיע בשביל הפרס אז לפחות תגיע בשביל היושר אתה יודע יובל יודע וכל מישתתף כזה או אחר יודע שיש חוקים ולא משנים אותם עונש זה עונש עם נעם לא היה משנה את החוק אני חושב שאף אחד לא היה צריך להגיש עירעור מעניין איך בדיוק מישתתף שמנסה לשמור על ספוטיביות ולישמור על תקנון{חוקים} הופך להיות קורבן של אנשים כמוך
18.האחות הגדולה 02-11-09
פשוט כייף לקרוא וכייף של תמונות !
גם מי שלא היה מרגיש ממש שם ואפילו התלתלים התמלאו באבק ....
מבקשת לשמור לנו מקום ביצע הכבוד בפעם הבאה.
19.אסף ארצי 02-11-09
אין ספק שנענע מרגיל אותנו בכל פעם לרמות אחרות לגמרי!!!
הצילומים מרהיבים באופן מיוחד. אין ספק שלו היה גר בסקנדינביה, היה מצליח להתעשר מתמונות כאלו.
הסיקור כהרגלו, מרענן קליל וקליט, עם קורטוב של שעשועי מילים..חזק!!!

הבאגי הזו שהתהפכה, היה נראה כאילו תיכף היא ממריאה..לא האמנתי כשראיתי אותה מאיצה.
אליקו היה פשוט מטוס סילון..הוא היה מהיר בטירוף..הוא הצליח לצמצם בהקפה השנייה 3 דקות יקרות והיה ברור שטל ייכנע לו בסיבוב הזה..מתן נתן הופעה מדהימה למרות אופנוע שאינו מתאים לתוואי זה..בר נוב שלנו היה אליל..רכב שם מדהים!!!
אני נדהמתי מרוח הקרב של ניר דהן שלמרות היותו מוגבל פיזית, לא עשה הנחות לעצמו ונתן שם פייט אדיר..מצדיע!!!

הייתה הפקה מרהיבה ביותר כמיטב המסורת של היימן..מזל שיש לנו אחד כזה.
בואו בהמוניכם..אתם מפסידים שואו ענק, חבל!!!
20.ל -17 02-11-09
קודם כול אני לפחות מיזדהה . דבר שני שנועם אומר לי פעמיים שיובל לא יקבל עונש כי אם הוא היה אומר אחרת אז לא הינו מזנקים בפער זמנים כזה . דבר שלישי בגלל אנשים כמוני אפשר היה לעשות דברים יפים בספורט המוטורי לא להרוס כמו בשאר הליגות .
21.אליקו אוחנה 02-11-09
אני חייב לפרגן בראשית לניר דהן חברה הבחור הזה פשוט מלך מחזיק ממך אח. תודה לכולם על הפירגון מעריך ואוהב. נו כבר שיגיע הסבב הבא.....
22.רק בישראל 02-11-09
רק בישראל DVX מתחרה במרוצים פשוט תעודת עניות
23.ל 22 02-11-09
הוא לפחות מתחרה .ואתה מה ?
24.אסף ארצי 02-11-09
טל חביב ידע שכשהוא הולך להילחם עם אליקו על ראש הפודיום, יהיה לו מאוד קשה עם הכלי הכי חזק בעולם, קל וחומר עם כלי (שיהיה מצוין ככל שיהיה) פחות חזק, יותר כבד מהDS והמשקל של טל בטח לא מוסיף לו יתרון..ואף אחד לא יכול לקחת מאליקו את הכישרון המופלא שיש לו...
טל נתן את כל מה שיש לו לתת וזה המון.
25.dvx 400?????? או 450 02-11-09
לפי מה שהשמועות אומרות זה DVX 450 עם קיט יושימורה....... אז על מה התירצים??????
26.ו.... 02-11-09
ולמרות הכל ה DVX 400 הוביל שלוש הקפות על כולם וכולם ראו באיזה מצב הוא הגיע לנקודת הסיום. (למי שלא ראה הכלי הגיע על 20 ק"מ בגלל מסנן אוויר סתום)
אין ספק שאילקו נתן הופע מרשימה עם כלי הרבה יותר מהיר
27.ה-מעריץ 02-11-09
יובל שרון אתה היית ותמיד תהייה מס' 1 !
המון בהצלחה בבאחה 1000
28.מאוכזב הראלי 02-11-09
כל הכבוד לניר דהאן שברגע שחצה את קו הסיום נקרעה לו הרצועה יישר כוח !! הראלי היה מאכזב !! לא אורגן נכון.. ונועם יכול להשקיע יותר!! קצת משהו לצלמים של נאזימה אתם נמצאים שם במקום שכולם התהפכו !! לא יכולתם להזעיר אותם !! היה חשוב לכם להוציא קצת תמונות מרשימות של רכבים הרוסים!! אבל אתם שוכחים שאנשים מבזבזים הרבה מאוד כסף על הכלים שלהם !! אז כל הכבוד לכם על התמונות היפות ופעם הבאה כדי שתהיו קצת בוגרים ,כי אחרי הכל כולנו חברים שבאים להנות אבל חלקנו יוצאים בנזקים כבדים.. שלא בטוח שתראו אותנו במירוץ הבא !!
29.דור אידל 02-11-09
שמתם לב לרוכב חדש, פעם ראשונה שהוא מתחרה, אמנון איילון על cr450f? הוא נתן הצגה מדהימה רוכב פשוט תותח.. כדאי לעקוב אחריו במירוצים הבאים. לדעתי מתגלה פה כישרון חדש...
30.ל 28 03-11-09
אתה צודק במאת האחוזים כאילו אני אחד שרק ראה את התמונות פה ונדהמתי לגלות חבורה של אנשים (ביניהם נזימאים),עומדים ומחכים לתמונה הבאה שמלווה בהיתהפכות .
אילו הם חיי אדם חברים לא פרנסה .
שלא נדבר על מר' נעם היימן הנכבד עם כל ה"אירגון" לא יכלת להניח איזה מרשל שיזהיר את הרוכבים ??????????? לא מבין את השיקולים ואת החוסר דעת שיש במירוצים האיילה.

עוד דבר אדון אסף ארצי תפסיק להיתבכיין כבר נמאס לשמוע אותך בוכה כל הזמן ומגן על מקורבייך תירוצי "הDVX אם ככה אתה חושב על הכלי אז למה לבוא ולהחרות עליו ???? כדאי לבכות אחרי זה ???
אתה חבר של מתן וטל לא ???? עם הוא כזה חרא ולא מתאים לראלי (אני לא חושב שהוא כן מתאים למשהו ), אז למה לשווק את הכלי ?
חדל תירוצים אליקו רוכב ברמה טל חביב הוא עוד אחד מהשכונה שלא מפחד לתת טיפה גז ... ובינינו במי הוא התחרה מלבד אליקו ? מה הרזומה שלו אומר ? אליפות בקטגורייה B ? ממש גבורה על ילדים .
31.ל30 המלומד.. 03-11-09
הרי לך תגובה של גל שחם לטענות הטיפשיות שלך..
"לצופה מהצד, כאחד שהתגלגל, אין מה להאשים את המארגנים,היה סיבוב הכרות,רשמנו כמשתתפים את הנקודות המסוכנות וסביר להניח שאם אנחנו לא התייחסנו לנקודה זו,גם המארגן לא היה מתייחס אליה. מה כן, אחרי 2 שהתהפכו,כדאי היה לציין לשאר המשתתפים על המקום הסורר !!! אם הייתי יודע כי 3 שעות קודם 2 התהפכו...הכל היה נראה אחרת. בכל מקרה, לומדים,כל החיים. מה שברור לי,שבאתי לאט מידי לקפיצה זו,בגלל זה התהפכתי."

מקווה שזה מספיק רציני בשבילך..
אני לא יודע מה הרקע שלך, מי אתה ומה אתה..אך ברור לי לחלוטין מהיכן אתה מגיע וזה לא מזיז לי את הקצה. מתן וטל הם חברים מאוד מאוד טובים שלי ואני גאה שיש לי חברים איכותיים כמותם.
לגבי ההשגות שלך של "שכונה" וכאלה, מגיעות ממקום של חוסר פירגון וכבוד לאנשים ולספורטאים הללו. כשמיצי היה הפעלולן מס' 1 בארץ, אמרו וואלה הבנאדם "ווירטואוז"(אליקו זה בשבילך אחי..אתה מת על המילה הזו..)שייכנס למירוצים ונראה אותו נותן פייט..הוא נכנס לקטגוריה בה היו לא מעט אריות ורוכבים שעד היום נחשבים טובים מאוד. אין לאף אחד בארץ את הביצים שיש לטל. הקירות שהוא חצב, הפכו למיותמים..אין אף אחד שמעז בכלל לעלות אותם..אפילו לא המקצוענים שברוכבים. אני לא מגן על כבודו של אף אחד..יש אנשים שראוי שיעריכו את הדרך שעברו..מתן ניר הוא אגדה בחייו..עד שפרש, הוא היה לרוכב אינדורו מס' 1 בארץ ולא היה צריך 5 עונות בכדי להבין זאת.
הבמה התפנתה לאליקו שהוא בפני עצמו רוכב אינדורו ומוטוקרוס הטוב בארץ. אני מאחל לו מכל הלב שיגיע להישגים שהגיע מתן ואף מעבר לכך. אליקו בחור שאלוהים חנן אותו בהמון כישרון ואני מאמין שיגיע רחוק מאוד ומאחל לו הצלחה. אך אין זה גורע מהעובדות שציינתי.
אגב, ויינברגר ג'וניור לדעתי, הוא האליקו הבא..מי שראה אותו רוכב בראלי פשוט לא האמין. הבחור טייס קרב!
אל תתנו לספורט לשבש לכם את הראש..כולנו אוהבים ומפרגנים לאליקו..
32.שאלה 03-11-09
ארצי יש איזה שהוא משא ומתן עים מישפחת אוחנה על רכב חדש בייבוא ? ? ?
33.תגובה 03-11-09
מכיוון שיש לי את ההשערה שכולם פה באתר הם באמת אוהבי ספורט יהיה מכובד לכולם לשמור קצת יותר על כבוד השיחה מין הסתם ובלי נדר יש לנו עוד הרבה ארועים לעבור יחד אז נא לחלק בהתאם ובכל מיקרה לדעתי הוינר הענק של הארוע הוא ניר דהן כשמשקללים את הכל ומוסיפים רק טיפה מהחוסר היתבכיינות של הרבה אחרים להצדיע לבחור ש ש ש פ ו ענק מדהים הוא ולא פחות המישפחה שמלווה ותומכת אתם מדהימים כבוד להכירכם למען ההגינות אני יוסיף שאין אני מכיר אותם וזאת לי הפעם הראשונה לראות את המישפחה במירוץ
34.ל 28 03-11-09
מילים כדורבנות כל הכבוד לך
טל חביב לא יכול לנצח כי הוא מחליף כל יומיים כלי אחר
אליקו הוא אלוף כרגע ובשנים הבאות
35.טל חביב 03-11-09
אני באמת לא מצליח להבין על מה המהומה, אבל אם זה עושה לכם טוב אז שיהיה בכיף!

בכל מקרה מרוץ הבא אני מגיע להתחרות עם מריצה אליקו יבוא עם עגלת סופר ומתן יבוא

עם חללית. אנחנו נמשיך לעסוק בתחום המוטורי לעשות מה שאנחנו אוהבים ולפרגן אחד לשני

במקום לשבת מאחורי מקלדת לכתוב שטויות ולהמציא תאוריות משלכם!

נ.ב

בהזדמנות זו אודה לכל מי שמפרגן ותומך ברוכב כזה או אחר בצורה שמכבדת אותו ואת הרוכב!

המשך ערב טוב

טל חביב (מיצי 2 )
36.אליקו אוחנה 04-11-09
טל יודע מה אתה צודק, למירוץ הבא הכנתי עגלת סופר עם בולמי פוקס וניטרו, חכה חכה במירוץ הבא....
חברה די עם המקלדת מתן ניר טל חביב ואנוכי חברים ומפרגנים אחד לשני כבר שאפשר ויותר מזה, המרוצים הם רק מרוצים ויש חיים מעבר למרוצים, אז תפנימו כי באמת שלושתינו כבר עייפנו מהרכילות. תודה אליקו, שוב שאפו ענק לניר דהן
37.המאוכזב של הראלי ! 04-11-09
חברה עזבו אותכם שטויות !! אנחנו ניפגש במירוץ הבא במצב רוח יותר טוב ! אנחנו סתם מדברים באוויר !! אה ומה שאמרתי על הצלמים של נאזימה זה בסדר שאתם עומדים ומצלמים אותנו כי אחרת לא היו לנו ספונסרים ! אבל אתם רואים שהמקום בעייתי סמנו משהו לרוכבים שידעו !! אל תתנו לזה לקרות ! רק פעם הבאה יותר שיקול דעת !! אליקו יבוא למירוץ הבא עם עגלה כמו שהוא היה במירוץ האחרון מזה היה can am450 ? זה כמו עגלת סופר מרקט !! סתם אחי בצחוק
38.איתי חזן -itay69 05-11-09
ל37.
תקשיב, בוא ונתחיל ברמה של עיתונאות- לאנשי נזימה אסור בכלל להתערב, הם צריכים להיות כמו דני דין עם מצלמה, ע"מ לא להשפיע על הראלי כלל.

בסרטונים שהועלו (שתי ההתהפכויות) - בראשון- אנשי נזימה כלל לא היו במקום, ובשני- הוזהר הנהג בצעקות ע"י מישהו.
ערן שלמה לא יכול גם לצלם, וגם להזהיר את הנהג.
לאחר 2 ההתהפכויות , כבר חיכו אנשים מול הקפיצה הזו לעצור את הנהגים.

מה גם שעם החולצות הירוקות, וכמות האנשים שהתאספה במקום, אין סיכוי שהרוכבים והנהגים לא ראו את הקפיצה.
39.מוחמד 05-11-09
אני אוהב אוטלו
40.מייקל 08-11-09
אלמוג מנגד כבוד!!! מירוץ הבא נותן בראש במקצוענים!
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:56-24.