טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגת טרקטורונים GNCC – סבב 12 לעונת 2009


   06-11-2009, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בוריץ' ממשיך במסע הניצחונות עם ניצחון שביעי ברציפות לאחר קרב צמוד עם מק'גיל. קירקילנד עושה צעד משמעותי לקראת צלחת האליפות ב- XC2. סבב אחד לקראת סיום העונה בליגת ה-GNCC עם מסלול משובח המחביא הפתעות שמשחקות תפקיד.

כשקבוצות הכדורגל בארץ זוכות באליפות מספר מחזורים לפני סיום הליגה, אנחנו בדרך כלל רואים נפילת מתח ואת האלופה חוטפת תבוסות. כשמדובר בספורטאי כמו כריס בוריץ' – אתם יכולים לשכוח מהרעיון שהבחור יעשה לעצמו הנחות, לא רק שהאלוף הנוכחי פתח לא טוב את המרוץ, הוא הצליח להשלים את הניצחון השביעי ברציפות מתוך תשעה ניצחונות שלו העונה, לאחר חילוץ מצד הקהל ועם חבל מסובב על הצירייה

מסלול הפאוור לין פארק בעיירה קליירסוויל, אוהיו, היווה מצע מושלם לסבב השניים עשר, מרוץ אחד לקראת סיום עונת 2009. המסלול העובר ברובו בתוך היערות על קרקע קשה ובחלקו על מצע של פודרה, שמר למתחרים הפתעות מרובות בדוגמא של בורות בוץ עמוקים ובלתי נראים. לא אחת מתחרה מצא עצמו מתבוסס עמוק בבוץ ונאלץ לקבל סיוע מצד הקהל בכדי לשוב למסלול והדבר שיחק תפקיד לא קטן במרוץ המשובח אותו זכו לראות אלפי אנשים בקהל.

"כשמדובר בספורטאי כמו כריס בוריץ' – אתם יכולים לשכוח מהרעיון שהבחור יעשה לעצמו הנחות, לא רק שהאלוף הנוכחי פתח לא טוב את המרוץ, הוא הצליח להשלים את הניצחון השביעי ברציפות מתוך תשעה ניצחונות שלו העונה, לאחר חילוץ מצד הקהל ועם חבל מסובב על הצירייה"

אנג'ל אטוול לא מסתפקת באליפות הראשונה שלה בקריירה וממשיכה אף היא במסכת הניצחונות כשהובילה בדירוג הכללי של מקצה הבוקר עד להקפה האחרונה בה נעקפה על ידי השועל הותיק גלן פטריהד מקטגוריית הסופר סניורים, אך הדבר לא השפיע על מיקומה בקטגוריית הנשים ובעונה הנפלאה שלה. כריס אטוול, האחיינית של אנג'ל, תוקעת יתד נוסף בביסוס מעמדה כרוכבת מובילה כשהיא מבקרת שוב על מדרגות הפודיום והפעם במקום השני המכובד. כבר אמרנו שהיא מסומנת לקרב האליפות בעונה הבאה? טרייסי סקו לא מאבדת את המרץ למרות שנפרדה מתואר האליפות במחזור הקודם. סקו נתקעת בפתיחת המרוץ בקוליס עמוק שגרם לה לאיבוד מיקום משמעותי, אך הלוחמת, שעולה למרוץ עם אייליינר על הריסים, הצליחה לחזור לעניינים וכבשה בסערה את המקום השלישי. כבוד.

ג'וש קירקילנד, רוכב קבוצת "FRE KTM" עושה צעד משמעותי קדימה כשניצח את המרוץ ופתח מחדש את הקרב על אליפות הקטגוריה המקצועית השנייה XC2, לאחר שמוביל הטבלה, רוכב ימאהה, בריאן וולף, לא זכה לסיים את המרוץ בשל כשל טכני בטרקטורון שלו. זהו הניצחון השני ברציפות של קירקילנד והפעם העבודה הייתה קשה במיוחד, לאחר שפתח במיקום לא טוב, אך הצליח להשחיל את עצמו לקרב ארבעת הגדולים של הקטגוריה וסיים בראשה. ג'ונס פארקר על טרקטורון הונדה TRX450 מסיים במקום השני וקווין יוהו על הימאהה מסיים במקום השלישי.
וולף מוביל כעת את הטבלה עם 312 נקודות וקירקילנד נושף בעורפו עם 301 נקודות.

"אנג'ל אטוול לא מסתפקת באליפות הראשונה שלה בקריירה וממשיכה אף היא במסכת הניצחונות"

הכרוז נותן את שאגת עשר השניות לפני היציאה לקרב ועם הורדת הדגל של המרשל, ביל באלאנס עושה זאת שוב וקוטף את הצ'ק על סך 250$ כשהוא לוקח את הפתיחה וחוצה ראשון את קו "ההול–שוט" בפעם המי יודע כמה במהלך העונה. באלאנס מצליח להחזיק את ההובלה כחצי הקפה עד שנכנס לבור בוץ סמוי מהעין שמאט אותו והוא מאבד את ההובלה לחברו לקבוצה, ברנדון סומרס.
כריס בוריץ' פותח חזק בתוך חוליית החוד אך הבורות שובים גם אותו כקורבן, במקרה שלו השקיעה הרבה יותר רצינית והוא נחלץ מהמקום כעבור דקה בלבד תודות לצופים בקהל שנחלצו לעזרתו וחילוצו אותו בגרירה, אלא שחבל הגרירה נותר על הצירייה שלו במשך המרוץ כולו ועד שלא עצר בפיטס לא הבין מהם הרעשים המטרידים שהוא שומע מחלקו האחורי של הסוזוקי LTR שלו, בשל לחץ זמנים החליט האלוף הנוכחי להמשיך במרוץ ולא לאבד זמן יקר על שחרור החבל הסורר. רוח של אלוף, שהצליח להתקדם במיקום ולקחת את ההובלה כשאדם מק'גיל יושב עליו צמוד צמוד.
מק'גיל רעב לזכות פעם בניצחון לא מרפה בקלות ובמהלך ההקפה האחרונה השניים היו בקרב כה צמוד שהסתיים בפער של גלגל וחצי על קו הסיום לטובתו של בוריץ'
בריאן קוק, שסוף סוף חוזר למדרגות הפודיום, נהנה מיום טוב במיוחד לאחר סדרת מרוצים ארוכה שבה לא הצליח להגיע לטופ חמש. לקוק היה חלק נכבד בדבוקת החוד לאורך כל המרוץ כשלקח את ההובלה בתחלית ההקפה השנייה מידיו של סומרס, שסיים רביעי, אך איבד את מיקומו לבוריץ' ומק'גיל בשלהי ההקפה השלישית.

"אדם מק'גיל רעב לזכות פעם בניצחון לא מרפה בקלות ובמהלך ההקפה האחרונה השניים היו בקרב כה צמוד שהסתיים בפער של גלגל וחצי על קו הסיום"

תוצאות
1. כריס בוריץ' , סוזוקי
2. אדם מק'גיל, KTM
3. בריאן קוק, הונדה
4. ברנדון סומרס, ימאהה
5. ביל באלאנס, ימאהה
6. טיילור קייזר, ימאהה
7. דונלד אוקרמן, ימאהה
8. ג'וני גלגהר, ימאהה
9. כריס בית'ל, קאן אם
10. פטריק בראון, ימאהה

"ביל באלאנס עושה זאת שוב וקוטף את הצ'ק על סך 250$ כשהוא לוקח את הפתיחה וחוצה ראשון את קו "ההול–שוט" בפעם המי יודע כמה במהלך העונה."תגובות לכתבה
1.איזה חיות הבנות האלו 06-11-09
נראה לי שהאנגל הזאת לוקחת את אליקו ומתן בהליכה
איזה קרבית היא נראית פה בתמונה
2.אךךך י'נענע... 06-11-09
סתם אתה גורם לנו לאכול ת'לב כשאצלנו הליגה יצאה לפגרה לא מוגבלת בזמן
3.יאללה 06-11-09
יאללה מה נסגר עם הליגה בארץ?????......... תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!!!

חשבתי שאתם יותר רציניים...
4.ומה עם ליגת ה4X4 בארץ? 06-11-09
מה קורה עם ליגת ה4X4 בארצנו? שכחתם אותה לגמרי.
הייתה תחרות אחת ומאז...לא שומעים עליה.

מה נסגר?
5.תודה גדולה על העידכונים 06-11-09
איזה כיף לראות את התחרויות האלו החו"ל
עקבתי המון שנים אחרי בוריץ' כשהוא התחרה בליגת ה 4X4 על האאוטלנדר וראיתי איזה רוכב מוכשר הוא, לא פלא שהוא עושה חייל עכשיו על ה LTR ב GNCC
ו...באמת התגעגתי לתחרויות פה בארץ
6.?? 08-11-09
מה עם התחרויות טרקטורונים בארץ ?? שחכו אתם או מה
7.ארקאן 09-11-09
מזאריב ורק מזאריב
8.רק מתעניין 09-11-09
למה אתם לא שמים תמונות כי במילה בישראל כבר בקושי ויש תחורויות טרקטורונים אז למה אתם לא שמים גם תמונות מהליגה של חול
9.עמותת הטרקטורונים בישראל !! 09-11-09
צריכים להחזיר את התחרויות
10.לדעתי 14-11-09
כשלמשפחת אוחנה המינוס בבנק יגדל יחזרו "המירוצים"
11.נזימהההההה 14-11-09
אין את המירוצים האילו בטלויזיה ? באיזה שהוא ערוץ ? או קטעי וידאו שאתם מכירים ?
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:41-24.