טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מרוץ טרקטורונים - סבב ראשון לעונת 2010 – "חוזרים לעניינים"


   13-12-2009, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

למרות כל הקשיים והחששות הצליחה ליגת הטרקטורונים הישראלית לקום מהקרשים ולעמוד על הרגליים מחדש. 32 רוכבים בשלושה מקצים שונים גדשו את חולות אשדוד במרוץ שמחזיר את הליגה לתמונת הספורט המוטורי בישראל.

ליגת הטרקטורונים הישראלית חוזרת לעניינים לאחר צליחת הסבב הראשון של העונה בו השתתפו כ-32 רוכבים, בשלושה מקצים שונים. המאמצים של חברי הוועד והתומכים השונים הצליחו להניב את הפירות ולמרות כל המכשולים שבדרך אפשר בהחלט לסמן V ולייחל כבר לבואו של המרוץ הבא.
זה לא שהאירוע הפותח של העונה ייזכר לדורות בשל הסדר המופתי והצבעוניות החוגגת או עשרות המשתתפים שגדשו כל קטגוריה, האירוע הזה שימש כמסלול נחיתה או קרש קפיצה בכדי להראות לכל הסובבים – אנחנו קיימים והכל עובד כשורה, תגיעו!

בכדי להעשיר את ליגת הטרקטורונים בכמות הרוכבים הוחלט לפתוח קטגוריות נוספות, כך נפתחה האפשרות בפני הרוכבים להם יש כלים שלא עומדים בסטנדרטים הסופר ספורטיביים להצטרף למערכה וליהנות מליגת מרוצים מאורגנת. המתכונת תוכננה לפי לוח זמנים צפוף כשבכל שעה יוצא מקצה לדרך, אך הפעם הדברים לא יצאו לפעול בצורה זו ואני בטוח שאנשי הוועד ימצאו את הדרך להעמיד מחדש את לוח הזמנים בצורה קצת יותר פרקטית להבא. בשל ביטול הזנקות נפרדות של קטגוריות כפולי ההנעה (שני רוכבים) ועד 300 סמ"ק (לא הגיעו רוכבים כלל), אוחדו הקטגוריות יחדיו עם המקצה הספורטיבי ולוח הזמנים חזר להתנהל כשורה למרות איחור בן 35 דקות של הזנקת מקצה הילדים שפתח את היום.

"לא חולפת חצי הקפה וראובני הצעיר יוצא לסדרת עקיפות, לוקח את ההובלה ומראה לכולם מי הבוס על המסלול. האח של (אושר) והבן של (רונן) מתבלט בין רגע כרוכב ברמה אחרת ומצהיר אני זהר! תקראו לילד בשמו – מגיע לו."

מקצה ילדים
ארבעה רוכבים צעירים על קו הזינוק: זהר ראובני, נאור מנור ויונתן לקן הרוכבים על טרקטורוני DS450, ועומרי חמני, הרוכב על גבי טרקטורון DVX400, המכנה המשותף לכולם הוא גיל 14.
לקן הצעיר פותח ראשון, אחריו מנור, חמני וראובני. לא חולפת חצי הקפה וראובני הצעיר יוצא לסדרת עקיפות, לוקח את ההובלה ומראה לכולם מי הבוס על המסלול. האח של (אושר) והבן של (רונן) מתבלט בין רגע כרוכב ברמה אחרת ומצהיר אני זהר! תקראו לילד בשמו – מגיע לו.
הפער העצום שפתח מרגע הפתיחה הסתכם לאחר ארבעים דקות בשתי הקפות שלמות על פני המתחרים. הישג יפה ועליונות מרשימה. לקן מצליח לשמור על המקום השני במשך שש הקפות כשמנור וחמני צמודים אליו ומחפשים את המקום הנכון לעקיפה. לקן עושה טעות קטנה והשניים ממהרים לעקוף, מכאן ועד לסיום הסדר נשאר על כנו כשהשלישיה מסיימת עם 15 הקפות ואילו ראובני עומד על 17 הקפות.
מי שזוכר את מקצה הילדים הקודם שנערך בדורות או זה שהתקיים עוד לפניו באילניה, מקווה לחזרתם של הרוכבים הצעירים לקטגוריית הילדים: האחים עומר ועידן אלמגור, סער אוחיון, שקד בוארון , תמיר אברהמי ומושיקו גוטמן. כשהכוחות האלו יחזרו, המרוצים בקטגוריה יהיו הרבה יותר אטרקטיביים.

מקצה ספורטיבי + 4X4
לאחר המתנה בת כשעה וחצי, במהלכה הוחלט לאגד את קטגוריית כפולי ההנעה עם המקצה הספורטיבי ובזמן שבוארון ושרעבי הקטנים התחרו ביניהם במעין מקצה ראווה על טרקטורונים קטני נפח, בדומה לתחרות באירוע הפיילוט של ליגת טרקטורוני ה-4X4 שלא יצאה לאור בסופו דבר, לאכזבתם של הילדים המקצה לא נספר או נחשב כחלק מסדר היום. 26 רוכבי המקצה העיקרי של היום שבו מהקפת ההיכרות ועמדו על הגריד יחד עם שני רוכבי ה-4X4. חלוקת הקטגוריות על קו הזינוק היתה לפי המקובל במרוצי העמותה לפני כן: קטגוריה A, B, מתחילים, סניורים וחתמו כאמור רוכבי ה-4X4.

"אליקו אוחנה פתח ראשון ונתן הצגת תכלית לאורך כל הדרך, הבחור יודע את העבודה ועקיבה אחריו לאורך קטעי המסלול מגלה רוכב החלטי, חד, ממוקד, מדויק ויותר מהכל – מהיר!"

קטגוריה A
אליקו אוחנה הוא הרוכב הבכיר על המסלול, אם נוציא מהחשבון את המרוץ בדורות שבוטל, כל שאר שלושת הרוכבים בקטגוריה מתחרים לראשונה בקטגוריה המקצועית. יניב אבשלום שסיים במקום השלישי בקטגוריה B בשנתיים הקודמות, דני עידן, שבחר לעלות כיתה ולא לעשות לעצמו חיים קלים בקטגוריות אחרות למרות גילו, והצעיר מבין כולם, הדר וינברגר, שסיים את העונה הקודמת במקום השני של קטגוריית המתחילים והחליט לקפוץ היישר לגוב האריות.

אוחנה פתח ראשון ונתן הצגת תכלית לאורך כל הדרך, הבחור יודע את העבודה ועקיבה אחריו לאורך קטעי המסלול מגלה רוכב החלטי, חד, ממוקד, מדויק ויותר מהכל – מהיר! המקום הראשון בידיו ואין עדיין מי שיערער על מיקומו בליגה, אוחנה טס על המסלול ובתחילת ההקפה השנייה כבר היה מעורבב בעומק הסמנים האחוריים על המסלול, כשחצה את קו הסיום התברר כי עקף את כל הרוכבים על המסלול, למעט הדר וינברגר, לפחות בהקפה אחת.
בפתיחה היה זה דני עידן שהתייצב שני אחרי אוחנה כשאחריו וינברגר ואבשלום. אבשלום השתרך מאחור ואילו עידן את וינברגר היו צמודים חזק לאורך ארבע הקפות עד שוינברגר הצליח להשחיל עצמו לפנים ולפתוח פער על עידן תוך ניסיון לסגור את הפער מאוחנה, אך המסלול לא קל ואוחנה רוכב כשד, וינברגר הסתפק עם המקום השני המכובד והידיעה שהפער בינו לבין אוחנה עומד על שלוש וחצי דקות בשעה וחצי של רכיבת חולות. דני עידן על גבי סוזוקי LTR שעבר סדרת שיפורים אישית, מסיים במקום השלישי.

"ניל פלד לוקח את ההובלה בהקפה השלישית ובתצוגת רכיבה יפה וחלקה שומר על המקום הראשון כל הדרך עד לקו הסיום."

קטגוריה B
תשעה רוכבים נרשמים בבוקר האירוע ובכל זאת על קו הזינוק עומדים רק שמונה, ניצן אוחנה יצא להקפת ההיכרות על גבי טרקטורון גאס גאס 300 שתי פעימות, כשחזר ממנה החליט שלא להכנס.
ניל פלד פותח ראשון ולוקח את ההובלה בתוך הקפיצה הראשונה כשאחריו עומרי שהינו, ניסים בוסקילה ורן מליחי, כולם על DS450, תומר גוסי על הרפטור, רז אשרי על KTM, רן אזולאי על אוטלאו ויחי מסילתי על הונדה TRX.
בוסקילה קוטף את ההובלה ושהינו עובר למקום השני, כשפלד יורד למקום השלישי.
השלושה רעבים לניצחון ובתוך המחצבה, מהקטע הטכני כשהקהל עומד מעל וצופה במרוץ, ניתן היה לראות שהולך להיות כאן קרב רציני במיוחד. שהינו חשב אחרת, כשבהקפה לאחר מכן פתח מבערים ונעלם לחבריו לקטגוריה. הילד הזה, שגילו בקושי מגרד 14 שנים, במקום להתחרות במקצה הבוקר של הילדים, יוצא במסכת עקיפות ובהקפה השלישית כבר התמקם מאחורי אליקו אוחנה והוא למעשה במקום השני הכללי. שהינו נראה מעולה על המסלול ובמקום להוריד מעט את הקצב, בטעות של חוסר ניסיון (למרות שהילד מתחרה כבר מעל חמש שנים במרוצים שונים), בהקפה התשיעית הוא מאבד שליטה ונאלץ לפרוש מהמערכה. ניל פלד לוקח את ההובלה בהקפה השלישית ובתצוגת רכיבה יפה וחלקה שומר על המקום הראשון כל הדרך עד לקו הסיום. בוסקילה, מצליח לעמוד במעמסה ונלחם בעייפות הכובשת ומסיים במקום השני, רן מליחי במקום השלישי.

קטגוריית מתחילים
ארבעה רוכבים על קו הזינוק, מתן אבירם שהתחרה בעבר ושאר השלושה מתחרים לראשונה בחייהם. אבירם פותח ראשון ושומר על מיקומו ועליונותו על המסלול לאורך כל הדרך והוא כובש את המקום הראשון. צחי עמר מתמקם שני וגם הוא מצליח לשמור על קצב נכון בכדי להבטיח לו את המיקום, שלישי בפתיחה הוא בן חביב, שמגיע על גבי טרקטורון DS650 הוא רץ על המסלול אך בהקפה החמישית נאלץ לפרוש. מה שהותיר לאיציק כהן את המקום השלישי.

"מתן אבירם פותח ראשון ושומר על מיקומו ועליונותו על מסלול לאורך כל הדרך והוא כובש את המקום הראשון."

סניורים
זה כבר לא סוד שהקטגוריה של זקני השבט היא אחת המעניינות, מסיבה זו בוחר דורון עידן במעמד ההרשמה להכנס לקטגוריה במקום להלחם על מקומו בקרב צעירים בקטגוריה B. שבעה רוכבים מוכנים על קו הזינוק ועם ההזנקה זהו ליאור אברהמי שפותח ראשון, אחריו עידן, דודי צמח, יניב גזיאל, שלמה חץ, דורון אוחיון ואייל שטיינר. הרוכבים בקטגוריה מנוסים ולמודי קרבות, בהקפה השנייה דורון עידן לוקח את ההובלה מאברהמי וממשיך כל הדרך אל הניצחון. אברהמי מצידו לא מתייאש מהר, הוא רוכב בכושר טוב ומסיים במקום השני. דודי צמח מתחדש במגן קדמי מעשה עבודת יד הנושא את שמו ומספר הרוכב שלו ובכדי לוודא ששם הספונסר החדש, ICC חיתוך בלייזר, יגיע לעולם, הוא עולה למדרגה השלישית בפודיום.

קטגוריית 4X4
חוסר ההיענות הותיר שני רוכבים בלבד בקטגוריה שמצאו עצמם על המסלול יחד עם כל האריות הספורטיביים. ליאור בלאט, רוכב על טרקטורון ת'אנדר-קאט 1000, יוצא ראשון מהסיבוב ומוביל על פניו של רונן ראובני, הרוכב על גבי רנגייד 800. מסלול רצוף באמפים הוא לא בדיוק המסלול האידיאלי לסוג הכלים הללו, אך השניים עמדו בגבורה לאורך כל הדרך וכעבור 40 דקות הצליחו להשלים שש הקפות כשראובני האב דואג להביא עוד גביע נכסף של מקום ראשון אל הארון הביתי.

"בהקפה השנייה דורון עידן לוקח את ההובלה מאברהמי וממשיך כל הדרך אל הניצחון."

רכבי שטח קלים
הקטגוריה המיועדת לרכבי השטח שכבשו את הארץ והעולם בשנה האחרונה, לא הצליחה להמריא במרוץ הראשון ורק שני משתתפים עקביים הגיעו לתחרות, בניגוד לשמונה שהגיעו בפעם הקודמת במרוץ שלא התקיים. יובל שרון מול ניר דהן. את צ'ופלה אין צורך להציג לקהל הקוראים ולמען האמת גם את דהן אין באמת צורך, אך מי שלא מתעניין בסצינת מרוצי הראלי המקומית, יופתע לגלות שניר דהן משותק מקו מותניים ומטה, הדבר לא מפריע לבחור לצחוק על החיים ולהתחרות בכל הזדמנות. הרייזר עליו הוא רוכב מותאם לצרכיו והוא למעשה רוכב עם יד אחת על ההגה כשהיד השנייה מפעילה את המוט שאחראי על פעולת הגז והבלמים. בהסכמת השניים הוחלט לקצר את משך התחרות ובמקום 90 דקות של תחרות השניים הוזנקו לתחרות בת כחצי שעה. דהן לקח ראשון את הסיבוב, אך בקו הבמפים הראשון צ'ופלה קטף את ההובלה ופתח פער של שתיים וחצי דקות עד לקו הסיום. למרות הקושי שבניהוג רייזר על שורות במפים ארוכות הצליח דהן לסיים בכבוד את המסלול ולקבל את הגביע של המקום השני.

מערכת הזמנים של רז היימן עבדה בצורה נפלאה והציגה בפנינו עולם חדש, תוך כדי המרוץ החברים שנשארו בבית עודכנו בתוצאות און ליין שעלו בפורום, תודות לג'וני, שמבטיח כי עדכונים און ליין יהיו חלק בלתי נפרד וכי הממשק כבר מוכן. הקטגוריות החדשות שנוספות, עד 300 סמ"ק, ה- 4X4 והרייזרים נועדו בכדי למשוך ולגרוף עוד מתחרים רבים. כולנו תקווה כי לאחר המרוץ הזה רמת ההיענות של רוכבים השונים תעלה ותמנף את הליגה למקומות שכולנו מייחלים לה.

"השניים עמדו בגבורה לאורך כל הדרך וכעבור 40 דקות הצליחו להשלים שש הקפות כשרונן ראובני האב דואג להביא עוד גביע נכסף של מקום ראשון אל הארון הביתי."

תוצאות
קטגוריית ילדים
1. זהר ראובני - 17 הקפות
2. נאור מנור - 15 הקפות
3. עומרי חמני - 15 הקפות

קטגוריה A
1. אליקו אוחנה - עופר אבניר, מכוני כושר אקסטרים - 16 הקפות
2. הדר וינברגר - אנרמית, ד.ל.ב מוטוספורט - 16 הקפות
3. דני עידן - צמיגי דורו, מוסך המגרש, סינגל טריק - 15 הקפות

קטגוריה B
1. ניל פלד - סוכנות אוחנה, דודי צמח - 15 הקפות
2. ניסים בוסקילה - ממתקי ניצן, ניר מוטורוס, סוכנות אוחנה - 14 הקפות
3. רן מליחי - 14 הקפות

"דהן לקח ראשון את הסיבוב, אך בקו הבאמפים הראשון יובל שרון קטף את ההובלה ופתח פער של שתיים וחצי דקות עד לקו הסיום"

קטגוריית מתחילים
1. מתן אבירם - אבירם עבודות מתכת בע"מ, סוכנות אוחנה - 9 הקפות
2. צחי עמר - FRT מוסך, 9 הקפות
3. איציק כהן - FRT מוסך - 8 הקפות

קטגוריית סניורים
1. דורון עידן - צמיגי דורו, מוסך המגרש, סינגל טרק - 10 הקפות
2. ליאור אברהמי - אברהמי סוכונות לביטוח, אקסטרים - 10 הקפות
3. דודי צמח - משפחתון רביד, ICC חיתוך בלייזר, סוכנות אוחנה - 10 הקפות

רכבי שטח קלים
1. יובל שרון - ד.ל.ב מוטוספורט - 6 הקפות
2. ניר דהן - "שירותים" ברמה - 6 הקפותתמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.יובל אליהו 13-12-09
כבר נמאס לחכות לכם ולרשום את זה כל פעם מחדש
מה שלא יהיה תמיד שווה לחכות!!!

שיחקתם אותה בענק עם הוידיאו
2.אש על הגולש 13-12-09
כפרה עליכם נזימה כמה זמן לוקח לכם לעלות כתבה? וויינברגר התותח, מהמתחילים ישר עלה לתת בראש בקתגוריה A גיסנו אין עליך רק תהייה קצת יותר אגרסיבי בעקיפות כי אתה סתם מאבד זמן
3.עופר זקצר 13-12-09
אחלה סיקור וכל הכבוד לצלמי נזימה
נכון יצא באיחור, אבל סיקור כזה היה שווה לחכות.
4.תמיד הכתבה של ערן 13-12-09
מגיעה מאוחר אבל תמיד היא הטובה מכולם
הסיקורים של ערן שלמה הם כמו החמין של השבת
לוקח הכי הרבה זמן להכין
אבל הטעם אחח הטעם אין שני לו
5.יהודה שריפי 13-12-09
טל חביב מתן ניר כפיר בזרנו לירון חמו האלמגורים הקטנים אושר ראובני בני לקן
8 רוכבים שהיו שם ולא השתתפו :(
היה משעמם טילים!!!
6.איתי חזן-itay69 13-12-09
אחלה סיקור..
לכל המגיבים,
הסיבה שלוקח זמן להעלות סיקור היא מאוד ברורה,
הצלמים נמצאים יום שלם ומצלמים
אחרי המירוץ, אחרי הפודיום ובסיום כל היום המתיש, הם נוהגים לביתם, מעט סידורים אישיים, ויאללה לעבודה, זה להעלות את כל התמונות למחשב, זה לברור אותן, זה לשבת ולכתוב סיקור, להשלים פערי מידע ממקורות ראשונים באירוע (גם לצלם וגם לרשום זה קשה..) לערוך וידאו ואז סוף סוף לעשות הגהה ולשלוח את הסיקור.
עכשיו, למישהו יש עוד שאלות?
אני שמח שמאוחר אמנם, אבל תמיד ברמה המצופה..
7.אח שלך 13-12-09
עוף כל הכבוד על המקום ה-2... אוהב אותך
8.יש לציין 13-12-09
יש לציין שניצן אוחנה החליט לא לעלות מכוון שהתהפך בהקפת הכרות ולא יכל לעלות עקב כאבי גב.

היה אחלה מירוץ ואירגון למופת..

טוב ממאודד
9.Asaff 13-12-09
היה בן זונה ! תעשו פעם הבאה באולגה !
10.POLAR 13-12-09
צוות נזימה מגיע לכם הערכה רבה על הסיקור שלכם של המירוצים בכלל ועל סיקור זה בפרט
אמנם אתם לא הראשונים לפרסם סיקור אך תמיד שווה לחכות ומייד מבין למה זה לקח יותר זמן
הכתיבה, התמונות, הסירטון המדהים, הכל ביחד מצליח להעביר בצורה הטובה ביותר את שהתרחש בתחרות ,במיוחד למי שלא היה שם

תמשיכו כך !

ליאור
11.אבי אלזנר 13-12-09
אני חייב להגיד משהו ... אני ראיתי את מס' 9 הוא ממש רוכב מעולה וצריכים להשקיע בו כמה שיותר הוא פשוט ילד פלא ... עומרי שהינו אתה תותח והחלמה מהירה .
12.דודו 13-12-09
לעומרי שהינו החלמה מהירה , אתה קוסם וכמו שחבר שלי אבי אמר (תגובה 11) אתה צריך לחזור מהר להתחרות וכמו שאני מכיר את אבא שלך בשבוע הבא הוא חותך לך את הגבס ואתה מתחיל להתאמן ........... .
13.אלמוני69 :) 13-12-09
יש שמועה שערן שלמה איל קלימי ובחור בעל חזות מזרחית נצפו מתבטלים ואף שותים בירות בפומבי במקום לצלם!
P:
14.ינתי פרזי 13-12-09
מי אמר שאין ליגה מי??? ענף הטרקטורונים הוא הכי מעניין שיש!!! אךך איך אליקו עף את הבאמפים ה' ישמור איזה מכונה האיש הזה
15.רועי מכלוף 13-12-09
קודם כל שעומרי שהינו יחלים מהר בעזרת ה'....
דבר שני אני רוצה להגיד... שמשיחה שלי עם מתן ניר הבנתי שהוא מפחד לחזור לזירה ולקבל בראש אז חברים אל תצפו לחזרה שלו...

היה יום מגניב הכל זרם ... והכי חשוב לא היו תלונות ... חוץ ממתן ניר שלא הפסיק לכתוב מיכתבים לועד..
16.גל 13-12-09
היה ממש טוב תחרות ברמה
כל הכבוד לרוכבים
אליקו רכב פצצות
17.איתי 13-12-09
אחלה סיקור צריכים ליזום עוד כאלהה
18.טל חביב 13-12-09
איזה פיספוס!
19.אסף ארצי 14-12-09
אני מריץ עצומה להחזיר את טל חביב, בן רובינשטיין, טל בורוכוב, גל בן עמי, חיים אוחנה, בר אלמגור ואחרים..תחתמו בהמוניכם..

שולח ברכת החלמה מהירה לעומרי החמוד.
20.אחלה פפתיחת עונה !! 14-12-09
אהבתי את הסירטון . אחלה מיתחרים

רק חבל שמתן ניר עזב כי הוא היה בולט ומיתחרה נדיר !

בהצלחה לעונה החדשה ויגיעו עוד רוכבים
21.משפחת צמח התומכת ! 14-12-09
קשה באימונים קל בקרב ...
רואים שהאימונים משתלמים

לכל סוכנות אוחנה - כל הכבוד !
ייצגתם אותנו יופי על הפודיום בכל המקצים :)
יישר כוח !

משפחת צמח
22.דודי 14-12-09
כל הכבוד על הסקירה, חבל שלא הייתי במירוץ.
אהבתי במיוחד את הסרטון- תמשיכו ככה, כן ירבו!
23.ל15 הצעיר וחסר הנסיון 14-12-09
מתן ניר כבר חמש שנים מפחד להיתחרות ולקבל בראש .
רועי צא מהבועה הבנאדם אלוף הוא כבר לא צריך להוכיח דבר
השבט אמר את דברו !!
24.ל- 23 החסר טאקט והלא מבין עניין 14-12-09
אם תקרא טוב תבין שאני מסתלבט על מתן ניר בצחוק ...
ברור לי שמתן אלוף. רק הייתי רוצה שהוא יחזור למרוצים...
אני מנסה לעצבן אותו לא אותך יסת...
25.mmm 15-12-09
מרוץ שמחזיר את נזימה לחיים ללא המרוצים אין קיום לנזימה
26.דודי ל-25 15-12-09
יש לך טעות קטנה - בלי נזימה אין מרוצים!
ראינו שהם הסתדרו יפה מאוד בכל החודשים האלו
27.ניסים בוסקילה 15-12-09
דודי צמחחחח פאה פאם
28.דני 16-12-09
מה עם הזמנים של ההקפות
29.שמועות עקשניות 17-12-09
אומרות שאליקו מודה למתן על פרישתו. עכשיו יש סיכוי שהוא יקח פודיום בלי לרמות. או שלא.
30.מעניין מאוד! 17-12-09
יש מצב שהליגה הזאת תתפקד,רק בגלל זה אין צורך לדני לתחמן גם חיים "פרש" לאחר עונה קשה. אין כל כך אינטרסים משפחתיים בליגה השנה .
בכל מקרה הליגה הזאת לא שווה כשאין מלחמה על תואר האליפות בקטגורייה הבחירה אני מציע לאליקו ללכת למכור מוצרי טיפוח לגבר,במקום לעשות פוזות על בנאדם בן 50 וילד בן 18 אם בכלל בקטגורייה שך'. או שיעזור באירגון המירוץ וילך לאבא דני לקורס מרשלים ויהיה מרשל ראשי .

31.ל30 17-12-09
יחתיכת ילד כאפות עם שגיאות כתיב למד לכתוב ולהבין מה אתה כותב ואז תחזור אלינו יילד מושפע
32.mx 18-12-09
ל29 ול30 הסיבה שמתן פרש והתנהג כמו שהוא אתנהג בשנה האחרונה זה הפחד מאליקו גם מתן יודע את האמת
33.רונן יצחק 20-12-09
ל30 יש לך לאכול הרבה אבק רק בישביל להעלות את השמות דני חיים ואליקו אוחנה הכול רק מקנאה כול הכבוד להם ולאדון מתן ניר אפשר רק להגיד יחי הפחד
34.עוז 22-12-09
היהה אחדד היפים !!
יש שתי זריקות בסירטון הכי יפותת שיש הם מתחילות בדקה :3:52
אחד היפים !
35.אליקו אוחנה 23-12-09
תודה 34 תאמת גם אני הייתי מופתע מהתוצאה....
36..L.T.R K.I.N.G 25-12-09
איפה הרוכבים של פעם איפה אחח היייתי מזה אוהב לראות את גל בן עמי עף לו במסלול וכל החברה שכבר לא מתחרים

ועוד משו

עומרי שהינו? אתה תותח אנחנו עוד נשמע תשם שלך הרבה
37.נתי דרורי 28-12-09
יאלה כמה שרציתי להיצתרף למרוץ של הילדים אבל אין לי איך ליסוע שם יום אחרי דודים שלי היבואו טרקטורון ולי יש אופנוע cr 125
38.זה לא נורא 31-12-09
מתן אבירם אתה לא יודע לנהוג יצאת מזליסט
39.ילד 31-12-09
עם יש לי מיני בייק שסוגר 60 אפשר להיצטרף לקטגוריה של הילדים
40.ל 39 03-01-10
למה נראלך לך שתצליח ליסוע שם עם מיני בייק אני חושב שכולם יעקפו אותך ב 5 סיבובים
41.מור 13-01-10
פשש איזה מירוץ,תותחים שהעילתם את זה,כול הכבודד..
42.?? 28-01-10
יש מצב לאירוע גם בירושלים ?
43.בר 31-01-10
יש גם תחרויות לילדים שהם לא בימי שבת?
44.אפיק נתן 06-02-10
אליקו אוחנה רק שתדע לך שאני מעריץ מספר אחת שלך !!!!! אתה ומתן ניר אבל אתה יותר. אתה אוהב את הטרקטורונים שאני אוהב DS 450 . ואם תיראה את התגובה שלי אז בבקשה ממך תתכתב איתי . ממני : אפיק נתן . נ.ב מעריץ מספר 1 שלך אתה המלך ראיתי את כל הסירטונים שלך אין אין עליך סוס אתה בבקשה תכתב איתי :)~(:
45.אפיק נתן 06-02-10
זה שוב אפיק נתן המעריץ מספר 1 שלך חחחחחחחחח.... קיצר אתה יכול להשיג לי טרקטורון טוב במחיר טוב. אם כן אני מאוד אשמח אם כן אז תיכתוב לי ...תודה...
46.איציק ברק 06-09-10
אך נירשמים לתחרות כזואת?????????
47.חיים 19-09-12
איזה שרמותה

הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:22-24.