טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מועדון הרייזרים בעקבות השטפונות


   13-12-2009, אסף ארצי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: צחי כפרי ואופיר מזור

אסף ארצי ואופיר מזור התלוו לטיול ספונטני של מועדון ה-RZR בעקבות השטפונות, שהציפו את הנגב בשבוע שעבר. תיאור המסלול וסיקור מצולם.

ביום שלישי בערב, בשבוע שעבר, צלצל אלי צחי כפרי, מנהל מועדון ה-RZR, ואמר שיש מצב לצוד מחר שטפון ב-LIVE.
ההחלטה לצאת התקבלה בין רגע ומיד פניתי לאופיר מזור שהזיז משמרות בעבודה והצטרף, אחרי הכל מי מוותר על הזדמנות שכזו?!

ירדנו בבוקר מוקדם ונפגשנו כולם בעין חצבה שבערבה. קפה, מנעמים לדרך, שתיה, תדריך בטיחות, מספרי ברזל ואנחנו נותנים בגז. האקשן לא איחר להגיע, אני נוסע אחרי נח ברייזר האדום בתוך נחל אמציה ורואה את נח מתגרה ברייזר ובכוחות הפיזיקליים, אני עוד מספיק לומר לאופיר "זה לא ייגמר טוב" ונח "דופק" שתי סלטות. לכלי ולנהג שלום, שלושה ג'אנטים יצאו מהסוליות, מנפחים ודוהרים לכיוון נחל אביה.

מנחל אביה לנחל חצרה דרך מצולעת ורצופה בנוף מרהיב ועוצר נשימה. משם טיפסנו למכתש הקטן, גבי שיש עד לציר המצלעות המטורף. למי שהיה ספק לגבי יכולותיו של הרייזר בטיפוס מורכב, היה מתבדה מיד, לאחר שחווינו חוויית אקסטרים אמיתית מהי.
עצירה קלה לארוחת צהריים בשטח, הצפנו לכיוון מעלה עקרבים דרך בקעת צין והמשכנו על אדי דלק אחרונים לתחנת הדלק בשדה בוקר. משם עלינו את מעלה צין, מעלה זיק קו-צינור הנפט, ירדנו את מעלה מחמל בזמן שהשמש כבר החלה לשקוע. מנחל ארדון חברנו לנחל נקרות עד מושב עין-יהב וחזרה לנקודת היציאה דרך נחל שיזף.

עם צחי כפרי יצא לי לעשות לא מעט טיולים, בעיקר עם ג'יפים בחסות מועדון "פג'ארו" אותו הוא מנהל. בכל אחד מהטיולים נהניתי בצורה בלתי רגילה. למרות שלא הצלחנו ליירט שיטפון, צחי הפך את הטיול למהנה ומוצלח במיוחד. משיחות עם החבר'ה מהמועדון, הבנתי שהם לא מפספסים אף טיול של צחי, קשה שלא להבין מדוע...
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.ליאור כץ 14-12-09
גם אני רוצה טיול ספונטני ששכזה..

נראה חוויה אמיתי..
יאללה ארצי שחקת אותה בסיקור כן ירבו
2.ממש יפה 15-12-09
כלי ממש יפה זה ה -RZR . כמה הוא סוגר ?
3.גבע 20-12-09
הרייזר סוגר בערך 110 כלי מאוד נוח ושימושי
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:15-24.