טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מרוץ טרקטורונים – סבב 2 לעונת 2010 – "כסף סופרים במדרגות"


   24-01-2010, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב השני בליגת הטרקטורונים הישראלית מזכיר לנו שההצגה לא נגמרת עד שהזקנה השמנה שרה. סיום דרמתי במקצה המקצועית ושבת מוטורית עשירה. 34 רוכבים, שמונה קטגוריות שונות ושלושה מקצים.

עשרים שניות בודדות לסיום השעה וחצי של המקצה הספורטיבי, המתניר עוצר לפני השער ותוהה האם לעבור לקראת הקפה נוספת. בעידוד של חבריו מחוץ למסלול הוא יוצא בחוסר חשק להקפה נוספת ובעשר הדקות של תוספת הזמן נוצרת הדרמה. אליקו אוחנה שהוביל בפער עצום לאחר תצוגת רכיבה יוצאת מהכלל לא מגיע. בזה אחר זה מסיימים רוכבי הקטגוריה העממית והמקצועית ואז מתברר כי אוחנה תקוע על המסלול עם מיכל דלק יבש עד תום. צוות הסיוע ממהר עם בקבוק דלק, אך הדבר נוגד לתקנות ואוחנה נפסל מהמרוץ. כמה חבל ככה דרמתי.

הסבב השני בליגת הטרקטורונים הישראלית לעונת 2009-2010, נרשם כעוד ארוע מוצלח של עמותת הטרקטורונים הישראלית. לאחר הוספת קטגוריות המשנה בפתיחת העונה, נרשמו לסבב השני 34 רוכבים, המחולקים לשמונה קטגוריות והתחרו בשלושה מקצים שונים.
רחבת הפיטס עדיין לא צבעונית כבעבר, אך כניסתם של רוכבי ארקטיק-קאט לסבב הנוכחי הוסיפה אמתחתה לצבע הצהוב השולט של קבוצת עופר אבניר. מערכת הזמנים המקצועית של רז הימן בניצוחו של ג'וני בן שיטרית שולחת לפורום עדכונים בזמן אמת, ומיישרת קו לכתבים מול מרוצי האנדורו של האופנועים – מהיום כבר לא קטגוריה A ו-B, אמרו קטגוריה מקצועית וקטגוריה עממית.

"בשל כך מושיקו גוטמן, הרוכב על DVX 400, צורף למקצה ה-300 סמ"ק וכפולי ההנעה, ועמד בגבורה על המסלול וזכה במקום הראשון בקטגוריית הילדים בכבוד."

קטגוריית ילדים
מבין ארבעת הרוכבים שהשתתפו במרוץ הקודם, הגיעו בבוקר הארוע רק שניים. מנצח הסבב הקודם, זהר ראובני, החליט שהוא יכול לעלות כיתה וויתר על ההשתתפות במסגרת מרוץ הילדים. מי שנשאר רשום בקטגוריה כרוכב בודד הוא מושיקו גוטמן. בשל כך גוטמן, הרוכב על DVX 400, צורף למקצה ה-300 סמ"ק וכפולי ההנעה, ועמד בגבורה על המסלול וזכה במקום הראשון בקטגוריית הילדים בכבוד.

קטגוריית 300 סמ"ק
לפני כחודש ימים התערבות קטנה בין מספר חברים במעגל מצומצם העלתה את קטגוריית עד 300 סמ"ק על המפה, לאחר שבסבב הקודם לא נרשמו משתתפים. השמועה על המרוץ המעניין בקטגוריה קטנת הנפח הביאה עוד ועוד נרשמים וביום המרוץ עמדו על הגריד לא פחות משישה רוכבים בהם שמות מוכרים מהענף: טל "מיצי" חביב וגל בן עמי (שניהם מבכירי הרוכבים בעונה הקודמת בקטגוריה המקצועית), תומר קומרוב (מנכ"ל קשר ימי), בן קיסוס (האגדי), גולן עזרא (G&N רמות נפתלי) ועבדכם הנאמן ערן שלמה. שלושה דגמי כלים השתתפו במקצה בהם ה-אדלי 300, הגרסא העכשווית להונדה 300EX האגדי, DVX300 אחד ושני טרקטורוני DVX250.
טל חביב ממהר לקחת את ההובלה ומוצא את עצמו מעורב בקרב עם רוכבי הקטגוריה כפולת ההנעה, הוא נותן תצוגת רכיבה על המסלול ונראה רעב לניצחון, יש בת בבית וצריך להביא לה גביע ראוי. עזרא נותן גם פייט על המסלול ומסיים במקום השני, תומר קומרוב מוכיח שהוא לא רק איש עסקים ומביא את המקום כהוכחה. רביעי בן עמי, במקום החמישי, עם הקפה פחות והרבה שרירים תפוסים, עבדכם הנענע וקיסוס חותם את רשימת המקצה. מה לגבי ההתערבות אתם שואלים? אוראל בוסקילה שהיה אמור להשתתף גם הוא לא הצליח לארגן כלי בזמן וישא בדין.

"טל חביב ממהר לקחת את ההובלה ומוצא את עצמו מעורב בקרב עם רוכבי הקטגוריה כפולת ההנעה, הוא נותן תצוגת רכיבה על המסלול ונראה רעב לניצחון, יש בת בבית וצריך להביא לה גביע ראוי."

קטגוריית כפולי הנעה
החשק של מתן ניר מתעורר למשמע ההתערבות, אך ברגע האחרון קומרוב לוקח ממנו את הכלי ומשאיר אותו על גבי ת'אנדר קאט 1000. לצידו ניצבים עוד שלושה רוכבים בדמות רונן ראובני, שזכה במרוץ הקודם, ושני רוכבים נוספים - אורן נידם על רנגייד 800 ועידן בזק על אוטלנדר.
המתניר, למוד הקרבות, פותח פער ניכר על יתר המתחרים כבר בפתיחת המרוץ ומשלים 45 דקות של רכיבה תוך כדי שהוא מתייחס לטנ"ק עתיר כוחות הסוס ככלי מוטוקרוס כל הדרך אל המקום הראשון. ראובני פותח טוב אך נתקל בבעיות וגם לאחר כניסתו לפיטס הוא מוצא עצמו תקוע על המסלול עם רצועה קרועה ולא מסיים את המרוץ. אורן נידם נותן בגז ומסיים במוקם השני ועל המדרגה השלישית בפודיום עם הקפה אחת פחות מתייצב עידן בזק.

רכבי שטח קלים
יובל שרון, האיש והרייזר, מתייצב על קו הזינוק כשלצידו עומד אליקו אוחנה הנוהג בכלי חדש בקטגוריה PGO 500. אוחנה לוקח ראשון את הסיבוב אך צ'ופלה ממהר לקחת את ההובלה ולפתוח פער משמעותי שהולך וגובר כל הדרך עד לקו הסיום. ה-PGO בעל מראה קרבי במיוחד, אך המנוע לא מספיק בכדי לעמוד בקרב מול הרייזר. לאחר מחצית השעה אוחנה מסיים במקום השני עם הקפה פחות. ניר דאהן, שסיים במקום השני בסבב הקודם נעדר מהארוע.

מתחילים
שבעה רוכבים מתייצבים לקרב על ראשות קטגוריית המתחילים.
מתן אבירם, מנצח הסבב הקודם, שומר על עליונותו, פותח חזק ורץ קדימה ללא כל בעיה בדרך למדרגה הראשונה. דין אביסרור, מתחדש בטרקטורון ק.ט.מ ופורע את השטרות במרוץ הראשון של חייו והוא מסיים שני. זוהר ראובני הצעיר בוחר להכנס לקרב עם הגדולים לאחר שהבין שקטגוריית הילדים קטנה עליו. הילד שולט בכלי ואין כל פחד בעיניו וההחלטה לעלות רמה השתלמה כשסיים במקום השלישי בהקפה אחת יותר על שאר המתחרים בקטגוריה. צחי עמר ואיציק ביטון מסיימים עם 10 הקפות במקומות הרביעי והחמישי, בן חביב עם תשע הקפות במקום השישי ונבו לוי מרמות נפתלי פורש לאחר נפילה.

"המתניר, למוד הקרבות, פותח פער ניכר על יתר המתחרים כבר בפתיחת המרוץ ומשלים 45 דקות של רכיבה תוך כדי שהוא מתייחס לטנ"ק עתיר כוחות הסוס ככלי מוטוקרוס כל הדרך אל המקום הראשון."

סניורים
דורון עידןוה- LTR משלים עוד מרוץ בצורה מושלמת ולאחר שעה של מרוץ בו פתח פער של עשר דקות שלמות, הוא מתחיל להתרגל למדרגה הגבוהה בפודיום. דודי צמח קושר מטפחת לפניו תחת הקסדה ובהשראת פיראט הקאריבים יוצא לקרב צמוד עם חברו לקבוצה אייל שטיינר, שמסתיים בפער צמוד של פחות מחמש שניות ספורות. השניים מסיימים במקום השני והשלישי בהתאמה. דורון אוחיון חותם את הקטגוריה במקום הרביעי.

עממית
ניל פלד הצעיר לוקח את העניינים ברצינות ודופק תצוגת תכלית על המסלול. הנער הישראלי - אמריקאי מרביץ בגז כאילו אין מחר ושורף את המסלול בדרך למקום הראשון. אדיר יצהרי על DS450 מוביל את הקרב הצפוף על המקום השני יחד עם רמי קסנטיני, שמגיע עם טרקטורון KTM וסט מדבקות מפואר, ורז אשרי רעב למדרגות הפודיום. השלושה נלחמים זה בזה לפי הסדר עד שבהקפה האחרונה יצהרי סובל מבעיה בגיר שתוקעת אותו על המסלול ועד שהוא מגיע לקו הסיום תוספת הזמן פגה והוא נרשם כלא סיים. קסנטיני שני ואשרי שלישי. ניסים בוסקילה מאבד את גלגל השיניים בהקפה הראשונה והוא מסיים את המרוץ רק בכדי לקבל את הנקודות.

מקצועית
על התצוגה של אליקו אוחנה והתקלה הכואבת הנובעת מחישוב לוקה שלו ושל הצוות הטכני והתוצאה מכך כבר כתבנו. המתניר, על גבי DVX400 מדוגם, זוכה במקום הראשון בפער של הקפה שלמה על יתר המתחרים. דני עידן הצליח לעמוד איתו במשך שתי הקפות ולאחר מכן עצר לסייע לרוכב פצוע. הדר וינברגר הרגיש שהוביל בפער והוריד במעט את הקצב, ותוספת הזמן שקיבל עידן הניחה אותו על המדרגה השנייה בהפרש זעום של שש שניות ואת וינברגר על המדרגה השלישית. יניב אבשלום נכנס פעמיים להחליף גלגל ומסיים רביעי עם שלוש הקפות פחות.

"אך צ'ופלה ( יובל שרון) ממהר לקחת את ההובלה ולפתוח פער משמעותי שהולך וגובר כל הדרך עד לקו הסיום."

תוצאות
לרשימת התוצאות המלאה

ג'וניורים
1. מושיקו גוטמן – 7 הקפות – 47:26

עד 300 סמ"ק
1. טל חביב – 8 הקפות – 49:41, Z-M Racing
2. גולן עזרא – 8 הקפות – 49:56, G&N רמות נפתלי
3. תומר קומרוב – 8 הקפות – 50:54, קשר ימי

מקצה 4X4
1. מתן ניר - 8 הקפות – 47:11, Z-M Racing, רד בול, אביזריון
2. אורן נידם – 8 הקפות – 49:51
3. עידן בזק – 7 הקפות – 47:53

"דורון עידן משלים עוד מרוץ בצורה מושלמת ולאחר שעה של מרוץ בו פתח פער של עשר דקות שלמות, הוא מתחיל להתרגל למדרגה הגבוהה בפודיום."

רכבי שטח קלים
1. יובל שרון – 6 הקפות – 33:35, ד.ל.ב מוטוספורט
2. אליקו אוחנה – 5 הקפות – 30:05, סוכנות אוחנה, זינקיס, אקסטרים מכוני כושר, DJ שלאגר

סניורים
1. עידן דורון – 10 הקפות – 1:00:35
2. דודי צמח – 10 הקפות – 1:00:45, סוכנות אוחנה, משפחתון רביד, ICC חיתוך בלייזר
3. אייל שטיינר – 10 הקפות – 1:00:49, הפינה הירוקה, סוכנות אוחנה

מתחילים
1. מתן אבירם – 11 הקפות – 1:04:36
2. דין אביסרור – 11 הקפות – 1:04:57
3. זוהר ראובני – 11 הקפות – 1:05:50

"ניל פלד הצעיר לוקח את העניינים ברצינות ודופק תצוגת תכלית על המסלול. הנער הישראלי - אמריקאי מרביץ בגז כאילו אין מחר ושורף את המסלול בדרך למקום הראשון."

עממית
1. ניל פלד – 17 הקפות – 1:34:08, סוכנות אוחנה
2. רמי קסנטיני – 17 הקפות – 1:35:20, מוסך FRT
3. רז אשרי – 16 הקפות – 1:33:19, Z-M Racing

מקצועית
1. מתן ניר – 18 הקפות – 1:36:49, Z-M Racing, רד בול, אביזריון
2. דן עידן – 17 הקפות – 1:32:07, מוסך המגרש, צמיגי דורו
3. הדר ויינברגר – 17 הקפות – 1:32:13, אנרמית, ד.ל.ב מוטוספורט, רז גל, אלטשולר שחם

"המתניר, על גבי DVX400 מדוגם, זוכה במקום הראשון בפער של הקפה שלמה על יתר המתחרים."

מאחורי הכותרות
כאן המקום להודות למתן ניר וסוכנות Z-M Racing על ההרתמות המלאה להעמיד לרשותי כלי להשתתפות בתחרות.
ונאחל מזל טוב לדודי צמח שחגג השבוע יום הולדת, לאליקו אוחנה שגם חגג יום הולדת וגם התחתחן עם בחירת ליבו יסמין ולטל חביב, שהפך לאב מאושר.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.רק בישראל 24-01-10
אדלי במרוץ טרקטורונים?
2.lirandsx 24-01-10
כרגיל היה שווה לחכות. נהנתי מכל קטע וקטע בכתבה הזו.

3.ROYֹ_L 24-01-10
קודם כל נפרגן לערן שהסיקור שלו בימי ראשון שלאחר מירוץ הם הדבר הכי אטרקטיבי בפורומים של הספורט המוטורי.
זו רק דעתי אך לצערי הסיקור מעט שונה מהאווירה שהייתה אתמול במירוץ- מיעוט של משתתפים, קהל שאפשר לספור על שתי ידיים, ללא קריין, איחור כרגיל בלו"ז וסה"כ אווירה שמזכירה יותר אזכרה מאשר אירוע מוטורי. כל אלו גרמו לי ולחבר שהגיע איתי להתקפל משם לאחר פחות משעה. ואני אומר- חבל!
4.אין מזל או ...??? 24-01-10
מה נסגר עם האליקו הזה...
להפסיד מרוץ כזה על דלק?!
כבר לא נראה לי שאפשר לדבר על מזל
גם הוא וגם המכונאים שלו צריכים לקבל על הראש !
5.ל-4 מהמכונאי שלו 24-01-10
אתה צודק ... עשינו חישוב שגוי בתיצרוכת דלק של הדיאס , להבא נדע איך לתקן ...

דרך אגב זה אותו חישוב עוד מהעונה הקודמת...
6.יהודה שריפי 24-01-10
למכונאי הצדיק
הנה עוד הוכחה שמכונאים ומחשבים לא הולכים יחד
גם בעונה הקודמת נתקעתם בלי דלק!!!
7.מוטי כוכבא 24-01-10
מעניין וממכר!!!
היה פשוט תענוג גדול המירוץ הזה.
כמי שגר בבאר שבע, לא פיספסנו אף מירוץ. כל המשפחה נהנתה ובגדול!
היה פשוט מדהים!!
יישר כח!
8.מחיר היוהרה 24-01-10
הייתי וגם שמעתי, וזה היה ברור שהפיץ של קאן-אם רצו את דמו של מתן ניר ועודדו את אליקו שיספיק להגיע למתן בהפרש של הקפה שלמה, זאת הסיבה שהם (וגם אליקו) הסתפקו בבקבוק של ליטר וחצי בנזין.
אליקו זה מחיר היוהרה, לתת הקפה בראש למתן ניר זה לא הולך ברגל! אני מאוד רציתי שתנצח וגם היה מגיע לך לנצח, אבל על טעויות משלמים והפעם אכלת שטאנץ' בעובי שני צול :(
9.מזל של אלופים 24-01-10
מתן ניר היית אלוף ותישאר אלוף. מברוק על הקאמבק, תישאר איתנו אח שלו, עזוב אותך מאופנועים מצ'עמם שם
10.רונן יצחק 24-01-10
ל 8 זה שאליקו הפסיד כבר כולם יודעים ואים כול הכבוד למתן פשוט נגמר הדלק אים לא הדלק אליקו לוקח אותו בהקפה שזה המון אליקו היום ברמה יותר טובה ממתן ומתנהג כגבר אמיתי ובא לכול תחרות ונותן את הנשמה ולא כמו מתן שרואה את אליקו ומשקשק מענין למה מתן לא התחרה לפני חודש בקיצור מתן יחי הפחד אליקו אתה אלוף אמיתי.
11.ז"לצמן שהקליט את הבורר 24-01-10
עוד לא נולד המנייק שיקח את אלוף הארץ בהקפה, אז שכל הברברנים ילכו לישון כי מחר צריך לקום לביה"ס
12.נענע במיטבו 24-01-10
ערן שלמה סחטן על ההופעה המרשימה על המסלול ועוד סחטן על הכתבה המענגת הזו, גם מצלם גם כותב וגם רוכב... מרוץ הבא אולי גם תתקע בזנטים עם החברה של הימן... מלך!
13.טל חביב כפרה עליך 24-01-10
איזה כיף היה לראות אותך מתחרה, יאלה תחזור להתחרות י'חביב זה לא זה בלעדיך
אם רק היו יודעים שאתה מתחרה כל הגבעות מסביב היו מתמלאות קהל
14.מושיקו גוטמן 24-01-10
אחלה תמונות ומרוץ חבל שלא הגיעו עוד ילדים לקטגורית גוניורים אני מקווה שהיה לי עוד מיתחרים במרוץ הבא. המסלול היה כיף נהנתי מאוד,תודה לקובי סרוסי מאופנועי סרוסי רחובות על התמיכה ולמתן ניר המורה שלי על ההשקעה והמסירות לערן שלמה חסרים תמונות שלי -.-
15.רן סיידוף 24-01-10
איציק בוטון אחי אני מאחל לך

המון הצלחה בהמשך הדרך

אתה נהג תותח !!!!!!!!!!!!!!!

בעזרת השם גם אני יצתרף תחרות הבאה !!

16.POLAR 24-01-10
סיקור מעולה לתחרות מעולה
הייתי עם כל המשפחה ונהנינו מכל רגע
ניתראה בעזרת השם בתחרות הבאה על המסלול
17.nivm-crf250r 24-01-10
סיקור טוב ותמונות יפות!
18.חומר למחשבה 24-01-10
בתור חובב ספורט מוטורי ורוכב טרקטורון חורה לי לקרוא את הכתבה הזו שבאה להלל ולשבח את אותו "מתניר" האגדי שמקורב בדרך כזו או אחרת למערכת נזימה ועל כן מוצג כאן כמנצח הגדול של התחרות למרות שבפועל כצופה מהצד שצפה בתחרות זה בכלל לא היה כך... לדעתי הכתבה היא סוג של יחצון ל"מתניר" ולמקורבים לו ולא קשה להבין למה כיוון שהכתב "עבדכם" לצורך העניין רוכב על DVX250 שקיבל לצורך התחרות ממתן ו/או"קשר ימי" ,לצורך העניין אין לי שום רצון לפקפק ביכולות של מתן שבסך הכל הוא אחד הרוכבים הטובים שצמחו במדינה היבשה שלנו. תיקראו את הסיקור באתר פול גז שם הסיקור לדעתי יותר מקצועי וניטראלי.... כל האירוע המשפחתי הזה שנקרא מירוץ ואינו פותח כמעט דרך לפנים חדשות בתחום הוא עדיין בגדר שעשוע לשבת משעממת ותו לא. בתקווה שיקום ספורט מוטורי רציני במדינה...
19.אסף ארצי 24-01-10
הייתי עם המשפחה בחופשה..מאוד רציתי לצפות בחברה אך זמן איכות עם המשפחה היה נחוץ ביותר.
רוצה לשבח את מושיקו ואת דין אביסרור התותח שזהו מירוץ ראשון שלו וכבר עומד על הפודיום.
לכל המלעיזים ולכל הברברנים..אליקו היום הוא מלך בלתי מעורער הוא היורש של מתן וברור היה כי אליקו ששומר על כושר רכיבה בשונה ממתן שנמצא בעסק שלו עד שעות הערב המאוחרות, יעשה שמות בקטגוריה. לא יוהרה ולא בטיח..טעות מצערת(חבל שהיא קורית בפעם השניה). אליקו רוכב חזק מאוד ומתן לא בא בכדי לגנוב את ההצגה. לא היו לו ציפיות לנצח את המירוץ..הוא הגיע בכדי להפיח קצת חיים ועניין בליגה. מתן הוא ספורטאי בחסד עליון. אין ספק שאליקו היה מנצח את המירוץ לולא נתקע. אין ספק שהיה מעניין לראות אותם בכושר רכיבה נותנים תצוגות "מלחמה"..
שיהיה לשניהם הצלחה רבה ושנראה תצוגות רכיבה במירוצים הבאים. מילה טובה לנענע על הסיקור המדהים וכמובן לגבאי הצלם המהולל..תמונות מדהימות!!!

בברכת שבוע מדהים, אסף
20.ל18 24-01-10
עזוב ת'נו באמאש'ך.
לך לפולגז ואל תתערב לצוות פה איך לכתוב ומה להגיד.
אם אליקו היה מסיים בסנסציה שהוא פתח בה היה ברור לכולם שהוא היה הופך לשיחת השבוע. התחיל מדהים ולא סיים. מה אתה רוצה?
אני ראיתי איך מתן עצר לעזור לו והתבייש לעלות לפודיום. מה הקשר ליחצ"נים. בנזימה חולים על אליקו ואפילו היה תכנון לסוע איתו לבולגריה ולעשות איתו דברים נוספים. מה אתה מחמם את האווירה סתם. אליקו מס' 1 ומתן מאוד מפרגן ליכולת שלו בכלל ולתצוגה שנתן בשבת. אז עשה טובה ותחזור לפולגז ליוטיוב או לפייסבוק ותניח לנו פה.."חובב ספורט מוטורי" עאלק.
תתקדם!
21.לאסף ארצי... 25-01-10
אסף נכון שזה פעם שניה שאליקו מפסיד בגלל דלק... אבל בפעם הראשונה הוא נתקע בגלל שלא ניכנס לתדלק בכלל ... בגלל שמתן ניר היה על הזנב שלו... והוא החליט לקחת את הסיכון ... בפעם הזאת אליקו ניכנס לתדלק והיה לנו המון זמן ולא היה לחץ או משהו שהשפיע על תידלוק של כמות לא נכונה.... גם הצוות שלו מופתע מהיכולות שאליקו מפגין , הוא פשוט ניהיה מיקצוען אמיתי ועומד בזמנים שלא ראינו באף עונה אחרת... את מתן ניר כולם אוהבים כי בנאדם אמיתי ואיפלו היתבאס לעלות לפודיום בגלל שהוא יודע שההפסד של אליקו הוא הפסד מטומטם...

לכל אלה שמספידים צוות או רוכב תיבדקו את עצמכם קודם אם הייתם במקומם ואז תבואו לשולחן הדיונים...
22.ערן שלמה - עורך האתר 25-01-10
למען הסר כל צל של ספק, מתן ניר אינו "מקורב למערכת", הוא חלק ממנה. יש פינה שלמה באתרנו על שם השף בשטח, הנכם מוזמנים להתענג.
מערכת נזימה בכלל ואנוכי בפרט, עושים כל שביכולתנו בכדי להנעים את משך הגלישה באתר
ע"י יצירת תוכן מעניין ואיכותי כאחד. לצורך כך, אנו שמחים תמיד לשיתופי הפעולה עם יבואנים ועסקים כאלו ואחרים. ביחס ישיר לכתבה זו, כנראה שהכתבה הייתה מקבלת גוון שונה במידה והתוצאות בקו הסיום היו מסתיימות כצפוי.
23.לכל הברברנים 25-01-10
על מה המהומה? בס"כ הכל מדובר ברמה נמוכה של רוכבים,ברמה נמוכה של כלים ובכלל זה לא מעניין אף אחד חוץ ממעט אנשים שעושים לביתם ורק הם מתענינים בדבר.
אז קחו את הענין בפרופורציה ותהנו מהמעט שיש,לא הייתי מבזבז שבת בשביל דבר כזה

24.ל23 הברברן 25-01-10
אנו מודים לך שירדת מרום מעלתך. אנו מאוד נשמח אם תמשיך לא לבזבז שבתות..בברכה מבזבז השבתות.
25.גגוו 25-01-10
אליקו מספר אחד תאמינו לי אם רק היה אצל אחיו בסוכנות אוחנה כל זה לא היה קורה תאמינו לי!!!אליקו תחזור הביתה!!!
26.מצחיק שאתם אומרים שהוא מתייחס לכלי כמו אל מוטוקרוס 25-01-10
נסו מוטוקרוס.COM
חחחחחחחחח לא מפתיע נכון?!
27.אוראל 26-01-10
על מה כל הרעש והבלגן זה לא ברור ? אליקו רכב השבת כמו שלא רכב מעולם והראה לכולם שיש לו את הכושר הכישרון והיכולת אז בגלל טעות טכנית הוא ניפסל אני חושב שזה חלק בלתי ניפרד מהספורט המוטורי ....מירוץ הבא ועוד הרבה מירוצים אחריו כולנו ניראה את היכולות שלו וזה מספיק אני חושב ....וחבל שדווקה כל איילה שיודעים לקום ולהיתלונן מיתחבאים מאחור שמות בדויים

אליקו יהיה אלוף 2009-2010 וזה דבר שאין עליו מחלוקות בהצלחה לכולם במירוצים הבאים
28.ל אוראל 27 26-01-10
אל תיהיה בטוח חבר חסרים לו 2 נקודת
29.כולבוטק 26-01-10
מתן ניר כמה שילמתה למכונאי של אליקו עבור העבודה שעשה בישבילך מקווה שגם נתתה לו את הגביע אליקו אלוף אמיתי
30.ל-29 26-01-10
חשבתי הרבה אם להגיב לתגובה המטופשת שלך אבל לא יכולתי להתאפק
אתה פשוט טיפש, אין משהו אחר להגיד בקשר לזה
ואני לא מתן ניר, סתם גולש המום מהרמה הנמוכה של חלק מהחברים פה
31.שוב זה מתחיל 26-01-10
ישנם מ"ס גולשים שתמיד עושים מהומות סביב אליקו
אני בטוח שאליקו קורא את התגובות שלכם ומתביש בכם
אתם פשוט אנשים קטנים ומגעילם!
32.אנרגיות חיוביות ויהי מהההההה 27-01-10
שלום לכולם
אני פשוט לא מאמין לתגובות של כמה שמנסים לחמם את האוירה ,אליקו רכב השבת כמו F-16 ..... הוא פשוט עובר במסלול כמו יתוששש אי אפשר להאמין מה הוא עושה לטרקטורון פשוט מוציא מהכלי את כל 100% שלו, חברה תפרגנו גם למתן ניר הבחור הזה עצר ליד אליקו וניסה לגרור אותו עד לקו הסיום רק חבל שאליקו לא היה לו איזה חגורה כדאי לסיים , ואני קורא לכל רוכבי הטרקטורונים להגיע לאירועים ולנסות להיתחרות כי פשוט זה ממש כיף כל האוירה ...
" אנרגיות חיוביות" ויהי מהההההה....
33.לאסף ארצי מי שלא תיהיה ועוד............. 27-01-10
לא ניראה לי שלמישהו אכפת שלא היית בשבת ושמצאת זמן להיות עם המשפחה שלך או בכלל. לא ניראה לי שלמישהו אכפת מהדעות שלך מי אתה בכלל ? במיוחד כשאתה כל כך גאה לרשום את השם שלך .
תחסוך מאיתנו את התגובות שלך תחת הכותרת "אסף ארצי".
תתקדם אחי .
לכל השאר כל הכתבות של נזימה מהללות את "הקרובים לצלחת" ולא משנה איך אדון ערן יגיב לכך ברור שאם התוצאות בקו הסיום היו שונות הכתבה הייתה קצת אחרת אבל רק קצת. זה לא היה מוריד מהעובדה שהיו מהללים את מתניר על התרומה ועל זה שהוא הראה את הפרצוף שלו במירוץ או על אדון חביב שמנסה לגנוב הצגה שגדולה ממנו .הרי מה כבר עשה "בקרירה" שלו לקח אליפות בקטגוריית המתחילים ואני חוזר המתחילים...כמה מירוצים בB וממש ממש לא קרוב לאליפות בA ופרש כאילו שומכאר פרש,שתחרר גבר, מעניין שנזימה לא מהללים את האחים עידן לדוגמא שנותנים מירוצים חזקים מזה כמה עונות אולי אם אחד מהם יקרא לטרקטורון שלו "מיצי" או "שפיכי" או שיהיה חבר בנזימה הוא ייקבל כמה דקות תהילה .
נזימה לתשומת ליבכם החבר'ה האיילה הם הורים, לא ילדים עם כל הזמן בעולם להתאמן ולהתעסק בשטויות .
תודה מראש "מעריץ האתר".
34.ל33 28-01-10
כמובן כל המקורבים וכל האוכלי חינם והמקומבנים וכו וכו וכו וכו ועוד בכי של אנשים ממורמרים
הללוו נזימה זה אתר על בסיס היתנדבותי כל האתר הזה בנוי על תרומות של אנשים ועזרה

תצאו מהסרט שאתם חיים בוא..."מקורבים לצלחת" מה זה השטויות האילה
35.אור 28-01-10
אפשר ליראות את זה בטלביזיה מתי שיש תמרוצים?
36.ל 34 29-01-10
אתר נזימה על בסיס התנדבותי חחח תחזיר תסרט שאתה חי בו... תנסה לפרסם באתר ההתנדבותי ונראה אם תצטרך לשכן את הטרקטורון אופנוע או סתם חמור מירןץ שברשותך
37.כל הכבוד לכולכם 29-01-10
אחלה השקעה של המיתחרים ושל המארגנים !!
38.מתן ניר אלוף 29-01-10
לכל הקנאים מתן ניר מספר אחד
39.דודי צמח 29-01-10
חברה תפרגנו גם למתן ניר וגם לאליקו אף אחד לא יודע שמתן עצר לאליקו ורצה לעזור לו אז לכל הקשקשנים תפסיקו לחמם את כולם ביי ושבת שלום לכולם.
40.למה 30-01-10
מענין היה לראות את ה-800 xp של פולריס מתחרה איתם אבלל היה נחמד מאד יפה
41.כולבוטק 30-01-10
מתן ניר יותר טוב מטל חביב
42.הבורר 30-01-10
דודי מה את מתיפיף אתה כול הזמן מלכלך על מתן אז תפסיק לקשקש ופתאום לצאת לטובתו מה אתה מתחבה יאללה תן גז
43.שאלה ! 06-02-10
למה לא מראים את המירוצים בערוץ 5 ?? אני עוקב כל יום שבת ולא מראים את זה פעם היו מראים כל מירוץ !
44.דודי צמח ל42 11-02-10
כאן אבי התחול - אני עד היום מחפש את משפחת זל"צמן . ויהי מה . יילד קקי
45.איתי 20-02-10
יש לי מיני בייק טרקטורון 125
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:55-24.