טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רוכבים למען הקהילה – גדולים מהחיים


   04-04-2010, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

25 ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם עזבו ליום אחד את חדר הטיפולים ליום חוויתי במיוחד של טיול טרקטורונים בשטח ועוד הרבה הפתעות. רוכבי הטרקטורונים שנרתמו למסע הוכיחו שוב שאפשר גם אחרת.

פרויקט הדגל של אתר נזימה "רוכבים למען הקהילה" מכה שוב בשטח והפעם בעוצמה חדשה שאנחנו טרם הכרנו. 25 ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, חברים בעמותת "גדולים מהחיים", התכנסו ליום כיף עמוס באטרקציות והמיסו אותנו ברצף החיוכים שלא ירד מפניהם משך היום כולו. בסופו של יום גדוש שהחל בגולת הכותרת בטיול טרקטורונים בשטח, המשיך בארוחת צהריים, מופע ראווה של קפיצות אופנועים ונחתם במופע מוסיקלי מהנה של להקת ג'אמן, קשה היה להבין מי נהנה יותר, הילדים או הרוכבים שנרתמו למשימה.
צוות אתר נזימה חבר לעמותת גדולים מהחיים, עמותה למען איכות חיים לילדים חולי סרטן,
במטרה להעלות חיוך על פניהם של ילדים שעוברים מדי יום מלחמות קיום בחדרי הטיפולים כנגד מחלת הסרטן. רכיבה על טרקטורון היא אטרקציה לא שגרתית, שכבשה את ליבם של הילדים ובני משפחותיהם שהשתתפו בטיול. לא פחות מכך הרגישו הרוכבים שנרתמו למסע ולפי התגובות, הטיול בליווי הילדים העניק להם באופן אישי חוויה נעלה ויוצאת דופן.

לאחר עבודות הכנה רבות בשטח, הגיעו הילדים והרוכבים בבוקר יום חמישי בחול המועד לכפר הנוער עיינות שבמועצה האזורית גן רווה. שתייה קלה וחמה וכיבוד קל קיבל את פני הבאים תחת מאהל גדול ופינות ישיבה נינוחות. לאחר הרשמה מהירה ותדרוך לגבי סדר היום צוותו הילדים אל הרוכבים שהגיעו עם עשרות טרקטורונים ורכבי שטח קלים.
מתן ניר, אישיות בכירה בענף הטרקטורונים בישראל שנרתם באהבה למשימה, הוביל את השיירה הארוכה בשדות החקלאיים של גן רווה. בין שדות פורחים לעצי הדר, מעבר נחלים וקטעי עבירות קלים, עצרה השיירה להפסקת פינוקים של קרטיבים. לאחר שעתיים בקירוב, חזרה השיירה אל המתחם היישר לארוחת צהריים בשרית עליה עמלו מכל הלב שי גפני, האיש והמנגל, ובנו ברק. בר נוב, רוכב בליגת האנדורו אופנועים מקבוצת הג'וניור טים ומאמנו המתניר, הפגינו יכולות שליטה וירטואוזיות - אוויריות על גבי אופנועים במקפצות שנבנו במקום לצורך האירוע. לקינוח יום הכיף הגיעה להקת ג'אמן שלקחה את הרוכבים, הילדים ובני משפחותיהם למסע מוסיקלי חובק עולם בשיתוף מלא מהקהל תוך כדי הדגמה ונגינה על כלי נגינה מרתקים. המופע הסתיים בחגיגת צלילים ענקית בהשתתפות הלהקה וכל הצופים בליווי דרבוקות ותופי מרים.

פרוייקט "רוכבים למען הקהילה" של אתר נזימה נולד לאחר הכתם השחור שנדבק אל רוכבי הטרקטורונים בארץ, בשל קומץ פורעי חוק המעיבים על ענף הטרקטורונים כולו. באמצעות פרוייקט זה והתגייסות הרוכבים, אנו מצליחים להעלות חיוך על פני המשתתפים ובדרך משנה מוכיחים בכל פעם מחדש שאפשר גם אחרת.

מערכת נזימה מבקשת להודות לכל מי שתרם למען הצלחת האירוע:
הילדים, בני המשפחות, עמותת גדולים מהחיים, חברי להקת ג'אמן על המופע המרתק, חברת דיונה על תרומת המאהל ופינות הישיבה. מעדני הטלה, מנו פרץ והרמוניה בגן על תרומת האוכל לאירוע, שי וברק גפני על הכנת האוכל. לצוות יחידה 6 על ההירתמות והפעילות מאחורי הקלעים. לגיל ומשקאות טיטלמן על השתייה לאורך כל היום. לאמנון ויחזקאל על הכיסוי האוויר מהבקאי. לממתקי ניצן על שקיות הפינוקים, למתן ניר ו- Z-M Racing על התרומה והליווי לאורך כל הדרך. החברות ד.ל.ב מוטוספורט ועופר אבניר. לכפר הנוער עיינות ומ.א. גן רווה על האירוח. תודה מיוחדת לכל אחד מהרוכבים שלקח חלק באירוע והפך אותו להצלחה. אחרון חביב לאיתי חזן, איש צוות נזימה שעבד, עמל, הזיע, דאג וניצח על ההפקה כולה.לגלריית התמונות של מנשה קורוט
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.אלופי עולם!!! 04-04-10
כל הכבוד על היוזמה ועל הפעילות המבורכת
מאז שראיתי את הכתבה בערוץ הראשון אני מחזיק ממכם!
2.איתי חזן- מרכז הפרויקט 04-04-10
היה מדהים, אני רוצה להגיד תודה אישית ממני לכל מי שהשתתף ולנותני החסות , ולאייל קלימי וערן שלמה שנתנו לי את האפשרות והבמה להרים את האירוע הזה תחת השם נזימה, לליאור כץ ונדב גבאי על התמיכה מכל הכיוונים, לבן צ'רניחובסקי שבא לדפוק בזנטים ושימש ש.ג מעולה (יש לך עתיד), לנדב גבאי ג'וניור, לרועי לב, לטל חביב, למתן ניר, לברק זוארץ, לדוד גבאי, למיכה גבאי, לגיל ממשקאות טיטלמן, ללהקת ג'ה מאן, לשרון מדיונה המלך, לאמנון אשכנזי ויחזקאל החברים הטובים, ליניב חזקיה, לאסף ארצי, לצחי אשרי ,למפקד שלי, לאסנת חברה שלי, לאביטל עזריאל, למוני - ראש מועצה אזורית גן רווה, לנועם שפר מנהל כפר הנוער עיינות, לסיגל מעמותת גדולים מהחיים לממתקי ניצן, לשי גפני ובנו, למעדני הטלה, להרמוניה בגן, לעופר אבניר, לד.ל.ב מוטוספורט- בלעדיכם לא היינו מצליחים!
נתראה בהפקה הבאה בסדרת "רוכבים למען הקהילה".
3.מנו ורביד פרץ 04-04-10
כל הכבוד לכם אנשים לא מפסקים לפרגן על ההפקה מחזקים מימכם
4.ליאור 04-04-10
יש מחפשים ניסים בשמיים .ויש כאלה שיוצרים אותם בידיים
ישר כוח
5.סיגל בירקנפלד-"גדולים מהחיים" 04-04-10
בשם ילדי "גדולים מהחיים" וצוות העמותה ברצוני להודות לכם על בוקר מופלא. בוקר של חוויות, צחוק והנאה. בוקר שתוכנן עד הפרט הקטן ביותר ובצורה נפלאה. יישר כוח ומי ייתן ונוכל להמשיך ולשתף פעולה גם בעתיד. ותודה ענקית לאיתי ועוזי שהפכו את הרעיון למציאות גדולה מהחיים.....הרבה בריאות לכולנו.
סיגל- עמותת "גדולים מהחיים"
6.כל הכבוד 04-04-10
כל הכבוד .!
7.רן 04-04-10
כל הכבוד להם ישר כח
8.אמא מוקירה 04-04-10
תודה רבה על בוקר נפלא,מלא חוויות ,חיוכים והפתעות.כן ירבו אנשים טובים ומעניקים כמוכם.
9.עדי 04-04-10
לצוות נזימה: אין עליכם כל הכבוד על האירגון יישר כוח.....
10.ניסים בוסקילה 04-04-10
היה אירוע מושקע ומרגש אני עד עכשיו לא מפסיק לחשוב כמה כוח יש לילדים האלה אני היתרגשתי כל שניה ושניה לראות את הילדים האלה ככה שמחים באמת כל הכבוד
11.נועם 04-04-10
אתם אלופים, כל הכבוד...
רעיון גדול, אין כמו לתת...
חג שמח ובריאות לכולם, אמן.
12.אסף ארצי 04-04-10
הייתה זו זכות גדולה!!!
איתי חזן האיש והחזון, עבד ימים כלילות בכדי להרים את ההפקה הענקית הזו. אני עומד ומצדיע!
אין דרך לתאר את האושר העילאי הזה של אותם נסיכים ונסיכות שהמחלה הארורוה תקפה אותם בשלהי חייהם המוקדמים. לאותם ילדים גיבורים, משפחות שלמות שעוברות ימים לא קלים כלל, היה לנו העונג הגדול להפיח בהם כמה שעות של עונג ביום אביבי כמו הוזמן מראש. הרוח ההתנדבותית ששפעה באותו יום, הייתה מרשימה בעצמתה. אני אוהב ומחבק את הילדים ובני משפחותיהם ומאחל להם המון אביבים כיפיים ומהנים. שיהיה לכולנו חג אביב שמח!
13.בן צ'רניחובסקי 04-04-10
היה אדיר!
מאוד כיף לתרום וכמו שניסים כתב, התרגשנו כל שניה ושניה לראות כמה כוח יש לילדים האלה.
בהחלט כיף, להתאמץ עבור דברים שכאלה.
וכמובן, שאפו ענק לאחד והיחיד - איתי חזן.
14.אמנון אשכנזי 04-04-10
לאיתי חזן וצוות נזימה היקרים!!!!
כל הכבוד על האירגון המופתי של האירוע!
כן ירבו כמוכם !!!!!!
15.Polar 04-04-10
כל הכבוד לכל מי שטרח ותרם, עשיתם מיצווה גדולה
16.עופר זקצר 04-04-10
הייתה לי זכות גדולה להשתתף באירוע אותו הפיקו בעלי ומנהלי נזימה.
החיוך של הילדים וכמובן של הילדים נתן לי אישית הרבה מאוד.
לאיתי שנתן את הנשמה להצלחת האירוע לבן,ויתר העוזרים שאפו גדול.
כל הכבוד
17.ברק זוארץ 04-04-10
היה פשוט מדהים... נהננו מכל רגע. ללא ספק מדובר באירוע שעשה את חג הפסח!!! שמחתי ליהנות חלק ואני מחכה בקוצר רוח להפקה הבאה! עלו והצליחו. והכי חשוב- רפואה שלמה לכל הילדים ולכל החולים במחלה זו ובמחלות ארורות אחרות.
18.נדב ג'וניור גבאי 05-04-10
לא לכל אחד יוצא להיות אפילו בורג הכי קטן במערכת כזאת גדולה מהחיים..
שמח שיכולתי לקחת את חלקי הקטן.
רק לראות את החיוך על הפנים של הילדים שמספיק שליום אחד שכחו את המחלה הקשה שהם נמצאים בה ונהנו מרגע קטן, שלנו אגב נתפס מאוד טריוויאלי..
נזימה אתם תותחים, איתי חזן אני מצדיע!
19.ליאור כץ 05-04-10
היה אירוע מושלם .. לא היה חסר כלום ממתנות לילדים , ארקטיקים באמצע הטיול , שתיה לכולם
ארוחת בוקר וארוחת צהרים בשרית , מוזיקה מושלמת .. הכל היה מושלם ..
כולם נרתמו לעזרה וכולם תרמו מכל הלב.

תודה לכל התורמים שבלעדים לא היה קם אירוע שכזה..
והכי חשוב- רפואה שלמה לכל הילדים ולכל החולים במחלה זו ובמחלות ארורות אחרות.
20.אסתי אבי עמיחי ויעל 05-04-10
לאיתי ולכל החברה המקסימים אנו מאוד רוצי להודות לכם על יום של רוכבים למען הקהילה, יום שלם של נדיבות וטוב לב שלך ושל חבריך, שאר הרוכבים והמתנדבים. יצאנו למסלול מדהים ומלא חוויות שלחלק מאיתנו זאת פעם ראשונה, ולכל אורך המסלול והיום לא עייפתם מלהרעיף עלינו טוב לב. וכאשר חזרנו, חיכתה לנו ארוחת צהריים נדיבה מאוד של בשרים על האש שגם בחלק הזה לא חסכתם, ההיפך, הכל היה בשפע. זכינו להכיר אנשים טובים ומדהימים באישיותם כמו הרוכב שהסיע את בננו עמיחי, מאיר בן דוד, אדם מקסים ומוכשר. מופע האופנועים היה מרתק ומלא התפעלות. רוכבים נועזים בלי כל ספק. לכל אותם אנשים חביבים וטובי לב, אנו הילדים והמשפחות מוכירים ומעריכים עד מאוד את שעשיתם וגם משום העובדה שבוודאי גם לכם יש משפחות וילדים ועיסוקים חשובים אחרים ובכל זאת עזבתם הכל ובאתם אלינו למשך יום שלם כדי לתת מעצמכם למען אחרים ואין מספיק מילים או דרך להודות על נתינה שכזאת. תודה ושוב תודה מכל הלב. משפחת כהן. אסתי אבי יעל ועמיחי. כפר סבא.

21.אמא 05-04-10
אתם מקסימים תודה
22.דודו 05-04-10
כל הכבוד חזק ואמץ ישר כח כן יירבו
23.אבי דואק 05-04-10
הרי לכם הוכחה שלנהגי טרקטורונים יש צד אחר לגמרי ולא כולם פורעי חוק ומציקים לקהילה.
כל הכבוד על היוזמה המבורכת. לו ידעתי שמתארגנת קבוצה כזו הייתי משכים קום ומגיע גם כן. אתם אנשים מקסימים והילדים האלו ראויים לתשומת לב הזו. זה מפיח בהם המון כח להמשך. יישר כח!!!
24.ים סוסנה 06-04-10
פשוט כל הכבוד !
תבורכו !
25.דוד כרמל 06-04-10
כל הכבוד לאיתי חזן ולמערכת נזימה יישר כח על החיבור לגדולים מהחיים וייזום ארוע יפה שכזה . עצם ההתנדבות היא מעשה מבורך הנותן הרבה כח למתנדבים תודה לכם
26.חמי 07-04-10
יוזמה מבורכת. כל הכבוד לכל אלה שעסקו בדבר ובמיוחד לאיתי חזן, שיחקתם אותה חבר'ה.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:16-24.