טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ערוץ הספורט ישדר את מרוצי ה-MOTO GP


   07-04-2010, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

LIVE5+ ממשיך לחזק את התחום המוטורי וישדר, בנוסף למרוצי הפורמולה, גם את מרוצי ה- MOTO GP. העונה נפתחת בסוף השבוע הקרוב עם מרוצי הלילה בקטאר.

LIVE 5+ יעביר בשידורים חיים את העונה החדשה של מרוצי ה- MOTO GP. הערוץ ישדר החל מיום שישי בשעה 22:20 את מקצה האימונים שיפתח את העונה. הכוכבים הגדולים של הסבב יתחרו השנה על התואר ב-18 מרוצים ברחבי העולם, כשביניהם אלוף השנה שעברה ומי שנחשב לרוכב הטוב בכל הזמנים, ולנטינו רוסי.

מרוצי ה- MOTO GP הם החשובים ביותר בעולם מרוצי אופנועי האספלט. במסגרת המרוצים יתחרו גם העונה גדולי הרוכבים ביניהם ולנטינו רוסי, אלוף השנה שעברה, מקבוצת ימאהה , קייסי סטונר מקבוצת דוקאטי, חורחה לורנסו, גם הוא מקבוצת ימאהה, שהגיע בשנה שעברה למקום השני והרוכב הצעיר,אלוף הסופר בייק, בן ספיס.

השנה נוספה לתחרויות קטגוריה חדשה, ה-MOTO 2 במסגרתה יתחרו כ- 40 רוכבים על אופנועי 600 סמ"ק, הקטגוריה החדשה מתעתדת להגביר את התחרות בין הרוכבים שיתחרו כעת על אופנועים בעלי דגם מנוע זהה, דבר שיביא למרוצים צמודים יותר כאשר הפרמטר היחידי שקובע מיהו המנצח הוא שליטתו של הנהג בכלי.

את השידורים החיים ילוו בועז קורפל בעמדת השדר וטל שביט בעמדת הפרשן. מלבד שידור המרוצים יעניק הערוץ חשיפה למרוצים גם במסגרת מהדורות החדשות של הערוץ ובאתר האינטרנט של ערוץ הספורט sport5.co.il. בימי שבת ישודרו ב- LIVE 5+ מקצי הדירוג וכבר השבת ישודר מקצה הדירוג הראשון בשעה 21:50 ובימי ראשון ישודרו ב- LIVE + המרוצים עצמם, המרוץ השבוע לא ישודר בשל ערב יום השואה וישודר ביום שני, עם צאת יום השואה, בשעה 22:00. עונת המרוצים תימשך עד חודש נובמבר ותקיף את היבשות: אירופה, ארה"ב, אוסטרליה ואסיה.

מרוצי ה- MOTO GP מצטרפים לחגיגת הספורט המוטורי ב- LIVE 5+ לאחרונה רכש הערוץ את זכויות השידור של מרוצי הפורמולה. ביום ראשון בתחילת השבוע הסתיים המרוץ השלישי במלזיה במהלכו עלה פליפה מאסה לראש דירוג הנהגים ואחריו במקום השני פרננדו אלונסו. המרוץ הבא יתקיים ב- 18 באפריל בסין.תגובות לכתבה
1.גם כן ספורט 5 הזה !!!!! 07-04-10
למה הפיסיקו את השידורים של ליגת הטרקטורניום בימי שבת בשעה 12 וחצי ??
2.יש!!!!!!!!!!! 07-04-10
רוסי מלך העולם
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:37-24.