טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האירוע הסודי של פולריס


   13-04-2010, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אולי כבר נתקלתם ברחבי הרשת בהזמנות ל"אירוע הסודי" של פולריס, אם כן ואם לא, הרי כל הפרטים מאחורי הקלעים.

נסיעות מבחן עם מסלול אתגרי, מכשולי שטח, מסיבות אדרנלין ומבצעי חבר מביא חבר עם צ'קים של ממש המוכנים להפקדה עבור הקונים והחברים ששלחו אותם, אלו ועוד הם חלק מיוזמת השיווק החדשה של יבואנית POLARIS לישראל, חברת מוטוספורט.

לאחר שרשמה נתוני מכירות שיא לתחום הטרקטורונים ורכבי הפנאי הקלים, למרות תקופת המיתון, יוצאת מוטוספורט עם קמפיין חדש לעידוד מכירות דגמי פולריס 2010, הממוקד לגברים בלבד. "מכירת כל דגמי 2010: האירוע הסודי - לגברים בלבד", זו הכותרת המלווה את הפרסום וקוראת לקהל להיכנס לאתר הייעודי ולהתעדכן במועדי קיום אירועי המכירות הקרובים למקום מגוריו.

הקמפיין, שמבוצע באמצעות משרד הפרסום טקסטואל, כולל באנרים באתרים המובילים, פעילות בפייסבוק ודיוור ישיר פרסונלי (אלקטרוני ומודפס). כחלק מכך, הוקם מיני-סייט www.polaris-secret.info אשר מספק הצצה לצפוי בסדרת האירועים ולדגמי החברה השונים.

אירועי המכירות יתקיימו בפריסה ארצית, בסוכנויות POLARIS האזוריות, ויציעו שפע של אטרקציות שנבנו עבור גברים חובבי אתגר ואדרנלין. במוקד הפעילויות תתאפשר נסיעת התרשמות ובמהלכה מבחן של אמת ליכולות הכלים על גבי מסלול המשלב מכשולי עבירות. מוסיקה וכיבוד יוסיפו לאווירה החגיגית ויפנקו את האורחים והמתעניינים הממתינים לנסיעה בעודם צופים מהצד בביצועי חבריהם על המסלול.

"זו הולכת להיות חגיגה מוטורית של ממש לגברים, מסיבה מפנקת ורכיבה באתגרי שטח עם חברים, מה שגבר צריך כדי ליהנות באמת", אומרים בחברה. "במהלך כל אירוע ואירוע נציע הצעה בלעדית, הן לקניית כלי חדש והן לטרייד-אין עם משומש", הם מסבירים.

* לפרטים נוספים ותאריכים בקרו ב"לוח האירועים" שלנו

קישורים:

* פולריס ספורטסמן 550/850 XP - "היגוי מחשמל"

* RZR 800S - חוויה מעולם אחר

* מבחן השנה - השוואתי ספורטיבי

* Outlaw 450 MXR - העבריין הקטן

* מבחן שטח - אוטלאו 525S

* פולריס Outlaw 525 - מבחן שטחתגובות לכתבה
1.יח"צ ד.ל.ב. 14-04-10
הארוע הראשון יתקיים ביום ו' הקרוב ה 16.4 בסוכנות "רזגל".
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:04-24.