טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגתGNCC - סבב 5 לורטה לין, טנסי


   30-05-2010, חן שליו   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שוב ללא הפתעות מיוחדות בוריץ' על המדרגה הגבוהה בקטגוריית xc1, גייב פיליפס מפתיע ב- xc2 וטרייסי סקו מנצחת קטגוריית הנשים.

הסבב ה-5 נערך גם השנה בלורטה לין במדינת טנסי, למי שלא יודע אז מדינת טנסי ידועה כסובלת באופן קבוע מהצפות ושטפונות לכן כל מה שנותר הוא לדמיין איך זה לנסוע במסלול שספג במשך שלושה ימים רצופים גשם ללא הפסקה כך שזה שהיה נראה פחות או יותר כמו מקום לתחרות עבירויות.

פתיחה מצוינת לבוריץ' שיוצא לפני באלאנס שזה האחרון שב להתחרות אחרי פציעה. קייזר ,מק'גיל ואוקרמן נלחמים האחד בשני ובמסלול הבוצי והמחליק הם מחכים לראות מי יהיה זה שיעשה את הטעות ויחליק אל מחוץ למסלול ויפנה את הדרך לעקיפה נקייה.
למעשה בהקפה הראשונה והשניה בוריץ' וקייזר מובילים בפער קל עד שקייזר מחליק ונתקע בגדם עץ. המרוץ נחשב למשעמם וללא אקשן מיוחד, כנראה מהסיבה שרוב הרוכבים שקולים ומחליטים לרכב בטוח כדי לא לעשות טעויות מיותרות ולהיתקע.
סוף ההקפה השניה ומק'גיל מחליט שנמאס לו, הוא יוצא לעקיפה ארוכה של כל השיירה עד לבוריץ'. אחריו מתעוררים גם כריס בית'ל ובן קבוצתו טיילור קייזר, עוקפים ונצמדים אל מק'גיל.
במהלך ההקפה ה-3 רוכבים רבים כבר לא מצליחים לראות כלום ונכנסים להחליף את משקפי האבק/בוץ, ביניהם גם בוריץ' שלא שם לב שהעצירה שלו בפיטס לקחה יותר מדי זמן והוא מאבד מספר מקומות.

בוריץ' לוקח את הניצחון ופותח פער של 22 נקודות בטבלת האליפות

בוריץ' יוצא בזריזות מהפיטס כשהוא צריך עכשיו ללחוץ ולצמצם, ואכן הוא מצליח להגיע עד למקג'יל. הקפה אחרונה והחלטה על בחירת נתיב נכון ובוריץ' מצליח להפתיע את מק'גיל מאחור ולגנוב לו את המקום הראשון בפער של 3 שניות בלבד.
אדם מק'גיל מסיים שני בפודיום הטוב ביותר שלו העונה, כמוהו גם אוקרמן פעם ראשונה על הפודיום במקום השלישי. רביעי מסיים קייזר בהפרש שניות בודדות.

עדכון מצב טבלת הקטגוריה נכון לסיום סבב זה:
1. בוריץ' 145 נק' [4 נצ']
2. קיזר 123 נק' [ נצ' 1]
3. מק'גיל [ 93 נק']
4. אוקרמן [ 73 נק']
5. פיקנס [72 נק']
6. קוק [69 נק']
7. גאלגר [67 נק']
8. בית'ל [66 נק']
9. באלאנס [58 נ']
10. סומרס [54 נק']
"הקפה אחרונה והחלטה על בחירת נתיב נכון ובוריץ' מצליח להפתיע את מק'גיל מאחור ולגנוב לו את המקום הראשון בפער של 3 שניות בלבד."

קטגוריית xc2

בריאן וולף רוכב קבוצת HMF הונדה פותח נהדר ומוביל את כל ההקפה הראשונה עד שהוא רואה את כולם עוקפים אותו ומרגיש שהוא עומד במקום, אז מסתבר לו שהשרשרת שלו עפה מהטרקטורון והוא לא יוכל להמשיך את המירוץ ובטח שלא לקחת את הניצחון השלישי שלו שהוא כל כך רצה.
בזמן שוולף עומד מתוסכל ליד הטרקטורון שלו ורואה את כל הקבוצה עוקפת אותו, ביניהם הוילנד ,יוהו , פאולר, קירקלנד ועוד, ישנו רוכב ממוצע בשם גייב פיליפס שבדרך כלל מסיים במקומות 5-8 ומעלה שהחליט להראות לקהל האמריקאי שגם הוא יודע ללחוץ, להוביל, ולהתמקם במקום הראשון.
שני מסיים הוילנד שגם הוא בדרך כלל מסיים במקום ה-10 ומעלה ומפתיע את כולם, אחריהם מסיים קווין יוהו במקום השלישי והמאכזב מבחינתו. רביעי מסיים פאולר וחמישי קירקלנד.

עידכון טבלת אליפות קטגוריית xc 2 :
1. בריאן וולף [110 נק'] 2 נצ'.
2. קווין יוהו [101 נק']
3. ווקר פאולר [95 נק'] 2 נצ'.
4. ג'וש קירקלנד [92 נק']
5. גייב פיליפס [88 נק'] נצ' 1.

"קריסטין מחזיקה מעמד במקום השלישי עד ההקפה האחרונה שבה מחליקה ועפה מהטרקטורון"

קטגוריית נשים
מקצה הנשים מוזנק והקרב בין טרייסי סקו ואנג'ל אטוול מורגש מהזינוק כששתיהן נלחמות מי תיכנס ראשונה להובלה, אך סקו היא שתופסת את ההובלה והמאבק נמשך לאורך כל המרוץ כשהן מתחלפות ביניהן כמעט כל חצי הקפה.
הקפה רביעית ואחרונה וסקו חוצה את קו הסיום 3 שניות לפני אטוול.
קרב נוסף על המקומות 3 ו-4 קורה גם הוא לאורך כל המירוץ בין קריסטין אטוול ללקסי קולטר. קריסטין מחזיקה מעמד במקום השלישי עד ההקפה האחרונה שבה מחליקה ועפה מהטרקטורון. לקסי קולטר סוף סוף נושמת לרווחה כשהיא יכולה להמשיך למקום השלישי בנחת, קריסטין מסיימת במקום השביעי.

בקטגוריית 4x4 הפתוחה מנצח בריאן ביוקנן, שני ריצ'רד סקו ושלישי דאריל ראט.
בקטגוריית 4x4 לימיטד מנצח מייקל סוויפט, שני אנדרו לנגסטון ושלישי סקוט קילבי.
בקטגוריית ה-4x4 הקלים מנצח קווין טרנתהם, שני ג'ואי לאבנג'י ושלישי קייל גולדינג.תגובות לכתבה
1.אין גלריה? 30-05-10
אין
2.כמה בוץ 30-05-10
י'סאלם איזה תענוג!!! תן לי מגרש החלקה כזה ואני לא יורד ממנו כל הסופ"ש
חן שוב תודה על הכתבה הכי חשובה ברשת
3.חגי 30-05-10
תפתחו גלריה דחוףף מת לראות
4.POLAR 30-05-10
אני לא אפסיק להודות לכם בכל פעם שתעלו את הסיקורים מהליגה הזו
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:18-24.