טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ליגת GNCC - סבב 6, ידקינוויל, צפון קרולינה


   27-06-2010, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בית'ל שובר לבוריץ' את רצף הניצחונות ועולה לראש מדרגות הפודיום בקטגוריה הבכירה לאחר שנתיים. ג'וש קירקלנד מביא את הכתומים לניצחון ב-XC2 וקריסטין אטוול כובשת את הפודיום בקטגוריית הנשים. אחד המרוצים היותר מעניינים של העונה.

מיטב התסריטאים של הוליווד לא היו מצליחים לכתוב תסריט שכזה, ואם כן, אז המפיק היה פוסל אותו על הסף בטענה שמדובר ב"תסריט קיטשי ודימיוני בעליל".
טרקטורון הקאן אם DS450 של כריס בית'ל לא מתניע במכה הראשונה והאומלל צופה בחבריו לקטגוריה הבכירה נעלמים אל תוך היער. הוא מצליח להניע תוך כדי הזנקת המקצה השני של קטגוריות ה-XC2 כשלפניו שמונים רוכבים בקירוב. הבחור לוחץ על המצערת ומתפלל לסיים במיקום סביר ואם ירצה השם או ישו הצלוב, אזי יבורכהו בתוך העשירייה למען ניקוד הליגה.

המסלול ביער ידקינוויל נחשב לצפוף במיוחד הגובה ג'אנטים עקומים כקורבנות סרק. בית'ל מתחיל לעקוף בזה אחר זה את רוכבי ה-XC2 ובמהלך ההקפה השלישית כבר מתחיל לצמצם את הפער לקראת עשרת המובילים. כנראה שהאמוק האוחז בו והסיכונים שלקח עד כה בעקיפות הכמעט בלתי אפשריות במעבה היער נתנו אותותיהם ובמחצית ההקפה האחרונה הוא מוצא עצמו צמוד לעכוז הימאהה הכחול של טיילור קייזר המוביל את השיירה. קרב צמוד גלגל לגלגל מתפתח בין השניים כשהם מחליפים מיקום בהובלה מספר פעמיים. קייזר להוט להשיג ניצחון נוסף העונה ובית'ל שלא ביקר על המדרגה העליונה כמעט שנתיים, רעב להשלים ניצחון היסטרי במיוחד והוא חוצה את קו הסיום שתי שניות בודדות לפני קייזר. מ-ד-ה-י-ם!

כריס בוריץ', האלוף הנוכחי ומוביל הטבלה, מתעכב בפיטס בשל בעיה במערכת ההיגוי. לבחור קשה לוותר על מעמד הפודיום והוא מצליח לעקוף מספר רוכבים, רגע לפני חציית קו הסיום הוא מקדים את מק'גיל וקוטף את המקום השלישי. איזה מירוץ!

אדם מק'גיל בעמדת התדלוק - מפספס את המקום השלישי בשניות בודדות

קטגוריה XC2
רוכב KTM, ג'וש קירקלנד מביא לחברה צ'ק ע"ס 100 דולר כשהוא חוצה את קו ההולשוט בהזנקה הטובה ביותר שלו העונה. כעבור שלושה מיילים בעומק היער, הוא ושישה רוכבים נוספים מפספסים את הסימון ועולים על שביל של מקצה הבוקר וחצי מייל לאחר מכאן הוא מוצא עצמו בחוליית החוד של הקטגוריה הבכירה. הוא ממשיך בהובלה עד לחציית קו הסיום. הקנס על הטעות בנתיב מקזז מזמנם של הרוכבים הטועים שתי דקות שלמות אך קירקלנד, חביב המערכת, מהיר דיו בכדי לסיים בפחות ממחצית השנייה מבריאן וולף ווולקר פאולר שמסיימים במקום השני והשלישי.

ג'וש קירקלנד - מביא לכתומים את הגביע ב-XC2

קטגוריית נשים
אמנם הסיקור שלנו נפתח במקצה הצהריים אך שלא תחשבו לרגע שמרוץ הנשים במקצה הבוקר היה משעמעם. כבר דיווחנו על רמת הרכיבה ורוח הקרב שיש לבנות האלו ועל אחת כמה וכמה לשלושת בנות חוליית החוד של הקטגוריה: אנג'ל אטוול, קריסטין אטול וטרייסי סקו.
הפעם היה זה תורה של אנג'ל לקחת את הצ'ק בחציית ההולשוט ולהוביל את המקצה כשהשתיים דולקות בעקבותיה. סקו חוטפת ממנה את ההובלה כבר בהקפה הראשונה ובמהלך ההקפה השנייה אנג'ל לוקחת סיבוב רחב במיוחד המאפשר לקריסטין להשתחל לפניה ולהתמקם שנייה. בהקפה השלישית אנג'ל חוזרת להוביל לאחר שיצאה מוקדם מהעצירה בפיטס, אך בהקפה האחרונה היא וסקו בוחרות בנתיב צפוף שמסבך אותן ומאפשר לקריסטין לקטוף את הניצחון. סקו מסיימת שנייה ואנג'ל שלישית.

אנג'ל אטוול - פתחה טוב וסיימה במקום השלישי

תוצאות:
1. כריס בית'ל – קאן אם DS450
2. טיילור קייזר – יאמהה YZF450
3. כריס בוריץ' – סוזוקי LTR450
4. אדם מק'גיל – קאן אם DS450
5. בריאן קוק – KTM 450 XC
6. דונלד אוקרמן – יאמהה YZF450
7. ג'אררד מקלור – פולריס אווטלו 450
8. ג'וני גלהגר – יאמהה YZF450
9. סלון ג'קסון – הונדה TRX450
10. הרלוד גודמן – הונדה TRX450

חוליית החוד של קטגוריית הנשים (מימין לשמאל): אנג'ל אטוול, קריסטין אטוול, טרייס סקותגובות לכתבה
1.cshtxho 27-06-10
2.יריב 27-06-10
הדיאס 450 מתחיל לתת בראש
נזימה מה עם הקטגוריה של ה 4X4?
3.אין כמו ה GNCC לא צריך תחרויות בארץ 27-06-10
אחלה כתבה ערן, איפה הלך חן שליו?
4.DS 27-06-10
וואלה
5.תיקון טעות 28-06-10
אדם מקגיל לא רוכב על DS450 הוא רוכב על KTM
6.טעה, טעות, טועה, טעינו 28-06-10
אם הייתי עוקב אחרי הסיקורים היית מבין שמקגיל עבר לקאן אם בתחילת העונה
בגלל זה רואים אותם בקדמת המנצחים
7.ויוה ברזיל 29-06-10
הייתי מביא את הבנות האלו לאיזה מרוץ בארץ, מעניין להשוות את הרמה שלהן למתחרים בארץ.
8.תיקון השם 30-06-10
הימאהה זה YFZ450 ולא YFZ450.
ה-YZF זה אופנוע ספורט וה-YZ-F הוא האופנוע מוטוקרוס מרובע פעימות וה-YZ הוא המוטוקרוס דו''פ
9.תיקון למעלה 30-06-10
הימאהה זה YFZ450 ולא YZF450.
10.POLAR 04-07-10
אחח אחחח איזו ליגה חלום
איפה אנחנו איפה ???
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:54-24.