טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
משולש אהבה מוטורי


   16-08-2010, אפרת שלו סגל   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיוע טכני ותמיכה רגשית: 250-YZ
צילומי אילוסטרציה: ערן שלמה

הגבר, האופנוע ואני, משולש אהבה מוטורי. אפרת שלו סגל בהגיגים של נשואה לשניים.

אני באמת אוהבת אותו, את חמוקיו הכחולים והסעפת המשונה, את הרעש הענוג שהוא משמיע בכל שישי בבוקר (לפחות) אבל אני באמת לא מבינה מה יש לו לרוץ בחום הכי גדול, בחול, בבוץ ובבולדרים!!!
אני ממש לא אנסה אפילו לדבר אליכם מוטורית או טכנית ברמה כלשהי, רק לתאר למתבונן, או יותר נכון למתבוננת מהצד, מה זה אומר כשיש לך 2 פעימות אסרטיבי ולא כל כך רגיש בחנייה (או במחסן הממוגן לשם דיוק).
אמנם, ברגעים אלה ממש, הרוכב הצמוד שלו (בעלי שיחיה) שבור מעט, לאחרונה פרק את אגודלו בתקרית נפילה מצערת, אבל בימים כתיקונם הצמד הזה חי אחד בשביל השני. אני במקרה הטוב מרגישה כגלגל שלישי, ואתם יודעים יותר טוב ממני כמה זה מוזר כשמדובר באופנוע.
ביום חתונתי, בעודי לובשת שמלה שלא אלבש שוב לעולם, מסתרקת באופן שמאיים על שלמות הקרקפת שלי לעולמי עד ומתאפרת כאילו בכוונתי להשתתף במופע האימים של רוקי, הבחור שלי לקח את הבחור שלו לרכיבת רווקות של הרגע האחרון. מזל ששניהם חזרו שלמים, כי אם הייתה הולכת טבעת בוכנה, גם הטבעת שלי הייתה הולכת בעקבותיה.

"ביום חתונתי, בעודי לובשת שמלה שלא אלבש שוב לעולם, מסתרקת באופן שמאיים על שלמות הקרקפת שלי לעולמי עד ומתאפרת כאילו בכוונתי להשתתף במופע האימים של רוקי, הבחור שלי לקח את הבחור שלו לרכיבת רווקות של הרגע האחרון."

כל השבוע שלנו מתנהל סביב אופציות לרכיבה, כך גם התקציב המשפחתי, החופשות, ימי ההולדת של הילדים ובעצם הכל. אם צריך צמיגים חדשים, אני והילדים נלבש יד שנייה, מה רע, הרי שנות השמונים חוזרות בגדול, זה וינטאג' לגמרי. אם יש רכיבה כל הסופ"ש בדרום אז ביותר דרום ובנגב הילדים יחגגו יום הולדת ב-וחצי, מי שם לב לתאריך, בכלל תפיסת הזמן של הילדים היא מעורפלת אז זה לא ממש משנה. חופשה בחו"ל?! רק אם יש בסביבה תערוכת אופנועים או תחרות מוטוקרוס כלשהי, אפילו את ירח הדבש שלי ביליתי בין מוזיאון הוותיקן לבין כל חנויות ציוד רכיבת השטח שיש באיטליה. בהיותי בחודש השישי, כשסוף סוף הצלחתי להיסגר על שבוע בברצלונה, ארגן לי הבחור למרות שהוא מכחיש, פאייאה פירות ים תקולה שהשביתה אותי לשבוע ושחררה אותו לטובת תערוכת ענק של אופנועי שטח.
גם בארץ, אם חס וחלילה הזמנתי זוג חברים לבילוי משותף, ואחד מהם במקרה חובק מלבד את בת זוגו, גם אופנוע וזה יכול להיות אפילו ארבע פעימות, השיחה הקולחת מקבלת מהר מאוד תפנית מדאיגה לכיוון השטח. פרטים אינטימיים מרגשים על איך שדרגתי את הבולמים, התרברבות חסרת מעצורים בסגנון: "נתתי רכיבה אחי שאתה לא מאמין" ודיונים מעמיקים על השפצפ"צ של הלמ"למ.
אין לי סיכוי לשנות נושא שיחה, מלבד אם אני במקרה בחודש תשיעי ומתלוננת על צירים וגם אז בנוף הנשקף מבעד לחלון חדר היולדות בבית חולים צפת הוא גילה עלייה בתולית ביער בירייה.

"כשסוף סוף הצלחתי להיסגר על שבוע בברצלונה, ארגן לי הבחור למרות שהוא מכחיש, פאייאה פירות ים תקולה שהשביתה אותי לשבוע ושחררה אותו לטובת תערוכת ענק של אופנועי שטח. "

מאידך, ואל תזלזלו בזה בנות, ניתן לנצל רגעי חסד של רכיבה טובה במיוחד או איזו בוכנה מרגשת שהגיעה ללא חיוב במכס, לרכישת נגד של תכשיט, נעליים או במקרה שלי, חצי מתכולת חנות סטימצקי הקרובה למקום מגוריי. רק לתפוס את שניהם במצב רוח המתאים, בלי נזילת שמן מהבולמים ואת על הסוס, ליתר דיוק 47 כוחות סוס. חוץ מזה, כמה נשים כבר יכולות להתפאר כל כך במה שיש לגבר שלהן בין הרגליים?
יתרון נוסף הוא מבחר אין סופי של מתנות שאת יכולה לרכוש לבן הזוג שלך, האנושי או הממונע, מבלי לייגע את מוחך העסוק גם ככה. זכור לי במיוחד קיט מדבקות costume made שהציב אותי בראש רשימת הנשים האולטימטיביות למספר שבועות לא מבוטל.
ויש לאהבה הזו עוד יתרון בולט, במקום טיפול פסיכולוגי שלא לומר פסיכיאטרי בהפרעות אישיות קשות, או טיפול זוגי יקר להחריד, בו מטיחים האשמות הדדיות ללא תועלת, או שמה הס מלהזכיר מאהבת חומרנית, אני פשוט שולחת אותו לגזגז כשהוא עולה לי על העצבים. במקרי חירום אני אפילו מרימה טלפון לחבר משותף (שלו ושל האופנוע) כדי שיבוא וייקח אותו מכאן לעלייה או לדרופ או השד יודע מה.

"רק לתפוס את שניהם במצב רוח המתאים, בלי נזילת שמן מהבולמים ואת על הסוס, ליתר דיוק 47 כוחות סוס. חוץ מזה, כמה נשים כבר יכולות להתפאר כל כך במה שיש לגבר שלהן בין הרגליים? "

נשים יקרות, קבלו המלצה מבעלת ניסיון, אם אתן לא יכולות לנצח (או להרביץ) להם, פשוט תנו לאופנוע לעשות את העבודה.
הפנמתי כבר כי נסתרות הן דרכי העפר ומים רבים לא יכבו את האהבה לתת בגז, אם הוא רוצה להתפלש באבק ובזיעה, שייהנה מכל רגע, אבל אם אפשר, שהוא לא ישבור ידית קלאץ' כל שבועיים, ושהוא ישבור בכל פעם רק יד אחת- מישהו צריך לזרוק את הזבל בבית הזה!!!
* הקטע נכתב בלשון נקבה על זכר, אבל אם יש כאלה שאצלן זה הפוך, סחתיין!!!

"נשים יקרות, קבלו המלצה מבעלת ניסיון, אם אתן לא יכולות לנצח (או להרביץ) להם, פשוט תנו לאופנוע לעשות את העבודה. "תגובות לכתבה
1.rami 16-08-10
אני מרגיש כאילו אישתי כתבה את הכתבה הכול תפור במקום
מענין אם אצל כןלם זה ככה
2.בני 16-08-10
סיוע תכני ותמיכה רגשית ..חחח אהבתי מאוד

יש אולי סיכוי קטנטן שתגלי לנו מי הוא בעלך ?
3.שיגעון 16-08-10
יש לך פרספקטיבה מדהימה, לא כל אישה מצליחה לזרום ככה עם ה"מאהבת" של בעלה, אצלי למשל זה גוג ומגוג :(
אגב גם אני יצאתי לרכיבת רווקות ביום חתונתי :)
4.אלמוג ((שולצי) 16-08-10
בתור אחת שנכנסה לבית כזה את אמורה לדעת מה התחלה לאיזה בית נכנסת אני שמח שהשלמת עם המציאות
והלוואי וגם הנשים שלי יסכימו כי זה כבר הגיע למשפט אתה אוהב את האופנוע יותר מימני ופה אין לאן הרבה לברוח כל דבר שתגיד ישמע כתרוץ

חוץ מזה תני לי להוסיף שבעלך הוא רוכב תותח
5.יסמין 16-08-10
סחטיין עליך, והכי טוב זה לבוא לסופשבוע (מה הבעיה? תביא את האופנוע), לצאת לשתות עד מאוחר (כי מחר אתם רוכבים), להתפנק יחד בגלידה במקום ארוחת בוקר (כשאתם רוכבים) וללכת לטייל ולקשקש שעות באחריהצהריים (כי רכבתם בבוקר, והיינו עם הילדים, עכשיו תורכם)...
יש לצד זה המון יתרונות, פשוט צריך לא לפחד לראות אותם!
ואפרת, את כותבת מעולה!!!!!!
6.אור 16-08-10
ענק!!
7.לירן דנינו סגל וכו.... 16-08-10
אפרת , את ענקית, הכתיבה מעולה ומצחיקה.
אין עלייך
נשיקה לסגלית שלי
8.סמדר 17-08-10
כל הכבוד בת שלה אוהבת מאוד את כותבת מעולה
9.אשת הרוכב 17-08-10
חזק ביותר! אמיתי וכל כך נכון
10.מידן 17-08-10
שמעי אהבתי ביותר את הכתבה !! כל הכבוד!@
11.אהבתי ובניו 17-08-10
נשות האופנוענים, קיראו והפנימו - אנחנו חסרי תקנה ואנו מודים בזה, לא נותר לכן אלא לאהוב אותנו כמו שאנחנו.
12.אופיר 17-08-10
בתור זו החובקת את התאום של הבחור של בעלך (שיודע להבטיח אבל לא לקיים) אני חייבת להביע הזדהות גדולה!!
את עניין ניצול הרכיבות המעולות לטובת צרכינו הנשיים עוד לא בדקתי מספיק..אחזור אלייך עם זה.

סחתיין! תביאי עוד..
13.אחד מודאג... 18-08-10
נזימה אתם נותנים למין היפה (והחזק) להשתלט על העניינים, בסוף הנשים ייצאו לשופינג בשבתות ואנחנו נישאר בבית עם הילדים
14.אסף ארצי 18-08-10
קראתי בהנאה רבה!!! את מוכשרת מאוד ונוגעת בדיוק איפה שנכון..התמוגגתי!!!

תודה ששיתפת!
15.סגל 18-08-10
מי זו זו ??
תגידי אפשר להתחתן איתך ?

אה ... התחתנו כבר , אז אולי שוב ?  
16.אפרת 18-08-10
קודם כל ברור שאתחתן אתך שוב ושוב מתי שרק תרצה. ולכל המפרגנות והמפרגנים תודה רבה, נהנתי לקרוא את התגובות האוהדות כמעט כמו שנהנתי לכתוב!!! מבטיחה להמשיך וללהג כל זמן שיתנו לי במה.
17.אורי 19-08-10
כתיבה נדירה,כל מילה בסלע!
יישר כח
אוהב את שניכם
18.שגיב נגרקר 19-08-10
חח זה פשוט ככה!! כל הכבוד אפרת.
19.דניאל 19-08-10
ברוכה הבאה לנזימה! Welcom to NaZZima
וקבלי לייק על הכתבה ,כאשר אהיה בעל זה המצב המדוייק שישרור בבית :)
20.לדניאל 20-08-10
תצטרך לחפש טוב, נשים כמו אפרת הן נדירות....
21.איסטון 25-08-10
אפרת!
כתיבה מעולה!! אהבנו מאד ותודה על המתנה לחתונה-
הייתם גדולים...
נימי ולילי.
22.עמרם ויסמן 26-08-10
פשוט נכון. אני אשלח אליך את החברה........ לסגל שיהיה לך רפואה שלמה והרבה הצלחה בעונה הבאה וגם לך שגיב אתם ענקיים... אוהבים אתכם עמרם ושרה.......
23.נדב 27-08-10
אחח סוף סוף מישהי שמבינה (נראה לי שגבר כתב את זה ) כל מילה במקום אחלה כתבה כל הכבוד
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:36-24.