טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרש בשיא: ריאן דאנג'י הטיל פצצה


   17-05-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

זה היה באוויר, אבל הוא בחר לעשות את זה מיד אחרי אליפות הסופרקרוס הרביעית שלו והשלישית ברציפות, ובכלל אחרי אין ספור תארים. שלום לאלוף

כולם ניחשו וחשבו על היום הזה, אך כאשר הוא מגיע כמה ימים לפני פתיחת עונת המוטוקרוס האמריקאית, וכמה ימים לאחר שזכה באליפות הסופרקרוס הרביעית שלו והשלישית ברציפות, זה ברור, דאנג'י רוצה לפרוש בשיא, כאלוף.

הכתובת כבר היתה על הקיר העונה כאשר ריאן דאנג'י הגיב בחריפות לכתב אשר שאל אותו על קן רוקזן והפציעה שלו ואפשר היה לראות שדאנג'י מוטרד כאשר בעונת המוטוקרוס הוא עצמו עבר פציעה בצוואר ולראשונה בחייו הגיב בחריפות קשוחה כלפי כתב כל שהוא.

לאורך כל העונה דאנג'י התקשה עם עצמו מבחינה מנטלית, על האליפות הזו הוא עבד אקסטרה קשה כאשר אילי טומאק מצא את הגרוב שלו ודאנג'י לאורך כל העונה היה עסוק בבקרת נזקים על ידי סיום בכל מרוץ ומרוץ בתוך החמישייה הראשונה.

ארבעה אליפויות סופרקרוס, 3 אליפויות מוטוקרוס , מעל 80 נצחונות על פני הקטגוריות ואליפויות הסופרקרוס/ מוטוקרוס ומי יודע כמה פודיומים שמתורגמים לרוכב השלישי בהיסטוריה מבחינת כמות ניצחונות, וזה בלי הניצחונות באליפות הלייטס סופרקרוס, מכיוון שההפרדה לאליפות אזורית של מזרח ומערב מונעת מהם להיות רשומים , וכל אלו מתגמדים לעומת מה שדאנג'י עשה עבור ק.ט.מ.

כאשר רוג'ר דקוסטר עבר לנהל את הקבוצה האוסטרית מסוזוקי והצליח לשכנע את דאנג'י לעבור גם הוא מסוזוקי אל היצרן האוסטרי, דאנג'י היה זה שהביא לק.ט.מ את הניצחון הראשון, את האליפות סופרקרוס הראשונה ובעיקר העלה אותם על המפה בארצות הברית וגרם להם להיות שם דבר לאחר שבאירופה וכאן בארץ זה כך כבר הרבה מאוד זמן.

לי בתור אוהד הרבה שנים של דאנג'י, גם בתקופות בהן ריאן וילופוטו נתן לו בראש, קשה לחשוב על האליפות בלעדיו, אך כך גם הרגשתי כאשר ריקי קרמייקל פרש. דבר אחד בטוח, כמו קרמייקל שהוא אגב חבר מאוד טוב של דאנג'י כבר הרבה שנים, גם דאנג'י ימצא מה לעשות בתחום המרוצים , בכל זאת הבחור פורש עשיר מעל ומעבר ויוצא לפנסיה בגיל 27 כאשר הוא עוד בשיאו ובטוח שעוד נשמע עליו.

צילום: www.pinterest.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:01-24.